Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

FM 2012 wlasnie ściagnął mi około 20Mb się zupdateował, wiadomo może co to znaczy? Sorry, jeśli pytanie bez sensu

 

Normalka na steam'ie. Takie Left4Dead to się updatuje chyba raz na dwa tygodnie.

no tak, tylko że L4D jest grą od Valva bodajże, który całego steama wymyślił, więc fixy do tego typu gier wychodzą na bieżąco, a z kolei jeśli coś się zainstalowało w FMie, to znaczy że SI musiało mieć z tym do czynienia i coś to musiało poprawić, a tu cisza

no chyba że się mylę, w każdym razie byłem ciekaw co mi ten update zmieni

Odnośnik do komentarza

Nie ma działu o dodatkach to tutaj wrzucę pliki ddt. Dodają około 38tyś graczy. Wszystkie zespoły grające w pucharach na wszystkich kontynentach plus najpopularniejsze drużyny (minimum 4 na kraj - chyba, że w bazie fm'a było mniej).

link:

http://www.gamefront..._ddt_by_loc.rar

 

instalacja: rozpakować do folderu ...\Steam\steamapps\common\football manager 2012\data\db\1200\edt

 

 

działa po zainstalowaniu czy trzeba zacząć karierę od nowa ?

Odnośnik do komentarza

Nie ma działu o dodatkach to tutaj wrzucę pliki ddt. Dodają około 38tyś graczy. Wszystkie zespoły grające w pucharach na wszystkich kontynentach plus najpopularniejsze drużyny (minimum 4 na kraj - chyba, że w bazie fm'a było mniej).

link:

http://www.gamefront..._ddt_by_loc.rar

 

instalacja: rozpakować do folderu ...\Steam\steamapps\common\football manager 2012\data\db\1200\edt

 

 

działa po zainstalowaniu czy trzeba zacząć karierę od nowa ?

 

Trzeba od nowa.

 

Można to wyłączyć. Klik prawym myszy na nazwie gry -> Właściwości -> zakładka Aktualizacje.

 

mam nadzieje, że jak to ściaga na nasz komputer, to też instaluje?

 

Oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś "czysty". Dealer samochodów może sprzedać Ci kradzione auto i dać na nie paragon, ale i tak będziesz miał nieprzyjemności z powodu posiadania kradzionego auta. Co prawda prędzej czy później okażesz się niewinny, ale kasy możesz już nie odzyskać, a raczej na pewno jej nie odzyskasz.

 

Ponawiam pytanie o sprawdzenie wersji z poziomu steam.

Odnośnik do komentarza

Z ciekawostek zauważyłem że warto mieć 2 obywatelstwo jakiegoś topowego kraju. Dałem sobie Hiszpania i w Lechu po sezonie powstał junior z hiszpani 16latek co wskoczył już do 1 składu o świetnych parametrach. Ogólnie dużo utalentowanych 16-17 -18 latków można ściągać .z zagranicy. Na minus muszę zaznaczyć wolno rosnącą cenę za czołowych piłkarzy , a może to plus bo mnie nie rozkupią:D , na plus też trening poza ogólnym jest już defaultowy dla obrony pomocy ataku bramkarza co chyba w FM 11 nie było o ile mnie pamięć nie myli. Sprawdza się on u mnie elegancko . Statsy rosną w niektórych przypadkach aż miło.

Odnośnik do komentarza

Jak z poziomu steama mogę sprawdzić czy pobrał on ten fix i jaką wersję gry obecnie mam?

 

Jeśli nie zmieniałeś nic z aktualizacjami to Steam na pewno je pobrał. Nie wiem czy wersję gry da się sprawdzić w Steamie, ale w poprzednich edycjach można to było zrobić już w samej grze w zakładce "status gry", a także w folderze z grą patrząc na wersje pliku .exe FMa.

Odnośnik do komentarza

Jak z poziomu steama mogę sprawdzić czy pobrał on ten fix i jaką wersję gry obecnie mam?

 

Jeśli nie zmieniałeś nic z aktualizacjami to Steam na pewno je pobrał. Nie wiem czy wersję gry da się sprawdzić w Steamie, ale w poprzednich edycjach można to było zrobić już w samej grze w zakładce "status gry", a także w folderze z grą patrząc na wersje pliku .exe FMa.

 

W tej wersji dalej można sprawdzić wersję gry w statusie.

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś "czysty". Dealer samochodów może sprzedać Ci kradzione auto i dać na nie paragon, ale i tak będziesz miał nieprzyjemności z powodu posiadania kradzionego auta. Co prawda prędzej czy później okażesz się niewinny, ale kasy możesz już nie odzyskać, a raczej na pewno jej nie odzyskasz.

 

Ponawiam pytanie o sprawdzenie wersji z poziomu steam.

 

Na aukcjach ludzie/firmy gwarantują zwrot kasy lub wymianę klucza jeśli jest coś nie tak.

 

Pojawiła się aukcja z kluczem za 23zł :) Jak nic oszust - taka cena i jeszcze 0 komentarzy, ale ludzie i tak kupują o_O

Przecież gościu pisze, że powodem tak niskiej ceny jest likwidacja sklepu ;)

Trzeba poczekać na pierwsze komentarze.

Odnośnik do komentarza

Zwróć uwagę, że sprzedający nazywa się "Gry For" i ma 0 komentarzy, ale w treści aukcji jest link do komentarzy (sugerujący, że to jego komentarze) innego sprzedawcy. Wysłalem maila do sprzedawcy, którego komentarze są linkowane. Nie wiedzial o całej sprawie i zgłosił sprawę do allegro.

 

Także tylko czekać na negatywy.

Dlatego puściłem oczko :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...