Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa została przedstawiona tak, że Litar był bardzo agresywny. Z nagrania wynika, że przez 15minut zareagował tylko na początku później się nie wtrącał. Poprzednie przedstawiało 2minuty agresywnego zachowania. 2 sprawa to Litar nie opluł kobiety :) Faktem jest, że nie powinien się tak zachować co jest rzeczą niepodważalną.

 

OK, ale jeśli dba o porządek na stadionie, to niech zwraca uwagę też swoim kolegom, a nie tylko obszczymurkom i januszom ;) :>

Ale ja nie pisałem o Litarze, a o ogóle kibiców. Ja bym nawet człowieka na zdjęciu nie poznał :D

 

I tak samo było przedstawiono w filmie, że rodzina została siła przepędzona co w rzeczywistości nie miało miejsca.

 

Nie wiem jak inni, ale ja wcale takiego wrażenia nie odniosłem.

 

I nie piszę tego, bo to na Lechu się działo - wprost przeciwnie, ja z Lechem sympatyzuję od bardzo dawna, to jest zjawisko szerokie, z którym jak napisał Vami, trzeba walczyć, bo prawo zakupu biletu na mecz może mieć każdy i nie musi się orientować w kosach i zgodach i innych zwyczajach :>

Odnośnik do komentarza

Sprawa została przedstawiona tak, że Litar był bardzo agresywny. Z nagrania wynika, że przez 15minut zareagował tylko na początku później się nie wtrącał. Poprzednie przedstawiało 2minuty agresywnego zachowania. 2 sprawa to Litar nie opluł kobiety :) Faktem jest, że nie powinien się tak zachować co jest rzeczą niepodważalną.

 

OK, ale jeśli dba o porządek na stadionie, to niech zwraca uwagę też swoim kolegom, a nie tylko obszczymurkom i januszom ;) :>

Ale ja nie pisałem o Litarze, a o ogóle kibiców. Ja bym nawet człowieka na zdjęciu nie poznał :D

Ogólnie z czego chodzę na mecze nigdy nie widziałem jego agresywnego zachowania. Uwierz, że na meczach Lecha nie raz też inni zwracają uwagę :) I to ostrymi słowami a nie siłowo ;)

Odnośnik do komentarza

Jaki nowy porządek? To ONI chcą wprowadzać nowy - swój porządek.

 

A co mnie obchodzi wyjazdowy czy nie? Tym bardziej! Płacę za bilet, za wyjazd i mam święte prawo ubrać na siebie choćby k***a strój plemienia Hutu jak mam na to ochotę. I nikomu nic do tego.

Powiedz to ochronie ktora Cie nie wpusci na sektor :kekeke:

Odnośnik do komentarza

A co mnie obchodzi wyjazdowy czy nie? Tym bardziej! Płacę za bilet, za wyjazd i mam święte prawo ubrać na siebie choćby k***a strój plemienia Hutu jak mam na to ochotę. I nikomu nic do tego.

 

A później się skarżą kibice z Leszna, że biletu nie dostali :keke:

ale jakoś ten koleś się na tym wyjeżdzie znalazł czyli musiał za ten bilet jakoś zapłacić. I widocznie nie był z Leszna skoro go dostał:] Lech po (co najmniej) części jest POLSKI więc dlaczego te barwy mają być zabronione? Poza tym może miał biało-czerwony strój reprezentacji z nazwiskiem któregoś Lechity na plecach:]

 

Faktem jest, że nie powinien się tak zachować co jest rzeczą niepodważalną. I tak samo było przedstawiono w filmie, że rodzina została siła przepędzona co w rzeczywistości nie miało miejsca.
A skąd mam wiedzieć co ten człowiek powiedział do tej rodzinki? Aha ok uwierzę Tobie na słowo chociaż nie wiem czy Ty sam tam byłeś i słyszałeś :picard:
Odnośnik do komentarza

Ale o co chodzi, o to że nie można wtedy wejść w biało-czerwonych barwach na jakiś sektor? Gdzie to jest zadekretowane? No litości...

Mecze narodowe są od reprezentowania barw narodowych. Jak sama nazwa wskazuję rozgrywki klubowe to klubowe.

Ale Lech i Polska to są jakieś rywalizujące z sobą firmy? Mamy wewnętrzną kosę? Lech to taka polska Barcelona? Wielkopolska ogłosiła secesję? Bo w dawnym pilskim wieści jeszcze nie dotarły...

