Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Musze pamietac, zeby dac pare plusow Fymowi i Szu po powrocie do domu.

 

Z telefonu nie chce mi sie wlaczac w dyskusje za bardzo, ale ja tam tych brudasow w Europie i przede wszystkim w Polsce nie chce. Najbardziej mnie dziwi ze taki postepowy i nowoczesny Vami broni muzulmanow, ktorzy np w ogole nie szanuja kobiet :P.

Odnośnik do komentarza

Ten moment, gdy na tle pozostałych bezsensowna wrzutka Jahu nijak nie obniża poziomu dyskusji. Do czego to doszło, by plusowac Vamiego za racjonalne, rozsądne poglądy i zgrabne zaoranie prawaków mających gęby pełne pustych frazesow powtarzanych, bo gdzieś się czytało jeden artykuł.

Odnośnik do komentarza

A ty ile przeczytałeś artykułów, gdy przytoczyłeś najgłupszy z możliwych przykładów odnośnie polskich uchodźców? :)


Vami, obczaj tych greckich faszystów. Co im powiesz? Że też mają zakute rasistowskie łby i powinni wysłać posłów z propozycją pokoju, chlebem i solą? :D

 

https://www.facebook.com/pitupitu4/videos/vb.183689351825015/418664468327501/?type=2&theater

Odnośnik do komentarza

Musze pamietac, zeby dac pare plusow Fymowi i Szu po powrocie do domu.

 

Z telefonu nie chce mi sie wlaczac w dyskusje za bardzo, ale ja tam tych brudasow w Europie i przede wszystkim w Polsce nie chce. Najbardziej mnie dziwi ze taki postepowy i nowoczesny Vami broni muzulmanow, ktorzy np w ogole nie szanuja kobiet :P.

Ilu znasz muzułmanów? Ile muzułmanek? Czy też wiedzę czerpiesz z Pitu Pitu i innego faszystowskiego ścierwa?

Odnośnik do komentarza

Ten moment, gdy na tle pozostałych bezsensowna wrzutka Jahu nijak nie obniża poziomu dyskusji. Do czego to doszło, by plusowac Vamiego za racjonalne, rozsądne poglądy i zgrabne zaoranie prawaków mających gęby pełne pustych frazesow powtarzanych, bo gdzieś się czytało jeden artykuł.

 

O jeden więcej niż Ty pustaku zidiociały. Ty najwyraźniej zakończyłeś lekturę na Filipince i Bravo. Orać to się powinno pole takim jełopem jak Ty. Nie jestem ani prawakiem, ani lewakiem, a moja "gęba", to najwyraźniej świątynia mądrości w porównaniu z Twoją.

Odnośnik do komentarza

A ty ile przeczytałeś artykułów, gdy przytoczyłeś najgłupszy z możliwych przykładów odnośnie polskich uchodźców? :)

Vami, obczaj tych greckich faszystów. Co im powiesz? Że też mają zakute rasistowskie łby i powinni wysłać posłów z propozycją pokoju, chlebem i solą? :D

 

https://www.facebook.com/pitupitu4/videos/vb.183689351825015/418664468327501/?type=2&theater

Na każdy taki filmik mogę Ci wkleić inny. I tak będziemy się przerzucać bez sensu. Natomiast jeszcze jeden argument na moją korzyść orający dupska etatystów. Narzekacie, że uchodźcy nie będą pracować. Otóż m.in. niektórzy nie będą bo... nie będą mogli! A dlaczego? Bo nie mają pozwolenia na pracę, czyli papierka wydawanego przez państwo.

 

Ciąg wygląda tak:

 

nielegalny (państwo) uchodźca -> brak prawa do pracy (państwo) -> brak pracy -> alternatywa: żebranie lub droga przestępcza

 

Kto więc jest winny zaistniałej sytuacji? P A Ń S T W O. Jak zawsze. Etatyści zaorani. Dziękuję. Mises z wami.

Ja znam jednego Syryjczyka - katolika, który twierdzi, że muzułmanie sunniccy są potworami. I co?

 

Wszyscy jak jeden mąż. Ponad miliard sunnitów to potwory. Brzmi legitnie.

