Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No to na końcu drugiego sezonu już na bank umrze. JESTEM MISTRZEM SPOILERÓW XD

No ja najchętniej zobaczyłbym drugi sezon ze śmiercią Pablo w finale, a potem jeszcze trzeci, w którym pokazują wojnę o wpływy na kolumbijskim rynku koki po śmierci Escobara, byłoby fajno :).

Odnośnik do komentarza

Ale skoro serial nazywa się Narcos, to nie musi być tylko o Escobarze. Kartel z Cali, Tijuany, Sinaloa. Meksyk brzmi równie, albo i bardziej zachęcająco co Kolumbia, a jeśli nawet tamtejsi szefowie nie mają/mieli charyzmy Escobara, to na tym polega telewizja że można ją po prostu wykreować. Więc podejrzewam że pierwsze odcinki drugiego sezonu będą jeszcze o kartelu z Medellin, a potem o wojnie z Cali.

 

 

Zresztą, porwanie głównego bohatera przez jednego z gości z Cali jest moim zdaniem zapowiedzią nowego wątku, podobnie jak jego nadchodzący kryzys małżeński (- Let's go home / - This is home).

 

Odnośnik do komentarza

Chyba nie ma za dużo informacji o drugim sezonie, czytałem tylko że po prostu jest zamówiony ;). Dlatego nie przewiduję śmierci Pablo, bo musieliby (w moim przypadku) w ciągu czterech odcinków pokazać cztery lata tej historii ;).

 

e: Maciej no ja o tych wojnach też myślałem, ale postać Pablo wydaje mi się na tyle duża, że pasuje idealnie do finału sezonu :P. Zresztą kurwa, nie chcę teraz za dużo tego rozkminiać, muszę 1 sezon dokończyć :D.

Odnośnik do komentarza

Trafiłem na ruska, który co chwilę albo kurwa albo suka bladź :D Teraz rozumiem te wszystkie memy o ruskach :D

Ja to sie czasem zastanawiają czy język rosyjski się nie ogranicza właśnie do "cyka blyat", bo nic innego w CSie nie słyszę. :P A ja dalej trafiam na goldów w turniejowych, raz idzie lepiej, raz gorzej, chociaż dzisiaj 2x 2 miejsce, w tym 1 mecz wygrany, a drugi na styku 16:14. Chciałbym trafić w końcu na samych silverów :P Ogólnie dysproporcja jest spora pomiędzy ludźmi z jednej rangi, trafiłem też dziś na "kałacha" to się nawet nie umywał do Hawka :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...