 

Jeśli to był pretekst agresji, to czy nie widzisz tu absurdu?

 

I generalnie nie chodzi mi o ocenę WL. Nawet, jeśli założymy iż GW prowadzi jakąś prywatną wendettę, to czy ta jedna sytuacja nie jest żenująca?

Odnośnik do komentarza

 

A jaka to manipulacja? :>

 

Ja z pełnego nagrania (od 5 minuty na przewijaniu, bo już po fakcie) mogę powiedzieć tyle: Facet stał sobie w przejściu w sektorze. Być może rzucił parę agresywnych zdań, być może był zadziorny - a może zszedł niżej popatrzeć z bliższej odległości na boisko (i tak było to w przerwie meczu, lub tuż przed nim, bo ruch na trybunach spory) - nie wiem. Postawę przyjął raczej obronną (ręce skrzyżowane na piersi). Nie wiadomo ile tam stoi, ale w końcu podchodzi do niego jeden z miejscowych i zwraca na coś uwagę - pewnie, że przeszkadza i ma się usunąć. Facet odmawia i dalej jak na filmiku zmanipulowanym: plucie, popychanie, lekka bańka, a nawet popchnięcie, aż się facet wywraca (tego nie było na pierwszym filmiku, pewnie miało działać na korzyść Litara i spółki ;)) - wszystko to w układzie sił ok 15:1. Gdy się sytuacja zaognia, schodzą dwie kobiety z dziećmi, starają się rozdzielić towarzystwo, jednej z nich się też dostaje (oplucie) i tyle. Gdzie ta manipulacja?

Nie chcialem sie na tym forum wypowiadac w tej sprawie, bo wiedzialem, ze i tak bede na straconej pozycji. Czekalem tez na pelen filmik i stanowislo WL.

Jesli nie widzisz tu manipulacji to....kurcze ...slabo ze wzrokiem ;)

3 fakty:

1. Zdarzenie trwało ok. 15 minut, a nie 2. Widać więc jak mocno pocięty został materiał prezentowany przez GW.

2. Kobieta nie została opluta.

3. Rodzina opuściła trybunę sama, nikt jej nie wypychał.

Obejrzalem caly filmik. Piszesz ze miejsowy zwrocil uwage na cos...tak na pomalowana twarz. Nie ma pewnosci, ze zostal opluty za 1 razem przez osobe inna niz Litar, widac, ze wyciera sie. Pozniej wyciera sie wieloktotnie on rekoma i w kurtke, a kobiety w biale chusteczki. Wszyscy byli cali wymalowani i dlatego mieli zwrocona uwage. Zauwaz, ze nikt nie podlecial i nie spizgal ich, tylko dobre 4 minuty trwala dyskusja. Mogl gosc a) wytrzec sie, b)isc na pietro. Wolal sie stawiac. Jakie teskty lecialy...nie wiem. Czy byl pod wplywem? Nie wiem. Choc w dalszej czesci filmiki i on i kobiety jakas flaszeczke pociagaly. Kobieta nie byla opluta co widac bylo juz na pierwszym filmiku. Nikt nikogo nie wywalil z trybuny jak pisala GW, juz od polowy filmiku jak sie wytarli nikt do nich nic nie mial i pod koniec filmiku wyszli przez nikogo nie zaczepiani czy wykopani. Chyba troszke inaczej opisala to GW?

Bojkot trwa :profesor:

Odnośnik do komentarza

Ale co to ma do rzeczy? [wyolbrzymienie]Mafia też zazwyczaj daje kasę na cele charytatywne jak domy dziecka, to oznacza, że potem mogą zabijać ludzi?[/wyolbrzymienie]

 

A w przypadku KK. To, że zapalą raz na rok świeczkę na grobie powstańca oznacza, że mogą od czasu do czasu dać po ryju kolesiowi, który się zawieruszył na stadionie?

 

Nie porównywałbym i stawiał na równi prezesa organizacji/stowarzyszenia z całym ruchem kibicowskim. "Wiara Lecha" ma 1300 członków, a kibiców Lecha chodzących do kotła, włączających się w różne akcje, czy jeżdżących na wyjazdy jest znacznie więcej.

 

Wiem, mniej więcej, o co Ci chodzi z wyolbrzymieniem z mafią, ale szkodliwych działań nie ma wcale/jest niewiele. jw.

