Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Siema !

Po dłuższej przerwie wróciłem do FM-a, chciałem spytać czy można zmienić nazwę drużyny podczas meczu w tym okienku co jest wynik podawany ? Przed rozpoczęciem gry widziałem w edytorze coś w stylu "nazwa drużyny max. 6liter" i to chyba tu powinienem wpisać to co chcę, a w trakcie sezonu mogę to zmienić?

I drugie pytanko, zrobiłem dwa komplety strojów mojej drużynie, ale ciągle grają jednym i tym samym...już kilka wyjazdów grałem i jeszcze nie widziałem, żeby to się zmieniło, a w profilu drużyny widać, że faktycznie są dwa komplety, o co może chodzić ?

 

Pozdrawiam :piwo:

Odnośnik do komentarza

Po dłuższej przerwie wróciłem do FM-a, chciałem spytać czy można zmienić nazwę drużyny podczas meczu w tym okienku co jest wynik podawany ? Przed rozpoczęciem gry widziałem w edytorze coś w stylu "nazwa drużyny max. 6liter" i to chyba tu powinienem wpisać to co chcę, a w trakcie sezonu mogę to zmienić?

możesz zrobić screen z gry, o którą nazwę dokładnie Ci chodzi ?

 

 

I drugie pytanko, zrobiłem dwa komplety strojów mojej drużynie, ale ciągle grają jednym i tym samym...już kilka wyjazdów grałem i jeszcze nie widziałem, żeby to się zmieniło, a w profilu drużyny widać, że faktycznie są dwa komplety, o co może chodzić ?

bardzo żadko używane są wyjazdowe komplety

Odnośnik do komentarza

możesz zrobić screen z gry, o którą nazwę dokładnie Ci chodzi ?

 

Chodzi mi o tą nazwę ---> http://zapodaj.net/4...87ee77.jpg.html

Z tymi strojami, to ostatnio w pucharze zagrali w innych :), ale poza tym, to ciągle jeden i ten sam.

Nagrałem też ciakawą akcję i chciałem się nią pochwalić, gdzie znajdę ten plik wideo? Przeszukałem chyba wszystko co się dało :/

 

PS. Widze Smetek, że też IV ligę atakujesz, jak Ci idzie? :) Mnie nadzwyczaj łatwo, tylko Boruta Zgierz idzie ze mna łeb w łeb, a reszta daleko w tyle :)

Odnośnik do komentarza

możesz zrobić screen z gry, o którą nazwę dokładnie Ci chodzi ?

 

Chodzi mi o tą nazwę ---> http://zapodaj.net/4...87ee77.jpg.html

Z tymi strojami, to ostatnio w pucharze zagrali w innych :), ale poza tym, to ciągle jeden i ten sam.

Nagrałem też ciakawą akcję i chciałem się nią pochwalić, gdzie znajdę ten plik wideo? Przeszukałem chyba wszystko co się dało :/

 

PS. Widze Smetek, że też IV ligę atakujesz, jak Ci idzie? :) Mnie nadzwyczaj łatwo, tylko Boruta Zgierz idzie ze mna łeb w łeb, a reszta daleko w tyle :)

Nazwy chyba nie zmienisz w tym momencie.

 

Co do filmiku to w dokumenty -> Sports Interavtive -> Football Manager 2012 -> uploads sprawdź

Odnośnik do komentarza

Co do filmiku to w dokumenty -> Sports Interavtive -> Football Manager 2012 -> uploads sprawdź

Przeszukałem wszystkie możliwe miejsca i nie znalazłem takiego folderu...

 

EDIT:

Wydawało mi się, że kiedyś w edytorze normalnie można było wczytywać plik z danym sejwem gry, a teraz tego nie widzę. Albo mi się wydaje, że tak robiłem?? :) Trochę dziwnie mi patrzy na "RKS Le"...

Odnośnik do komentarza

Co do filmiku to w dokumenty -> Sports Interavtive -> Football Manager 2012 -> uploads sprawdź

Przeszukałem wszystkie możliwe miejsca i nie znalazłem takiego folderu...

 

EDIT:

Wydawało mi się, że kiedyś w edytorze normalnie można było wczytywać plik z danym sejwem gry, a teraz tego nie widzę. Albo mi się wydaje, że tak robiłem?? :) Trochę dziwnie mi patrzy na "RKS Le"...

