Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

meyde, myślę, że wszyscy się zgodzą, że wiele reakcji jest poniżej krytyki, ale to, że idiotów nie brakuje było wiadomo zawsze.

 

Hawkeye, zrobisz mi tę przyjemność i wytłumaczysz mi, z czym w mojej wypowiedzi się nie zgadzasz?

Pewnie, nie musisz się spinać, argumenty anegdotyczne mnie nie przekonują. Równie okropne rzeczy robią nasi błękitnoocy blond ziomkowie o jasnych cerach. Jeden z nich np. zabił 6 duodecylionów żydów.

Odnośnik do komentarza

No bo przeciętny Kowalski ma właśnie takie poglądy. To naprawdę dla ciebie takie wielkie odkrycie? Pomaluj się na czarno i pojedź na głęboką prowincję to się przekonasz :D

 

A że muzułmanów ludzie nie lubią i się ich boją to mamy taką, a nie inną reakcję. To tylko słowa - ja też w emocjach wyzywałem Victora Anichebe od "zjebanych czarnuchów", ale to nie znaczy że na co dzień chodzę w kapturze KKK.

Odnośnik do komentarza

 

meyde, myślę, że wszyscy się zgodzą, że wiele reakcji jest poniżej krytyki, ale to, że idiotów nie brakuje było wiadomo zawsze.

"wiadomo, że wiele reakcji jest poniżej krytyki, ale idiotów nie brakuje" = ton podobny co do starego dobrego "boys will be boys" = pobłażanie

 

Przypomnę twoje własne słowa

Chodzi o to, że pobłaża się zachowaniom odbiegającym od norm, co powoduje, że ci ludzie i ci, którzy przyjdą po nich czują się bezkarni.

 

 

W którym miejscu ja mówię o pobłażaniu? Broń Boże. Twierdzę tylko, że wśród internautów idioci byli, są i będą. Nie pojawili się nagle przy tej okazji.

 

Hawkeye, zrobisz mi tę przyjemność i wytłumaczysz mi, z czym w mojej wypowiedzi się nie zgadzasz?

Pewnie, nie musisz się spinać, argumenty anegdotyczne mnie nie przekonują. Równie okropne rzeczy robią nasi błękitnoocy blond ziomkowie o jasnych cerach. Jeden z nich np. zabił 6 duodecylionów żydów.

 

 

Dobra, pogubiłem się. Gdzie jakąś anegdotę zarzuciłem? Gdzie do cholery napisałem, że czuję empatię do nazistów? :|

Odnośnik do komentarza

Widzę że temat o nielegalnych imigrantach z Syrii i Afryki północnej nazywanych uchodźcami, więc wyrażę swoją opinię.

 

Nie y punto.

 

Jestem generalniem zwolennikiem wolności w przemieszczaniu się, i jak chce przyjechać jakiś Syryjczyk, to zapraszam. Dofinansować mu nawet zajęcia z podstaw Polskiego(czy nawet angielskiego), dać tymczasową wizę na pół roku/roku i jak znajdzie pracę i zda egzamin to super mamy przydatnego obywatela(być może terrorystę), i niech mu się wiedzie dobrze. Jak nie, to niech wraca szuka szczęścia gdzieś indziej.

 

Jednakże jestem zdecydowanym przeciwnikiem przyjmowania wszelkiech grup uchodźców/imigrantów, bo to prowadzi do powstawania enklaw/gett i zamknięcia się kulturowego.

A podstawowym warunkiem który powinien spełniać imigrant jest podjęcie próby asymilacji w docelowej ojczyźnie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Hawkeye, zrobisz mi tę przyjemność i wytłumaczysz mi, z czym w mojej wypowiedzi się nie zgadzasz?

Pewnie, nie musisz się spinać, argumenty anegdotyczne mnie nie przekonują. Równie okropne rzeczy robią nasi błękitnoocy blond ziomkowie o jasnych cerach. Jeden z nich np. zabił 6 duodecylionów żydów.

 

 

Dobra, pogubiłem się. Gdzie jakąś anegdotę zarzuciłem? Gdzie do cholery napisałem, że czuję empatię do nazistów? :|

 

To wyjmij słowo "dowód anegdotyczny", może nieco niepoprawnie użyłem tego sformułowania jako zbyt dużego skrótu myślowego.

Generalizujesz na podstawie zachowań jednostek i 'przypadkiem' do jednego worka z mordercami wrzucasz uczciwego człowieka. Skąd wytrzasnąłeś pytanie o empatię do nazistów nie mogę za nic wymyślić, więc ciężko mi się odnieść.

