Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Brak słów...

 

A ja się wypowiem.

 

W Maryni się ponabijaliśmy, ale tu jak najbardziej serio - jeśli facio w stroju kibica Małysza/siatkówki był pijany i agresywny (czego nie wykluczam, bo dostępny film pokazuje jedynie fragmenty), to kibice z młyna mieli prawo interweniować, choć nie siłowo. Od tego jest ochrona, żeby takich ludzi z trybun usunąć, popychanie, zastraszanie i plucie nie jest właściwym środkiem.

 

Jeśli jednak winą czerwono-białego kibica było wejście nie w ten sektor i bycie nieodpowiednio ubranym na mecz reprezentacji (takie głosy w necie wyczytałem), to przecież nie jest wina, a jego święte prawo. Można gdybać teraz o braku zmysłu społecznego owego kibica, że kupił bilety na sektor, gdzie siedzą ultrasi, i gdzie się nie pluje słonecznikiem i nie chodzi w kowbojskich kapeluszach i nie przyprowadza niekumatej rodziny i dzieci, ale to by miało rację bytu w przypadku meczu Lecha, a nie meczu reprezentacji. Gość mógł się na futbolu nie znać w ogóle, wyjście na mecz mogło być po prostu kolejnym pomysłem na fajnie spędzony wieczór. Mógł się nie orientować, jaki jest charakter sektora, do którego bilety kupił (przy sprzedaży takiej informacji chyba nie ma?). Kupił bilety, i takie jego święte prawo siedzieć w tym sektorze i wpierdzielać słonecznik, nikt nie ma prawa kazać mu z niego wyjść, bo uwiera w oczy...

Odnośnik do komentarza

Podłoże było wymieniane, ale ja przecież nie zaprzeczyłem temu.

 

Mielęcki mówi, że:

 

W przyszłym roku całe boisko łącznie z podłożem będzie musiało zostać poddane renowacji Nie mówi jednak, że będzie trzeba wymienić murawę po 8 meczach: w tym 6 Lecha i 2 Warty. Gdybyśmy wymieniali po 8 spotkaniach to na każdym stadionie trzeba byłoby robić to cztery razy w trakcie sezonu. Czy na jakimś obiekcie w Polsce mają takie problemy z trawą, jak my?

 

Gdyby nie mecze Lecha w Lidze Europejskiej, prawdopodobnie ta trawa pozostałaby do końca roku. Nie możemy jednak pozwolić sobie na taką sytuację, jaka miała miejsce przed meczem z Salzburgiem Czyli mamy się cieszyć, że murawa wytrzymała do meczu z Juve? "Nie możemy sobie pozwolić", a mamy dokładnie taką sytuację. Boisko jest tak zryte, że znów będzie problem i zagrożenie związane z odwołaniem meczu.

 

Mielęcki jest zresztą tak wiarygodny, że :keke:. Na początku września zapewniał mnie, że problem z zalaniem się nie powtórzy, że znajdą nowe miejsce na magazyny dla WL i od tego czasu dwa razy zalało to samo miejsce, a fany i oprawy WL cały czas znajdowały się w tym "pomieszczeniu" jeśli tak w ogóle to można nazwać.

 

Mógł się nie orientować, jaki jest charakter sektora, do którego bilety kupił (przy sprzedaży takiej informacji chyba nie ma?).

 

Nie dam głowy, ale wydaje mi się, że była informacja, że to sektor przeznaczony dla kibiców Lecha, gdzie będzie prowadzony doping. Sprzedaż na ten pierwszy poziom tej trybuny była prowadzona tylko w Poznaniu, nie można było kupić tam biletów przez Internet. Istnieje możliwość, że rodzinka kupiła wejściówki na piętro wyżej i zmieniła miejsca. Nie wiem o co poszło, więc do sytuacji się nie odniosę.

Odnośnik do komentarza

Ot przykład z brzegu, kiedyś na wyjeździe w Norwegii szanowny litar podszedł do ojca z dzieckiem (na oko 6-7 lat), które to dziecko ubrane było w koszulkę Polski, i gada do tego ojca "jak ty wychowujesz dzieciaka?".

 

Do WL Bogu dzięki nie należę, a pisząc "nasz" miałem na myśli kibiców Lecha, ale w sumie masz rację. Nie jest on moim "prezesem" i nigdy nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Ot przykład z brzegu, kiedyś na wyjeździe w Norwegii szanowny litar podszedł do ojca z dzieckiem (na oko 6-7 lat), które to dziecko ubrane było w koszulkę Polski, i gada do tego ojca "jak ty wychowujesz dzieciaka?".

 

Do WL Bogu dzięki nie należę, a pisząc "nasz" miałem na myśli kibiców Lecha, ale w sumie masz rację. Nie jest on moim "prezesem" i nigdy nie będzie.