A w grze w ekranie pomeczowym kliknąłes "prześlij video"? Tam mozna eksportować OIDP :-k

Odnośnik do komentarza

możesz zrobić screen z gry, o którą nazwę dokładnie Ci chodzi ?

 

Chodzi mi o tą nazwę ---> http://zapodaj.net/4...87ee77.jpg.html

Z tymi strojami, to ostatnio w pucharze zagrali w innych :), ale poza tym, to ciągle jeden i ten sam.

Nagrałem też ciakawą akcję i chciałem się nią pochwalić, gdzie znajdę ten plik wideo? Przeszukałem chyba wszystko co się dało :/

 

PS. Widze Smetek, że też IV ligę atakujesz, jak Ci idzie? :) Mnie nadzwyczaj łatwo, tylko Boruta Zgierz idzie ze mna łeb w łeb, a reszta daleko w tyle :)

w fmrte tego nie zmienisz... pozostaje edytor i chyba gra od początku... zmień w normalnym edytorze do fm(standardowym co jest z grą) i zobacz

 

p.s.

w 2019 bije się o obronę mistrza polski

Odnośnik do komentarza

Gram Arsenalem, każdy sezon to same sukcesy. Zakończyłem właśnie kampanię 2016/2017 ze wszystkimi możliwymi trofeami a zarząd z roku na rok daje mi coraz mniejszy budżet transferowy(na sezon 17/18 mam dostać raptem 13 mln -,-). Czego to wina? Czy to jakiś spryt zarządu, że widzą iż sukcesy są, więc kasa mi niepotrzebna. Czy to po prostu jakiś błąd?

Odnośnik do komentarza

Witam. Gram w FM12 i prowadzę Arsenal Londyn. Właśnie kończę pierwszy sezon (zostały 2kolejki do końca) i mogę uznać go za w miarę udany. W lidze aktualnie mam 3 miejsce i w Lidze Mistrzów odpadłem w półfinale. Jednak poważny problem, a mianowicie dotyczy on straconych bramek. Mam ich aż 50 w samej lidze co jest ewidentnie za dużo jak na taki klub jak Arsenal i klub, który ma 3 miejsce w lidze. Zdobytych mam bardzo sporo bo 89 ale straconych jest także ewidentnie sporo. Drużyny ze środka tabeli mają tyle samo straconych co ja, a kluby z czołówki max 20-30. Praktycznie w każdym meczu tracę jakąś bramkę. Nie wiem czym jest to spowodowane. Czy ktoś mógłby mi coś doradzić? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje. Od razu dodam, że gram taktyką 4-3-3 z jednym defensywnym pomocnikiem. Całej obronie i dla denefynswnego pomocnika przypisałem obrona, pozostałbym dwóm środkowym pomocnikom przypisałem automatycznie, dwóm bocznym napastnikom wsparcie, a środkowemu napastnikowi atak.

 

Ustawienia mojej taktyki to:

4-3-3

styl: bardzo płynny

strategia: przewaga liczebna

podania: domyślnie

swoboda taktyczna: domyślnie

gra przy przeciwniku: domyślnie

odbiór: bardziej agresywnie

krycie: krycie strefowe

dośrodkowania: ostre dośrodkowania

swoboda pozycyjna: trzymaj się pozycji

 

Linia obronna zawsze wysunięta, szerokość gry wąska, tempo wolne, gra na czas rzadko, podania środkiem, kontrataki nie , pułapki ofsajdowe nie. Myślałem może że ta duża strata bramek spowodowana jest tym, że mam wysunięta linie obronną bardzo mocno, więc cofałem ją normalnie albo cofnięta, ale mimo wszystko działo się to samo czy to w meczach domowych czy wyjazdowych.

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza

football manager 2012 microsoft c++ runtime error !!!!!!!!!!! Panowie o co kur.... chodzi z tym gównem wiem, że tamt juz nie raz był wałkowany ale czy ktos znalazł rozwiązanie tego ???? Pierwszy sezon gry przebiegł bez żadnych problemów wszystko było ok dopiero od nowego seoznu zaczął się pojawiać ten błąd. Mam grudzień 2012 i od sierpnia wyskoczył mi ten błąd juz 8 razy w najmnije spodziewanym momencie oczywiście w trakcie meczu. POMOCY

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...