 

Odnośnik do komentarza

Ciąg wygląda tak:

 

nielegalny (państwo) uchodźca -> brak prawa do pracy (państwo) -> brak pracy -> alternatywa: żebranie lub droga przestępcza

 

Kto więc jest winny zaistniałej sytuacji? P A Ń S T W O. Jak zawsze. Etatyści zaorani. Dziękuję. Mises z wami.

zapomniałeś dodać do ciągu, że wtedy taki uchodzca z pozwoleniem na prace dostaje prace zamiast pana zdzisia, ktory jest bezrobotny, najpierw ogarnijmy swoj rynek pracy i prace dla naszych obywateli, a potem zajmujmy sie uchodzcami. wyjatki moga stanowic dobrze wykwalifikowani pracownicy, ale raczej takich prozno szukac wsrod uchodzcow z krajow nierozwinietych, Ci ktorzy sie wyedukowali dawno pracuja na zachodzie
Odnośnik do komentarza

Vami, ale jaki to jest kurwa argument w tej dyskusji? :D No i nawet jeżeli państwo jest winne, to co w związku z tym? Przecież go nie obalimy. To jest właśnie ten kłopot - my rozmawiamy o sprawach realnych, a Ty dryfujesz gdzieś w chmurach i się frustrujesz na hurrrr durrrrrr kapitana państwo. Przecież to śmieszne.

Odnośnik do komentarza

Co do przerzucania się filmikami, to przecież odpowiedź powinna być prosta: gdzie uchodźcy zachowują się ok lub w miarę ok, to witajmy ich i nie przeszkadzajmy im, z uwagi na to, co zostawiają za plecami: ulatwiajmy legalny wjazd. Tam, gdzie zachowują się jak zwierzęta: wysyłajmy policję konną i deportujmy z wilczym biletem. I tyle. Konsekwencja. Oczywiście, że to nie złagodzi od razu sytuacji, ale obecnie żadne rozwiązanie jej nie złagodzi.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta retoryka jest obca. Nie dzielę ludzi na nasz i nie nasz. Nie ma dla mnie znaczenia, czy będzie to pan Zdzisiek-Polak, czy pan Abdul-Syryjczyk. I to i to człowiek. Z tą różnicą, że pan Zdzisiek nie ucieka przed wojną.

Odnośnik do komentarza

Gacek, Ty naprawdę jesteś psychiczny. Nie masz nawet odrobiny kompetencji, żeby mi zarzucać urojenia czy ignorancję. Za przeproszeniem, ale kim Ty qrwa jesteś? Tak, przeczytałem artykuł. Tak, na tym opieram swój obecny stan wiedzy na ten temat. Mam podstawy do wypowiedzenia się. Jakie Ty masz podstawy? Niezależnie od tematu dyskusji, czy jest to sprawa imigrantów czy zbiory manioku w Hondurasie Twoim znakiem firmowym jest pierdolenie (sorry, trudno to nazwać inaczej), że Twój oponent się nie zna, ma błędną wiedzę, urojenia, ADHD, wysypkę na czole, etc. :doh!: Z kolei sam pojęcia o tym nie masz. Od święta napiszesz coś z sensem, jak chodzi o sprawy prawne i tyle. Ogarnij się do qrwy nędzy. Chcesz dyskutować, to zrozum, że po drugiej stronie może być ktoś mądrzejszy od Ciebie (co wydaje się być zazwyczaj bardzo prawdopodobne patrząc na Twoje występy) i nie masz monopolu na posiadanie racji. Nie jesteś nawet tego blisko.

Same script, different topic:

- Uchodźcy jak Polacy w Iranie, więc dziwne, że Polacy przy swojej historii się burzą.

- Chuja wiesz, chuja się znasz, czytałem jeden artykuł!!!!1one

- Po pierwsze nie wiesz, po drugie nawet gdyby tak było, to i tak tylko potwierdzasz moją tezę.