Odnośnik do komentarza

@Feanor

Tu nie chodzi tylko o Lecha. Każda polska drużyna grająca w pucharach tak już ma. Chcą żeby to ich ekipę zapamiętali, a nie Polskę.

 

Faktem jest, że nie powinien się tak zachować co jest rzeczą niepodważalną. I tak samo było przedstawiono w filmie, że rodzina została siła przepędzona co w rzeczywistości nie miało miejsca. A skąd mam wiedzieć co ten człowiek powiedział do tej rodzinki? Aha ok uwierzę Tobie na słowo chociaż nie wiem czy Ty sam tam byłeś i słyszałeś :picard:

Inni kibice "Małysza" stali spokojnie i nie zostali przepędzeni, więc dlaczego mieliby tych wyprosić?

Odnośnik do komentarza
Obejrzalem caly filmik. Piszesz ze miejsowy zwrocil uwage na cos...tak na pomalowana twarz. Nie ma pewnosci, ze zostal opluty za 1 razem przez osobe inna niz Litar, widac, ze wyciera sie. Pozniej wyciera sie wieloktotnie on rekoma i w kurtke, a kobiety w biale chusteczki. Wszyscy byli cali wymalowani i dlatego mieli zwrocona uwage.

 

To rozumiem, że nie można się malować juz na mecze reprezentacji?

Odnośnik do komentarza

Jaki nowy porządek? To ONI chcą wprowadzać nowy - swój porządek.

 

A co mnie obchodzi wyjazdowy czy nie? Tym bardziej! Płacę za bilet, za wyjazd i mam święte prawo ubrać na siebie choćby k***a strój plemienia Hutu jak mam na to ochotę. I nikomu nic do tego.

Powiedz to ochronie ktora Cie nie wpusci na sektor :kekeke:

 

Ale czy jeśli Twój sąsiad zachowuje się jak ch**, to Ty też musisz, albo musisz to akceptować?

Odnośnik do komentarza

 

Inni kibice "Małysza" stali spokojnie i nie zostali przepędzeni, więc dlaczego mieliby tych wyprosić?

k***a jacy znowu kibice Małysza? poszli na stadion a nie pod Wielką Krokiew w Zakopanem!

 

 

Obejrzalem caly filmik. Piszesz ze miejsowy zwrocil uwage na cos...tak na pomalowana twarz. Nie ma pewnosci, ze zostal opluty za 1 razem przez osobe inna niz Litar, widac, ze wyciera sie. Pozniej wyciera sie wieloktotnie on rekoma i w kurtke, a kobiety w biale chusteczki. Wszyscy byli cali wymalowani i dlatego mieli zwrocona uwage.

Odnośnik do komentarza

@Feanor

Tu nie chodzi tylko o Lecha. Każda polska drużyna grająca w pucharach tak już ma. Chcą żeby to ich ekipę zapamiętali, a nie Polskę.

OK, więc "każda polska drużyna" żyje w ciężkiej paranoi. To jeśli w grupie przyjezdnych pojawi się 5% ludzi w biało-czerwonych barwach, to gospodarze interpretować będą ich jako nieokreślonych Polaków? Nie kibiców Lecha, Korony czy Legii? Ja naprawdę nie potrafię objąć rozumem sytuacji, w której polskie barwy powodują u polskich kibiców agresję. Nie potrafię.

Odnośnik do komentarza

Nie chcialem sie na tym forum wypowiadac w tej sprawie, bo wiedzialem, ze i tak bede na straconej pozycji. Czekalem tez na pelen filmik i stanowislo WL.

Jesli nie widzisz tu manipulacji to....kurcze ...slabo ze wzrokiem ;)

3 fakty:

1. Zdarzenie trwało ok. 15 minut, a nie 2. Widać więc jak mocno pocięty został materiał prezentowany przez GW.

2. Kobieta nie została opluta.

3. Rodzina opuściła trybunę sama, nikt jej nie wypychał.

Obejrzalem caly filmik. Piszesz ze miejsowy zwrocil uwage na cos...tak na pomalowana twarz. Nie ma pewnosci, ze zostal opluty za 1 razem przez osobe inna niz Litar, widac, ze wyciera sie. Pozniej wyciera sie wieloktotnie on rekoma i w kurtke, a kobiety w biale chusteczki. Wszyscy byli cali wymalowani i dlatego mieli zwrocona uwage. Zauwaz, ze nikt nie podlecial i nie spizgal ich, tylko dobre 4 minuty trwala dyskusja. Mogl gosc a) wytrzec sie, b)isc na pietro. Wolal sie stawiac. Jakie teskty lecialy...nie wiem. Czy byl pod wplywem? Nie wiem. Choc w dalszej czesci filmiki i on i kobiety jakas flaszeczke pociagaly. Kobieta nie byla opluta co widac bylo juz na pierwszym filmiku. Nikt nikogo nie wywalil z trybuny jak pisala GW, juz od polowy filmiku jak sie wytarli nikt do nich nic nie mial i pod koniec filmiku wyszli przez nikogo nie zaczepiani czy wykopani. Chyba troszke inaczej opisala to GW?

