Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

To nie Slowency wygrali tylko my przegralismy. Jak kurwa mozna na takim poziomie miec tyle bledow wlasnych? :/ A Kurek to juz w ogole dramat...

Zmeczenie poprzednimi turniejami + nowa hala. Kiepsko to wyglada.

 

Drzyzga dobrze dogrywal sie z Zagumnym, ale sam radzi sobie przecietnie. A Kurek jest dla mnie tylko potwierdzeniem, ze takie zmiany pozycji w siatkowce na dobre nie wychodza.

Odnośnik do komentarza

 

To nie Slowency wygrali tylko my przegralismy. Jak kurwa mozna na takim poziomie miec tyle bledow wlasnych? :/ A Kurek to juz w ogole dramat...

Zmeczenie poprzednimi turniejami + nowa hala. Kiepsko to wyglada.

 

Drzyzga dobrze dogrywal sie z Zagumnym, ale sam radzi sobie przecietnie. A Kurek jest dla mnie tylko potwierdzeniem, ze takie zmiany pozycji w siatkowce na dobre nie wychodza.

 

Chyba że jest się Muserskim

Odnośnik do komentarza

A czemu uważasz, że zmiana pozycji wyszła na dobre Muserskiemu? Bo zagrał dobrze tam finał IO? Od czasu zrobienia z Muserskiego atakującego i przyjmującego z Michajłowa, to wyniki Rosjan są takie jak dziś.


Drzyzga był fatalny, szczególnie ze środkowymi

Myślę, że Guma wróci. Winiarski podobno. Oni nawet wspominali, że to nie koniec przygody z kadrą. Ciekawe czy Zagumny pociągnie do Igrzysk z odpowiednią formą, bo wsparcie dla Drzyzgi się przyda. Ball grał dobrze do 40., oby Guma miał podobnie.

Odnośnik do komentarza

A czemu uważasz, że zmiana pozycji wyszła na dobre Muserskiemu? Bo zagrał dobrze tam finał IO? Od czasu zrobienia z Muserskiego atakującego i przyjmującego z Michajłowa, to wyniki Rosjan są takie jak dziś.

Drzyzga był fatalny, szczególnie ze środkowymi

Myślę, że Guma wróci. Winiarski podobno. Oni nawet wspominali, że to nie koniec przygody z kadrą. Ciekawe czy Zagumny pociągnie do Igrzysk z odpowiednią formą, bo wsparcie dla Drzyzgi się przyda. Ball grał dobrze do 40., oby Guma miał podobnie.

Na podstawie tego, że mimo zmiany pozycji na boisku jako jeden z nielicznych o ile nie jedyny ogarnia grę (może przypadkowo miałem okazję oglądać jedynie mecze w których był najlepszym siatkarzem Rosjan)

Odnośnik do komentarza

Muserski ma spory problem z blokowaniem na skrzydle, chociaż ma grać w tym sezonie klubowym na ataku (a Michajłow na przyjęciu), żeby pomóc kadrze, ale bez Tietiuchina cienko widzę ich szansę na medal IO. Dzisiaj z kolei Muserski bardzo słabo na środku z Włochami, którzy zagrali fantastycznie. Razem z Amerykanami i Brazylijczykami wydają się teraz głównymi faworytami do zwycięstwa w IO, no i tym bardziej ME. Mają duże pole do postępu, bo mimo że 19-letni Gianelli już jest świetny, to po pełnym sezonie klubowym w Trento powinien zrobić znaczący postęp.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...