- Bluzgu bluzgu bluzgu bluzg!!!!11oneonejeden

 

Nie przyszło Ci nigdy do głowy, że jak dyskutuję z takim tio, Feanorem, Profem czy masą innych użytkowników na poziomie i posiadających głęboką wiedzę w tematach, które są mi w mniejszym czy większym stopniu obce, to nie mam problemu z przyznaniem im racji, a Tobie, który własną "wiedzę" opierasz w najlepszym przypadku na jednym artykule, a w najgorszym na stereotypach, takiej racji nie przyznaję nie dlatego, że mi się Twój nick nie podoba, tylko dlatego, że zwykle pieprzysz trzy po trzy - tak jak np. w kwestii tego Iranu?

Odnośnik do komentarza

Gacek, primo, nadal nie pochwaliłeś się na czym Ty opierasz swoją "wiedzę". Secundo, stereotypy? Jakie stereotypy? Jak stereotypy mogą mieć wpływ na to, co zdarzyło się 70 lat temu? Tercio, ponawiam uwagę, że nie zrobiłeś w swoim życiu nic, co dawałoby Ci jakąkolwiek kompetencję do oceny tego czy pieprzę trzy po trzy czy nie.

 

Vami, pytanko, czy uważasz za akceptowalne to, co wyrabia się w Szwecji za sprawą napływu określonych grup do tego państwa?

Odnośnik do komentarza

FYM: Skąd czerpiesz wiedzę na temat tego, co się dzieje w Szwecji? Tylko nie przytaczaj statystyk o gwałtach, bo w Szwecji jest inna definicja gwałtu i inaczej się to traktuje i liczy.

 

:)

 

W sumie to wiedziałem, że kiedyś padnie w tej dyskusji Szwecja :D

Odnośnik do komentarza

Różnica jest dwutorowa.

 

Pierwsza rzecz, to sposób liczenia. Jeśli w Polsce kobieta jest np. gwałcona przez rok, to liczy się jako 1 przypadek gwałtu do statystyk. W Szwecji liczony jest każdy stosunek oddzielnie, czyli w tym przypadku 365. Tak samo gwałty zbiorowe. U nas jest to jedno przestępstwo w statystykach, natomiast w Szwecji zwielokrotnione.

 

Druga to sam sposób pojmowania gwałtu. Jest to - niestety - efekt uboczny rządów lewicy i lobby feministycznego. Przyznaję. W Szwecji wystarczy często deklaracja kobiety, że ona nie wyraziła zgody na stosunek i wstecz klasyfikowany jest on jako gwałt. Do tego należy doliczyć ogromny nacisk na edukację seksualną, dzięki czemu kobiety częściej zgłaszają (często mocno naciągane) przypadki gwałtu.

Odnośnik do komentarza

 

FYM: Skąd czerpiesz wiedzę na temat tego, co się dzieje w Szwecji? Tylko nie przytaczaj statystyk o gwałtach, bo w Szwecji jest inna definicja gwałtu i inaczej się to traktuje i liczy.

 

:)

 

W sumie to wiedziałem, że kiedyś padnie w tej dyskusji Szwecja :D

 

 

Bo to najbardziej dobitny przykład. Tam postawili na "tolerancję" oraz "otwarte drzwi". I teraz mają dzielnice, do których nawet wejść nie mogą.

Różnica jest dwutorowa.

 

Pierwsza rzecz, to sposób liczenia. Jeśli w Polsce kobieta jest np. gwałcona przez rok, to liczy się jako 1 przypadek gwałtu do statystyk. W Szwecji liczony jest każdy stosunek oddzielnie, czyli w tym przypadku 365. Tak samo gwałty zbiorowe. U nas jest to jedno przestępstwo w statystykach, natomiast w Szwecji zwielokrotnione.

 

Druga to sam sposób pojmowania gwałtu. Jest to - niestety - efekt uboczny rządów lewicy i lobby feministycznego. Przyznaję. W Szwecji wystarczy często deklaracja kobiety, że ona nie wyraziła zgody na stosunek i wstecz klasyfikowany jest on jako gwałt. Do tego należy doliczyć ogromny nacisk na edukację seksualną, dzięki czemu kobiety częściej zgłaszają (często mocno naciągane) przypadki gwałtu.

 

Vami, ale mi nie chodzi o porównywanie Polski i Szwecji. Przed falą imigracji raczej statystyki leciały wg tych samych definicji. Sytuacja jest taka, że zmieniły się one w przerażający sposób.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...