Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dawno mnie tu nie bylo ale chcialem podzielic sie taktyka i przemysleniami dotyczacymi gry gdyz jestem pod ogromnym wrazeniem taktyki ktora stosuje i nigdy sie z takimi wynikami nie spotkalem.

 

Jestem fanem serii od hoho ponad 10 lat grubo.Nie kojarze dobrze juz tych czasow ale jesli sie nie myle to gralem jeszcze w wersje 95/96 wtedy to jeszcze byl CM a nie FM jak teraz.

 

Zawsze testuje duzo taktyk i nigdy (chyba z lenistwa) nie robie swoich.Jedne sa lepsze inne gorsze.Natomiast na ta na ktora natknalem sie jakis czas temu przechodzi ludzkie pojecie.Zaczalem ja stosowac dopiero od polowy drugie sezonu.Przedstawie Wam ponizej wyniki z pierwszych sezonow, transfery itd.

 

Gram Lechem.

 

W pierwszym sezonie :

 

Transfery do mnie za 4,7 mln

Transfery od mnie za 3,4 mln

 

Wyniki :

 

Liga : 1 miesjce

 

21-W 6-D 3-L

 

Bramki : 65-20

 

Puchar Polski :

 

Odpadlem z Widzewem w polfinale.

 

Sezon drugi :

 

Transfery do mnie 9 mln

Transfery od mnie 7,75 mln

 

Wyniki :

 

Liga : 1 miejsce

 

W-23 D-5 L-2

 

Bramki 77-17

 

Puchar Polski :

 

Wygrany z Gornikiem

 

Liga Mistrzow :

 

Udalo mi sie wyjsc z grupy dzieki juz tej nowej taktyce : MU , Sevilla , Rangers

 

Po wyjsciu odpadlem z Liverpoolem

 

Sezon trzeci (i tutaj od samego poczatku stosowalem taktyke ktora opisze ponizej , wyniki sa oszolamiajace):

 

Transfery do mnie za 11,25 mln

Transfery od mnie za 4,2 mln

 

Liga : 1 miejsce

 

26-W 3-D 1-L

 

Bramki : 109-15

 

Puchar Polski :

 

Wygrana z Wisla

 

Liga Mistrzow:

 

Borusia D , Athletico , Chelse - z takiej grupy sie nie wychodzi :D

 

Ja wygralem wszystko (4-0 u siebie z Chelse) oprocz wyjazdowego meczu z Chelse

 

Po wyjsciu z grupy kolejno :

 

Bayern M.

PSV

FC Porto

At.Madrit - final 2-1 dla mnie

 

Przelecialem przez te druzyny z zamknietymi oczami :o

 

Moj srodkowy napastnik strzelil w tym sezonie 79 bramek :D , drugi 41 bramek.

 

Ponizej link do taktyki:

 

http://www.fm-base.co.uk/forum/football-manager-2012-tactics-training/92382-brobs17-updated-fm12-4-3-3-patch-12-1-1-v2.html

 

Jesli bedziecie mieli jakies pytania to smialo.Nie uzywam zadnych edytorow.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pewien problem. Chciałbym zmienić zegar meczowy ( wygląd ) , a więc tworzę w moich dokumentach w folderze FM 2012 folder skins i wrzucam tam foldery rozpakowane, które pobrałem z centrumfm. Lecz podczas meczu i odświeżeniu skórki nadal nie ma nowego zegara tylko ciągle stary. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Chętnych w pomocy zapraszam na PW (podam gg wtedy) ewentualnie tutaj jeżeli chcecie. Dodam jeszcze, że buforowanie jest wyłączone.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Dawno mnie tu nie bylo ale chcialem podzielic sie taktyka i przemysleniami dotyczacymi gry gdyz jestem pod ogromnym wrazeniem taktyki ktora stosuje i nigdy sie z takimi wynikami nie spotkalem.

 

Jestem fanem serii od hoho ponad 10 lat grubo.Nie kojarze dobrze juz tych czasow ale jesli sie nie myle to gralem jeszcze w wersje 95/96 wtedy to jeszcze byl CM a nie FM jak teraz.

 

Zawsze testuje duzo taktyk i nigdy (chyba z lenistwa) nie robie swoich.Jedne sa lepsze inne gorsze.Natomiast na ta na ktora natknalem sie jakis czas temu przechodzi ludzkie pojecie.Zaczalem ja stosowac dopiero od polowy drugie sezonu.Przedstawie Wam ponizej wyniki z pierwszych sezonow, transfery itd.

 

Gram Lechem.

