Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z andorskiej ziemi. Pierwsze wrażenia - w końcu ludzka pogoda, 18 stopni i popaduje :). Druga rzecz, tu jest bezclowy raj, takich ilości rodzajów alkoholu i w takich cenach to jeszcze nie widziałem ;). A tak w ogóle Andora to jeden wielki wąwóz.

Tak samo jest jeszcze w Livigno, gdzie litr Jacka Danielsa chodził po 6 euro ;)

Odnośnik do komentarza

 

Już zaczynam żałować użycie tego określenia. Ale tak, oglądam mecze Toffees (tylko przed telewizorem, żeby była jasność) od czasów gdy przełączając równe mecze BPL ujrzałem magię Mikela Artety :_winkle:

No spoko. Evertonpoland.com odwiedzasz?

 

Si, podobnie jak toffeeweb.com. Z tym że podobnie jak tutaj, raczej czytam niż piszę.

Odnośnik do komentarza

a może kariera jak Vami?

 

zacząłem sobie Servette Genewa - w pierwszym sezonie mistrz i awans do pierwszej ligi. w tej chwili gram pierwszy sezon po awansie, w grudniu jestem na 5 miejscu, a Basel miało wakat na miejscu menago, więc się zgłosiłem. No i właśnie Basel proponuje prace :-k chyba przyjmę, wygram mistrza, pogram w LM, znowu wygram mistrza i poszukam czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza

Vami, własnie ogarnalem twoja nowa fote na fejsie - wygladasz zajebiscie #nohomo

 

Dzięki :)

Ej co można takiego mniej oczywistego (ale nie jakieś kurwa kalmary) zrobić z grilla dobrego? Bo ile można karkówkę :-k.

 

łososia

a może kariera jak Vami?

 

zacząłem sobie Servette Genewa - w pierwszym sezonie mistrz i awans do pierwszej ligi. w tej chwili gram pierwszy sezon po awansie, w grudniu jestem na 5 miejscu, a Basel miało wakat na miejscu menago, więc się zgłosiłem. No i właśnie Basel proponuje prace :-k chyba przyjmę, wygram mistrza, pogram w LM, znowu wygram mistrza i poszukam czegoś nowego.

Sounds like a plan :)

FYMie nasz najdroższy: dużo śmiechu, dużo zabawy i wiecznej młodości :) No i oczywiście Mistrza Polski dla wiadomego klubu* :gool:

 

*

nie, nie jest to Legia

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...