Koleś weź na wstrzymanie. Dzięki Bogu nie należysz. Akcja mikołajkowa, akcja kamizelki dla dzieciaków, akcja powstańcza. Rzeczywiście działania nie warte uwagi (tfu,tfu). I co w tym złego, że zwrócił uwagę na ubiór dziecka? Jadą repreznetować Lecha a nie Polskę. Normalna zasada na wyjazdach...

http://poznan.gazeta.pl/poznan/10,88284,9031114,Pelne_nagranie_z_monitoringu_stadionowego.html Pełne nagrania z wydarzenia z Litarem. Polecam obejrzeć jak można zmanipulować :)

Odnośnik do komentarza

Ot przykład z brzegu, kiedyś na wyjeździe w Norwegii szanowny litar podszedł do ojca z dzieckiem (na oko 6-7 lat), które to dziecko ubrane było w koszulkę Polski, i gada do tego ojca "jak ty wychowujesz dzieciaka?".

 

Do WL Bogu dzięki nie należę, a pisząc "nasz" miałem na myśli kibiców Lecha, ale w sumie masz rację. Nie jest on moim "prezesem" i nigdy nie będzie.

Koleś weź na wstrzymanie. Dzięki Bogu nie należysz. Akcja mikołajkowa, akcja kamizelki dla dzieciaków, akcja powstańcza. Rzeczywiście działania nie warte uwagi (tfu,tfu). I co w tym złego, że zwrócił uwagę na ubiór dziecka? Jadą repreznetować Lecha a nie Polskę. Normalna zasada na wyjazdach...

http://poznan.gazeta...adionowego.html Pełne nagrania z wydarzenia z Litarem. Polecam obejrzeć jak można zmanipulować :)

 

a to się wyklucza ? ja np. nie potrafię zrozumieć czemu nawet na sektorze przeznaczonym tylko i wyłącznie dla sympatyków Lecha aż tak niemile widziane są inne stroje (na czele z narodowymi barwami) :-k

Odnośnik do komentarza

 

a to się wyklucza ? ja np. nie potrafię zrozumieć czemu nawet na sektorze przeznaczonym tylko i wyłącznie dla sympatyków Lecha aż tak niemile widziane są inne stroje (na czele z narodowymi barwami) :-k

Bo to jest mecz Lecha a nie reprezentacji. Chcesz się ubrać w biało-czerwone barwy to jedziesz na reprę. Proste.

Odnośnik do komentarza

 

Koleś weź na wstrzymanie. Dzięki Bogu nie należysz. Akcja mikołajkowa, akcja kamizelki dla dzieciaków, akcja powstańcza. Rzeczywiście działania nie warte uwagi (tfu,tfu). I co w tym złego, że zwrócił uwagę na ubiór dziecka? Jadą repreznetować Lecha a nie Polskę. Normalna zasada na wyjazdach...

http://poznan.gazeta.pl/poznan/10,88284,9031114,Pelne_nagranie_z_monitoringu_stadionowego.html Pełne nagrania z wydarzenia z Litarem. Polecam obejrzeć jak można zmanipulować :)

nienawidzę takiego podejścia... Lech to w końcu polski klub - chyba, że się mylę

Odnośnik do komentarza

nienawidzę takiego podejścia... Lech to w końcu polski klub - chyba, że się mylę

Każda ekipa wyjazdowa ma takie zasady. Na stadionach nie ma demokracji. Grupa wyjazdowa to grupa specyficzna w której panują określony zasady. Musi być porządek. Komu się nie podoba nie jeździ i tyle.

Odnośnik do komentarza

ch** komu do tego co noszę i gdzie noszę. Dopóki BANDYCI rządzą na polskich stadionach, tak właśnie będzie. Jurek Owsiak, kibic Legii, gdy Ruch Chorzów zaczął grać w koszulkach z logiem WOŚP, oświadczył, iż jego marzeniem jest, by mógł do młyna Ruchu iść bezpiecznie w koszulce Legii. I to jest też moje marzenie. Żeby nie było żadnej przemocy na tle kolorowym. Bo ten jest w żółtej koszulce, a ten w czerwonej. Ten jest czarny, a ten jest biały. To jest wszystko to samo RASISTOWSKIE podłoże. Nienawiść do inności pielęgnowana przez grupy kumatych, przez kolegów z podwórek blokowisk, przez kiboli.

Odnośnik do komentarza

Utopię to tworzą łysi bandyci, którym padło na pseudomózgi i wydaje im się, że są panami świata. Na polskim stadionie obowiązuje prawo polskie i żaden Litar ani inny przywódca kibicowskiego stada nie będzie swoich zasad ustalał. Młyn/kocioł/żyleta ani nic innego to nie jest miejsce wyjęte spod prawa. I każdy ma prawo być tam gdzie chce, bez zagrożenia życia i zdrowia ze strony mitomanów-fanatyków, przekonanych o wielkości i władzy swojej grupki.

Odnośnik do komentarza

Oto, że zorganizowane grupy przestępcze (tak!) zawłaszczają sobie pewne miejsca na stadionie, gdzie ustalają własne reguły, a reszta kibiców ze strachu lub poparcia (które często jest wynikiem strachu) aprobuje to. I to trzeba zwalczyć, zdeptać i spalić raz na zawsze.

 

A co do normalnych kibiców, zapraszam do Arabii Saudyjskiej, Kataru, Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wszystko elegancko. Garniturek, jedzonko, spektakl. A nie bydło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...