 

 

i moze dlatego tak Ci idzie nie masz na "co dzien" Juve Interu Milanu Fiory Udine czy Palermo nie zapominajmy o swietnej Sampdorii , przez caly sezon zdarzyla mi sie jedna wpadka przegywajac bardzo pechowo z Torino 0-1 i jeden remis 0-0 z Roma , nie wiem co we mnie wstapilo by sprawdzic Twoja' taktyke , ale wiem jedno z 10 pkt przewagi nad 2 w lidze Interem stopnialo to do 2... w 9 meczach w ktorych dalem szanse taktyce 4 zremisowalem .. czyli 8pkt out .. juz nie mowie ze bramek strzelalem o polowe mniej ;/ dlatego jestem zdania ze jesli wszystko jest na wlasciwych torach nie ma sensu kombinowac BTW po 15 sezonach w Legi Lechu Graja tekie grajki ktorymi mozna wygrac LM ;D nie owie ocywiscie ze u innych taktyka nie bedzie dzialac , lecz ja Was zapewniam mam grajkow z najwyzszej polki sam ich szkolilem wiem jak graja , o czym swiadczyc bedzie w tym sezonie 3z rzedu scudetto 2 z rzedu puchar i mam nadzieje 2 z rzedu LM , po Bayernie i Barcelonie zostal mi shachtar xD wiec nie spodziewam sie oporu ;) ale to juz 1 wysnietym bardzo skutecznym napastnikiem ;P

 

a takie pytanie tez zadam , zauwazyliscie taka sytacjie jakby all uczylo sie waszych taktyk :D ? tzn wykorzystywali wasza :D ? u mnie nagle Barcelona zaczela grac nietypowym dla nich 4-2-1-2-1;)

 

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Dawno mnie tu nie bylo ale chcialem podzielic sie taktyka i przemysleniami dotyczacymi gry gdyz jestem pod ogromnym wrazeniem taktyki ktora stosuje i nigdy sie z takimi wynikami nie spotkalem.

 

Jestem fanem serii od hoho ponad 10 lat grubo.Nie kojarze dobrze juz tych czasow ale jesli sie nie myle to gralem jeszcze w wersje 95/96 wtedy to jeszcze byl CM a nie FM jak teraz.

 

Zawsze testuje duzo taktyk i nigdy (chyba z lenistwa) nie robie swoich.Jedne sa lepsze inne gorsze.Natomiast na ta na ktora natknalem sie jakis czas temu przechodzi ludzkie pojecie.Zaczalem ja stosowac dopiero od polowy drugie sezonu.Przedstawie Wam ponizej wyniki z pierwszych sezonow, transfery itd.

 

Gram Lechem.

 

 

i moze dlatego tak Ci idzie nie masz na "co dzien" Juve Interu Milanu Fiory Udine czy Palermo nie zapominajmy o swietnej Sampdorii , przez caly sezon zdarzyla mi sie jedna wpadka przegywajac bardzo pechowo z Torino 0-1 i jeden remis 0-0 z Roma , nie wiem co we mnie wstapilo by sprawdzic Twoja' taktyke , ale wiem jedno z 10 pkt przewagi nad 2 w lidze Interem stopnialo to do 2... w 9 meczach w ktorych dalem szanse taktyce 4 zremisowalem .. czyli 8pkt out .. juz nie mowie ze bramek strzelalem o polowe mniej ;/ dlatego jestem zdania ze jesli wszystko jest na wlasciwych torach nie ma sensu kombinowac BTW po 15 sezonach w Legi Lechu Graja tekie grajki ktorymi mozna wygrac LM ;D nie owie ocywiscie ze u innych taktyka nie bedzie dzialac , lecz ja Was zapewniam mam grajkow z najwyzszej polki sam ich szkolilem wiem jak graja , o czym swiadczyc bedzie w tym sezonie 3z rzedu scudetto 2 z rzedu puchar i mam nadzieje 2 z rzedu LM , po Bayernie i Barcelonie zostal mi shachtar xD wiec nie spodziewam sie oporu ;) ale to juz 1 wysnietym bardzo skutecznym napastnikiem ;P

 

a takie pytanie tez zadam , zauwazyliscie taka sytacjie jakby all uczylo sie waszych taktyk :D ? tzn wykorzystywali wasza :D ? u mnie nagle Barcelona zaczela grac nietypowym dla nich 4-2-1-2-1;)

 

 

 

Ok Ty piszesz ze po 15 sezonach.Ja takie efekty osiagnalem po 2 sezonach nie majac jakis rewelacyjnych zawodnikow , wiec uwazam swoj wyczyn za duzy sukces.

 

Taktyki nie nalezy zmieniac w trakcie sezonu tylko ewentualnie w przerwie miedzy rundami zeby zespol sie mogl do niej przyzwyczaic.

Odnośnik do komentarza

Marzenie z dziecinstwa wypelnilem dzis ;d , oczywiscie nie zglaszalem sie ze zaintereswoany jestem ... Chelsea Mu Inter Roma City PSG Valencia Sevilla i jeszcze duzo duzo innych , pozniej Real .. a Barcelona milczy w koncu jak juz zlozyli oferte to mnie zatkalo :D

 

 

 

Powiem tylko ze taki DrimTim* by powstal ze nawet nie chce o tym myslec xD a moze i pwostanie :D ;)

Odnośnik do komentarza

W zakładce FINANSE znajduje się pozycja: Premie za lojalność.

Co to jest? I gdzie mogę znaleźć informacje komu i ile płacę?

Wydaje mi się, że jest to rodzaj wynagrodzenia dla zawodnika za przedłużnie kontraktu, więc jest to stawka płacona jednorazowo po podpisaniu przez zawodnika nowego kontraktu. Nie wiem czy da się to gdzieś znaleźć ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...