Bojkot trwa :profesor:

 

1) Jaka to różnica? Miało miejsce to zdarzenie? Miało. A nie powinno.

2) Została, akurat to widać dokładnie na zbliżeniu. Co do faceta rzeczywiście nie ma pewności

3) Nie, ale wcześniej facet dostał lekko z bańki i został popchnięty aż się przewrócił.

 

Zauważ, że ja faceta nie bronię, od początku biorę pod uwagę, że mógł być prowodyrem całego zajścia. Nie jestem wyznawcą GW, dla mnie to taka sama gazeta jak każda inna, gdzieniegdzie rzeczowa, a gdzieniegdzie wyolbrzymiająca, nie biorę ich słów za pewnik. Ja jestem przeciw temu, że sprawa odbyła się w ten a nie inny sposób, że nie została wezwana ochrona. Że mało brakowało, a mogło to się skończyć gorzej.

 

Również argumentu o "wytarciu się" nie rozumiem - obraża to coś w jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza

Jaki nowy porządek? To ONI chcą wprowadzać nowy - swój porządek.

 

A co mnie obchodzi wyjazdowy czy nie? Tym bardziej! Płacę za bilet, za wyjazd i mam święte prawo ubrać na siebie choćby k***a strój plemienia Hutu jak mam na to ochotę. I nikomu nic do tego.

Powiedz to ochronie ktora Cie nie wpusci na sektor :kekeke:

 

Ale czy jeśli Twój sąsiad zachowuje się jak ch**, to Ty też musisz, albo musisz to akceptować?

Ja tez bym sie cieszyl z wsechobecnej tolerancji i tego ze ramie w ramie kibicuja ludzie z Poznania, Warszawy i Ci z Krakowa, ale tak nie bedzie - zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Obejrzalem caly filmik. Piszesz ze miejsowy zwrocil uwage na cos...tak na pomalowana twarz. Nie ma pewnosci, ze zostal opluty za 1 razem przez osobe inna niz Litar, widac, ze wyciera sie. Pozniej wyciera sie wieloktotnie on rekoma i w kurtke, a kobiety w biale chusteczki. Wszyscy byli cali wymalowani i dlatego mieli zwrocona uwage.

 

To rozumiem, że nie można się malować juz na mecze reprezentacji?

mozna, ale nie koniecznie w srodku kotla, kilka rzedow od "animatora". W sensie wyobrazasz sobie by w srodku zylety czy innej ultrasowskiej trybuny na meczu ligowych stanac w czapce jak na malysza, pomalowarym ryjem w barwy klubowe/narowdowe i wuwuzela?? Myslisz, ze nikt by nie zwrocil uwagi na to? Gosc znalazl sie nie w tym miejscu co powinien i po zwroceniu uwagi powinien poprostu isc na pietro gdzie nikt by sie nie doczepil. Wolał jednak kozaczyc mimo ze mial kilkunastu oponentow. Trzeźwy byl czy alkohol dodawal mu otuchy? Nie wiem, ale naturalne to nie bylo.

2) Została, akurat to widać dokładnie na zbliżeniu. Co do faceta rzeczywiście nie ma pewności

1.46 pierwszego filmiku z przed kilku dni. . Gosc sie schyla/buja sie bo jest spity i on jest celem. Obejrzyj raz jeszcze.

 

To jest temat o Lechu, a nie kadrze. Chcecie gadać to w "Polskich kibicach". Dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza

No i co że byli wymalowani? ch** do tego kibolom.

 

Ale inni wymalowani kibice, w barwach reprezentacji, nie mieli takich problemów. Poza tym widać, że Litar przez chwilę próbuje rozmawiać i dyskutować, widocznie walił w mur.

 

To jest temat o Lechu, a nie kadrze. Chcecie gadać to w "Polskich kibicach". Dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...