 

Ja tak ogólnie w dużej części zgadzam się z verleem. Przerażający jest ten brak empatii. Niby to nic nowego, vide żarty o asfaltach (POWINIEN LEŻEĆ TAM GDZIE JEGO MIEJSCEAAAAHAHAHHAHAHAHA XDDDD), ale życzenie śmierci grupie ludzi na podstawie jakichkolwiek ich cech zewnętrznych/narodowości tylko dzięki jakiemuś tam obrazowi tejże grupy w głowie (najczęściej popartej jednostkowym lub nie popartej żadnym kontaktem z jej przedstawicielem) jest smutne, nieludzkie wręcz.

Odnośnik do komentarza

Turlam z argumentu, że jak ktoś chce przyjąć uchodźców, to niech ich przyjmie pod własny dach.

Czy jak ktoś sprzeciwia się aborcji, to ma zaadoptować niewyskrobane płody z domów dziecka, by być wiarygodnym? To płacenie podatków, których jedną z ról jest dofinansowanie ubogich w tym samym kraju, nie wystarczy?

Niech odetną marne klubiki z ekstraklasy od państwowych/samorządowych dotacji, zlikwidują dofinansowanie partii politycznych, a znajdzie się dużo kasy na dużo uchodźców.

Ciekawe, ilu z przeciwników uchodźców w Polsce pochodzi od Polaków przyjętych przez Iran w czasie II WŚ. Lol i rotfl z Polaczków, którzy żyją w kraju legitymującym się wielowiekową tradycją tolerancji, nie tylko religijnej, który to naród przez ponad sto lat nie miał swojego kraju i bujał się po paru kontynentach na uchodźstwie, a teraz plują na ludzi, którzy tak jak ich przodkowie muszą po prostu skądś uciekać.

Nie mówiąc już o nieskończonej ignorancji: wrzucania wszystkich do jednego worka jako ubogich (lol) czy muzułmanów (rotfl).

Nie mówiąc też już o tym, że jakkolwiek profil uchodźców np. z Libii jest mi nieznany, tak profil uchodźcy z Syrii jest dla Polski dużo bardziej pożyteczny niż przeciętny prawak, który tak nimi gardzi.

Ja tam nie mam nic przeciwko przyjęciu uchodźców do Polski. Jednocześnie jest mi zwyczajnie smutno, że kiboli czy takiego ścierwa jak masa tych, którzy gardzą uchodźcami, nikt nie zmusza do ucieczki z Polski, podczas gdy wielu innych winnych tylko bycia innowiercą lub nie dość ekstremalnym muzułmaninem wyrzuca się z ich kraju.

Odnośnik do komentarza

Generalizujesz na podstawie zachowań jednostek i 'przypadkiem' do jednego worka z mordercami wrzucasz uczciwego człowieka. Skąd wytrzasnąłeś pytanie o empatię do nazistów nie mogę za nic wymyślić, więc ciężko mi się odnieść.

 

Ja tak ogólnie w dużej części zgadzam się z verleem. Przerażający jest ten brak empatii.

Napisałeś o błękitnookich blondynach mordujących Żydów. Zrozumiałem, że chodzi o nazistów.

 

W dupie sobie wsadźcie z verleem brak empatii. Napisałem jak byk, że nie mam problemu, żeby osoby z Bliskiego Wschodu i Afryki przybywały do Europy. Ale nie może być tak, że oni się osiadają i robią qrwa dzicz. Jak znajdziesz sposób jak odsiewać wśród nich bydło od normalnych ludzi, wtedy mi zarzuć brak empatii.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe, ilu z przeciwników uchodźców w Polsce pochodzi od Polaków przyjętych przez Iran w czasie II WŚ.

Gacek, w tym tygodniu czytałem tekst jak to było z tym przyjmowaniem Polaków przez Iran. Jak gdzieś go znajdę, to Ci podrzucę link. Zobaczymy, jak się do niego odniesiesz.

Odnośnik do komentarza

 

Generalizujesz na podstawie zachowań jednostek i 'przypadkiem' do jednego worka z mordercami wrzucasz uczciwego człowieka. Skąd wytrzasnąłeś pytanie o empatię do nazistów nie mogę za nic wymyślić, więc ciężko mi się odnieść.

 

Ja tak ogólnie w dużej części zgadzam się z verleem. Przerażający jest ten brak empatii.

Napisałeś o błękitnookich blondynach mordujących Żydów. Zrozumiałem, że chodzi o nazistów.

 

W dupie sobie wsadźcie z verleem brak empatii. Napisałem jak byk, że nie mam problemu, żeby osoby z Bliskiego Wschodu i Afryki przybywały do Europy. Ale nie może być tak, że oni się osiadają i robią qrwa dzicz. Jak znajdziesz sposób jak odsiewać wśród nich bydło od normalnych ludzi, wtedy mi zarzuć brak empatii.

