Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

2 rzeczy panowie:

 

- u mnie w treningu indywidualnym bramkarza nie ma opcji USTAWIANIE SIĘ. ( chodzi o błąd http://www.cmrev.com...o-poczatki.html Wtf?

 

- pewnie znany już błąd przy zmianie koloru skórki. Odznaczone mam wszystko co trzeba tj. buforowanie i odswiezanie skorki, a mimo to nadal gdy zrestartuję grę opcje te zmieniają się na defaultowe.

 

Ogólnie rzecz biorąc nie wiem czy to nie są "błędy skórki". Np. czasami wchodzę w zawodnika/pokaz atrybuty i nie ma nic w polu "preferowana noga" itp. Po prostu brak czcionki. Oto foto : http://zapodaj.net/3...7bf6b4.png.html

Odnośnik do komentarza

Witam szukam osoby, osób które był by zainteresowane grą po sieci w nowego FM, myślę że jest kwiestnia dogadania, mój numer gg 4722972, dodam iż mam ip wewnętrze dlatego nie moge założyć serwera, niestety przy pomocy hamachi też nie bardzo to wychodzi w częściach 10 czy 11 nie było z tym problemy, tu drugie moje pytanie czy ktoś próbował już grać po sieci w FM 12 przez program hamachi jeśli tak proszę o instrukcję jak to poustawiać z góry dziękuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie do graczy. Wszystko fajnie, kupiłem grę i pograłbym już, ale skórki mnie odrzucają. Chodzi mi o czcionki w domyślnej, bo sama ciemna skórka jest okej. Tzn. same czcionki są za "szczupłe", a mnie irytuje fakt, że atrybuty w kolumienkach nie są równo ustawione, np. 11 jest lekko wcięte. Na załączonym obrazku to widać. I tu pytanie: jak zmienić tak, by czcionki były bardziej wytłuszczone w domyślnej skórce lub jak sprawić, żeby atrybuty w kolumienkach były równo ustawione. Niby nic, ale ja tak grać nie umiem :) ,http://imageshack.us/photo/my-images/32/atrybutys.jpg/

Odnośnik do komentarza

Nie ma działu o dodatkach to tutaj wrzucę pliki ddt. Dodają około 38tyś graczy. Wszystkie zespoły grające w pucharach na wszystkich kontynentach plus najpopularniejsze drużyny (minimum 4 na kraj - chyba, że w bazie fm'a było mniej).

link:

http://www.gamefront..._ddt_by_loc.rar

 

instalacja: rozpakować do folderu ...\Steam\steamapps\common\football manager 2012\data\db\1200\edt

 

 

Co do samego FM'a to jeszcze nie grałem, robiłem tylko te pliczki ddt. Natomiast zakup i instalacja bez problemów. Płytę nabyłem w sklepie "nie dla idiotów", uruchomiłem i doinstalowała się do steam'a prosto z napędu. Potem steam zassał jakieś dane (po instalacji z płyty było 98%) i już można grać.

 

Mam za to inny kłopot. Po zapisaniu i zamknięciu gry wyskakuje mi bład "Program Football Manager (...) przestał działać" (Windows 7 x64). Przy czym sejwy są ok, nic się nie dzieje. Spotkał się już ktoś z tym? Sprawdzałem spójność plików (opcja steam'a) i wszystko ok. Sreen: http://www.fotosik.p...49528c12a0.html

 

 

Co do kluczy z Allegro. Na ogól pochodzą one z krajów gdzie są o wiele tańsze niż u nas (np. Ukraina). Kłopoty z nimi zaczynają się gdy licencja nie pozwala sprzedawać gry z innego regionu w Polsce. M.in. z tego powodu były blokowane klucze np. Bad Company 2. Jak jest z podziałem na regiony FM'a, nie wiem.

 

 

Co do błędu, to u mnie tez wyskakuje na Windows 7 64bitowym, tylko jak mf się zamknie, dopiero wtedy to się pokazuje.

u mnie jeszcze jeden błąd się pojawia, podczas uruchomienia się meczu, pokazuje się czarny pulpit, na dole ekranu wyskakuje błąd sterowników Nvidii.

http://www.fotosik.p...deff69e4aa.html

macie jakiś pomysł?

 

 

juz znalazłem, okazało się, że nie mam zainstalowanych najnowszych sterowników do karty graficznej. Po zainstalowaniu, oba problemy o których pisałem, znikneły :)

Odnośnik do komentarza

Cały czas tylko czytam tu o kluczach na Allegro i różnych podobnych rzeczach, a mnie naprawdę ciekawią opinie na temat nowego FM. Sam gram w niego, nawet teraz pisząc ten post i naprawdę nie wiem co myśleć. Niby lepszy, niby taki sam jak wcześniejsze wersje. Poza błędem z bramkarzami ktoś znalazł może jeszcze coś?

Odnośnik do komentarza

Ja gram aktualnie prawie najniższą ligą angielską i zaobserwowałem dość wysokie wyniki. Ram wygrywam 5:1, by za chwilę przegrać 6:2. Nie wiem czy to urok nowego FM, czy po prostu "rzeczywistość".

