Skocz do zawartości

Marynia strzela 479 bramek w 5 minut i bije rekord Lewandowskiego


Meler

Kto jest najszybszym strzelcem?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Kurde, ja nie wiem, a może ludzie po prostu nie lubią się myć. Ja to chyba pojebany jestem, że bez prysznica rano i wieczorem się źle czuje :-k

 

W podstawówce Twoje priorytety były dokładnie takie same ?

Kurwa, ale czemu w tego typu dyskusjach często ludzie się tak ograniczają do dzieciaków z podstawówki. W szkołach uczą się też ludzie mający te 17/18/19 lat i w tym wieku już raczej dba się dość dokładnie o higienę, wygląd itd.

Dlatego ze nawyk nie chodzenia na WF zaczyna sie juz od podstawówki.
Odnośnik do komentarza

Ja mówiłem o swoim przypadku, ja zajęć dodatkowych bezpośrednio po lekcjach nie miałem, więc i takiego problemu też nie było. Po prostu każdy ostygł, jechał do domu i tam brał prysznic.

 

No to ok, ale powinno być to chyba tak zrobione by każdy, niezaleznie czy ma zajęcia czy nie mógł się ogarnąć. Zwłaszcza, że prysznice nie muszą być ze złota i z masażem ;)

 

Odnośnik do komentarza

pawoj, nie wiem gdzie pracowałeś, ale jeśli tylko w Krakowie to pewnie są wszędzie. W tych mniejszych miejscowościach z tym gorzej. Hala była u nas zajebista (chociaż nie pozwalali grać na niej w piłkę, bo bali się zniszczenia ścian), ale jedyną opcją na ogarnięcie się była umywalka, prysznice chyba były otwierane tylko na jakieś zawody w kosza czy coś, gdzie kilka szkół przyjeżdżało.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...