 

No napisałem jako przykład, że wzory rasowe też popełniają błędy, dalej nie wiem gdzie tam znalazłeś choćby małą sugestię, że popierasz nazizm :|.

Co do drugiej części, jakbyśmy mieli oddzielać bydło od normalnych ludzi to obawiam się, że zaskakująco wielu Wojujących Dumnych Polaków Husarzy First To Fight Biało Czerwone Tło Profilowego Na Fejsie znalazłoby się mieszkających razem z niektórymi spośród tych, których chcieliby wysyłać do gazu. BO INFRASTRUKTURE JUŻ MAMYAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe, ilu z przeciwników uchodźców w Polsce pochodzi od Polaków przyjętych przez Iran w czasie II WŚ.

Gacek, w tym tygodniu czytałem tekst jak to było z tym przyjmowaniem Polaków przez Iran. Jak gdzieś go znajdę, to Ci podrzucę link. Zobaczymy, jak się do niego odniesiesz.

 

Można wezwać Feanora i to przeora. Przecież Iran podczas II WŚ podlegał Brytyjczykom i miał gówno do gadania. Poza tym poza cywilami przyjęto tam też polskie dywizje. Tyle na temat wiarygodności Gacka. LOL I ROTFL.

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę chyba jedyny sensowny argument, niewywodzący się z strachu do czegoś innego, jaki się tu pojawił przeciwko przyjęciu grupy uchodźców wysunął Lagren.

A sensowne jest dla Ciebie przyjęcie setek tysięcy "uchodźców", którzy w znakomitej większości kierują się wyłącznie interesem ekonomicznym (dlaczego wszystkim zależy żeby dostać się akurat do Niemiec?)? Ta wojna trwa tam 4 lata, i co - nagle się pokumali, że jednak trzeba stamtąd uciekać? Pomoc humanitarna jest dostarczana na miejscu (dużo bardziej efektywna, bo tańsza), a w dodatku całe mnóstwo to uciekinierzy z Erytrei (i Murzyni z Ghany), gdize od dawna nie toczy się żaden konflikt.

 

Ci obecni biedni uchodźcy to klasa średnia kierująca się jedynie ekonomią, a nie ratowaniem życia. Zresztą w ogóle im się nie dziwię - gdyby ktoś dawał mi tauzena za bycie Polakiem, to też bym tam spierdalał.

 

Czy podczas wojny w Iraku mieliśmy do czynienia z milionową falą uchodźców, czy uciekali oni do ościennych krajów gdzie udzielana była pomoc z udziałem krajów europejskich?

Odnośnik do komentarza

 

 

Ciekawe, ilu z przeciwników uchodźców w Polsce pochodzi od Polaków przyjętych przez Iran w czasie II WŚ.

Gacek, w tym tygodniu czytałem tekst jak to było z tym przyjmowaniem Polaków przez Iran. Jak gdzieś go znajdę, to Ci podrzucę link. Zobaczymy, jak się do niego odniesiesz.

 

Można wezwać Feanora i to przeora. Przecież Iran podczas II WŚ podlegał Brytyjczykom i miał gówno do gadania. Poza tym poza cywilami przyjęto tam też polskie dywizje. Tyle na temat wiarygodności Gacka. LOL I ROTFL.

 

Persja była raczej protektoratem, niż dominium i jakąstam swobodę mieli.

A co do Erytrei, ostatnia wojna tam skończyła się 7 lat temu, wojna z Dżibuti. Pozatym tam panuje zamordyzm na wzór Korei Płn. serio politycznych uchodźców stamtąd jest całkiem sporo. Co do Ghany, pełna zgoda.

Odnośnik do komentarza

Pewnie dlatego, że tam mają najlepsze perspektywy życia. Przecież to normalne, że lepiej uciec do najlepszej z opcji, jeżeli jest tak samo realna jak pozostałe, gorsze.

ALe ta cała fala i chaos nastąpiły po zaproszeniu przez Niemców, którzy wszem i wobec ogłosili że są gotowi przyjąć 800k uchodźców. Jest to oczywiście jednoznaczna wina zjebanej niemieckiej polityki, bo pomoc dla tych ludzi byłaby w chuj efektywniejsza gdyby niesiono ją "na miejscu". Wynika to z bardzo prostego rachunku ekonomicznego.

 

A tak po "uratowaniu życia" będzie trzeba się martwić o zakwaterowanie, utrzymanie i zapewnienie im pracy (albo hajsu).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...