 

Ja gram aktualnie prawie najniższą ligą angielską i zaobserwowałem dość wysokie wyniki. Raz wygrywam 5:1, by za chwilę przegrać 6:2. Nie wiem czy to urok nowego FM, czy po prostu "rzeczywistość".

 

Ja gram aktualnie prawie najniższą ligą angielską i zaobserwowałem dość wysokie wyniki. Raz wygrywam 5:1, by za chwilę przegrać 6:2. Nie wiem czy to urok nowego FM, czy po prostu "rzeczywistość".

Odnośnik do komentarza

W lidze fińskiej w 12 spotkaniach tylko raz widziałem samobója, więc nie potwierdzam. Inna sprawa, że jakoś nie czuje klimatu FMa póki co. Gubię się trochę. I po raz pierwszy od 4 lat nie udało mi się uratować zespołu przed degradacją. Normalnie szok, bilans 2-1-9. Albo się polubimy po długich bojach, albo wrócimy do 11.

Odnośnik do komentarza

Co do błędów to pisałem już o rzutach rożnych i złym zachowaniem obrony kompa.

Po skończeniu pierwszego sezonu Lechem, jakoś nie zauważyłem nadmiernej liczby swojaków.

Co do bramkarzy to fakt, jest to dziwna sytuacja. W Arsenalu Szczęsny na ławie, jak teraz grałem Kuciak na ławce (mimo lepszych ocen i wyników), zresztą w FM11 tez były podobne przypadki.

Grałem Lechem i Bayernem i co mnie denerwuje, że wygrywam z mocniejszymi zespołami w lidze nawet trzema/czterema bramkami, a przegrywam z outsaiderami, których wszyscy gromią.

Denerwują mnie też informacje o kontuzjach przy okazji meczy reprezentacji, nie tyczy się tylko moich zawodników. Przy okazji każdego meczu reprezentacji, średnio 3-4 zawodników z kadry jest wymienianych przez kontuzje.

Mimo, że zleciłem asystentowi organizację sparingów, to on nie załatwił ani jednego meczu w przerwie zimowej, do tego jak chciałem zorganizować sobie jakieś tourne w styczniu/lutym to nikt, z kilku państw, nie chciał ze mną zagrać.

Odnośnik do komentarza

Mi póki co nowy manager się podoba, aczkolwiek ma kilka mankamentów. Tak jak hosearkadio napisał wyżej - dziwne kadry meczowe, tendencja do odpuszczania meczy ze słabszymi rywalami (mimo wystawiania różnych składów, czasem pierwszy, czasem rezerwy aby się pokazały z dobrej strony). W lidze polskiej też denerwuje mnie swego rodzaju niemoc Wisły, która zamiast bić się o mistrza gra w mizernym skutkiem w środku tabeli (mimo dobrego składu, braku kontuzji). Tylko u mnie jakaś plaga kontuzji na początku sezonu wystąpiła, Manu i Komor połamali nogi na obozie przedsezonowym, kolejnych 6 z podstawowego składu postanowiło dołączyć do nich w szpitalu i tak sobie zaczynałem sezon od grania pół-rezerwami, co jednak zaowocowało nadspodziewaną eksplozją talentu Wolskiego :) Mam nadzieje, że te kontuzje to tylko efekt zbyt ciężkich przygotowań do pierwszego sezonu i więcej mnie taki szpital polowy nie spotka (oby po prostu był to mój błąd, a nie jakiś bug czy coś).

Na plus za to dużo drobnych szczegółów, które skłaniają mnie jednak ku pozytywnej ocenie nowego dzieła SI:

- tony wypowiedzi (fajne, czasem można sobie ulżyć i zbesztać chłopaków za odpuszczenie meczu z pół-amatorami)

- nowa forma raportu o sile zespołu (ciekawy sposób przedstawienia informacji o sile danych pozycji, zastępcach itp.)

- ulepszony system negocjacji transferowych (blokada negocjowanych warunków, z których nie chcemy zrezygnować - małe coś, a cieszy)

- otwarte dni testów, nabór juniorów (mecze kandydatów z obecnymi juniorami)

- panele w pełni spersonalizowane - ustawiamy co i jak chcemy oglądać, do jakich informacji chcemy mieć dostęp itp.

- dodawanie lig, wiadomo :)

 

Zasadniczo, po rozegraniu sezonu z małym hakiem w lidze polskiej jestem zaskoczony na plus. Spodziewałem się bugów tu i ówdzie, tymczasem nic poważnego (poza bramkarzami, ale tego jeszcze nie doświadczam, za krótka kariera) nie wystąpiło, liga się nie rozsprzedała, gwiazdy w większości jak były, tak są nadal, Lech się wzmocnił, Wisła wreszcie też i może dołączy do czołówki.. gra się ogólnie ciekawie. Rozgrywka sama w sobie wydaje się być szybsza niż w poprzedniej edycji, przy takim samym ustawieniu początkowym (ok 45 lig), laptop też jakiś chłodniejszy się wydaje.

 

Taka moja opinia, pewnie znajdą się tacy, co stwierdzą, ze nowy FM nie nadaje się do gry, mi się jednak podoba. Kosztuje mnie to trochę nieprzespanych nocy (w granicach rozsądku) i nadużywania kawy, ale to chyba dobra rekomendacja nowego managera :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...