Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś czy jest dodatek z niższymi ligami Rosji oraz Ukrainy ??? Pamiętam, że w jednym z poprzednich FMów były te dodatki, ale teraz nie mogę nic znaleźć. Znalazłem ligę Białorusi, ale tam nie znalazłem wielu ciekawych drużyn, a reszta lig z bloku wschodniego ma najwyżej tylko 2 grywalne ligi, a chciałbym zacząć jakimś małym klubikiem z Lwowa albo Moskwy.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie:

Dlaczego zawsze jak gram pierwszy sezon, ostatnio akurat lechem to po sukcesie w LE (ćwierćfinał) i nie złym występie innych polskich drużyn, po sezonie zawsze spada reputacja ekstraklasy i teraz jest gorsza od ligi słowackiej czy ligi białoruskiej.

Odnośnik do komentarza

Jak ustawić by w "Składzie" zawodnicy najpierw byli sortowani według tego czy są w pierwszy składzie lub na ławce, a pozostali według pozycji na boisku? Sprawdzałem atrybuty psychiczne i teraz nie wiem jak wrócić do stanu sprzed. Ponownie zaznaczyłem "Wybór składu" z dostępnych opcji lecz zawodnicy którzy nie są w pierwszy składzie ani na ławce są pomieszani. Przedtem byli na początku bramkarze, a na końcu napastnicy.

Odnośnik do komentarza

Oraz czy da sie w jakis sposob zmienic zasady polskich lig ?

w edytorze dolaczonym do gry, w sekcji przepisy ligowe

Jak ustawić by w "Składzie" zawodnicy najpierw byli sortowani według tego czy są w pierwszy składzie lub na ławce, a pozostali według pozycji na boisku? Sprawdzałem atrybuty psychiczne i teraz nie wiem jak wrócić do stanu sprzed. Ponownie zaznaczyłem "Wybór składu" z dostępnych opcji lecz zawodnicy którzy nie są w pierwszy składzie ani na ławce są pomieszani. Przedtem byli na początku bramkarze, a na końcu napastnicy.

wklej prosze link do zrzutu ekranu z zaistnialej sytuacji, troche zagmatwales ten opsi

Odnośnik do komentarza

Witam, cytując z pewnej strony :

 

"Co i gdzie mam zmienić ,aby generowali się juniorzy w wieku 14 lat a nie jak teraz 18-19 ,nie ma sensu taka gra,ponieważ od razu trafiają do zespołu rezerw lub pierwszej drużyny.Gdzie to mam zmienić aby mieć juniorów w wieku 14-16" ??

Odnośnik do komentarza

Witam, cytując z pewnej strony :

 

"Co i gdzie mam zmienić ,aby generowali się juniorzy w wieku 14 lat a nie jak teraz 18-19 ,nie ma sensu taka gra,ponieważ od razu trafiają do zespołu rezerw lub pierwszej drużyny.Gdzie to mam zmienić aby mieć juniorów w wieku 14-16" ??

Masz pecha. Mi się trafiają 16-17 lat

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...