Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, keszcze zdążyłem na trzecią kwartę id od razu TD dla odpowiedniej drużyny. GO CHIEFS!

W ogóle to sobie powiedziałem, że jak tym razem w SuperBowl też będą Patriots i Seahawks, to nie oglądam ;)

Jednak wolę Seahwaks niż Panthers z Newtonem :] Także tego.

Jako że w Packers prawdę powiedziawszy nie wierzę, to mam nadzieję, że Cardinals zawitają do SB. Nie wiem, dlaczego tak nie lubię Patriots i Seahawks, ale nie cierpię oglądać obydwu ekip. W zeszłorocznym SB była chociaż Katy Perry w Hafl Time show, w tym rokuColdplay, co w połączeniu z wyżej wymienionymi zespołami będzie dla mnie już kompletną kaplicą. W takiej sytuacji obejrzę chyba tylko reklamy ;).

Odnośnik do komentarza

Packers @ Cardinals 3:7

 

Po słabiutkiej pierwszej kwarcie ofensywa Packs wyglądała już trochę lepiej w drugiej. Szkoda cofniętego podania pod end zone do Cobba, z drugiej strony kupa szczęścia, bo Rodgers wyłapał 100 jardowy pick 6, ale sędziowie doszukali się fauli defensywy.

 

6:7 HT

 

Trochę szkoda tych niewykorzystanych wizyt w Red Zone. Ponownie widać ogromną frustrację Rodgersa i braku "zrozumienia" z receiverami. Za to znakomicie gra obrona. Jeszcze rok/dwa lata temu wszyscy chcieli wywalić Capersa, a w tym roku formacja defensywna zrobiłą bardzo duży postęp.

Odnośnik do komentarza

Packers TD! 13:7

 

Druga połowa zaczęłą się od int Rodgersa a następnie Palmera. Potem przyszedł drive Packs z dwoma fenomenalnymi rushami Lacy'ego (szkoda, że jest tak wolny, bo drugi powinien zakończyć się td). W End Zone Aaron w końcu znalazł receivera i jest pierwszy td dla GB.

 

13:10. Zacięty mecz.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...