Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gacek - pisząc "pincet" myślałem, ze zaznaczam niewystarczającą wysokość odszkodowania. Bo jak wyliczyć odszkodowanie za zmarnowaną młodość? Trzy tysie/ miesiąc za garowanie bez wyroku to średnia pociecha imo. Ja bym się nie zamienił.

To pisz tak, by ludzie zrozumieli.

Pisałem zresztą, że trzy tysie za miesiąc to kwota adekwatna do danego przypadku, bo facet niewiele mniej zarabiał. Odszkodowanie to wyrównanie faktycznie poniesionej szkody, zadośćuczynienie to wyrównanie tej wewnętrznej krzywdy za tę "zmarnowaną młodość", o której piszesz (lol w tym przypadku, ale ok). Poza tym lol, spójrz na większość polityków polskich po 50, tych internowanych, też byli w takiej sytuacji, a mają życie zmarnowane? Przecież po wypuszczeniu tego gościa z aresztu ten gość będzie bogiem psychiatryka, Macierewicz namaści go na swojego następcę.

Odnośnik do komentarza

Gacek, jak są takie kokosy na domniemanym przemycie marihuany, to chyba powinienem się tym zająć..No na Boga, nie róbmy z aresztu wakacji na koszt państwa, po których wpłynie na konto kasiorka, której na wolce nigdy byśmy nie zobaczyli. Wydaje mi się też, że siedzenie za przekonania, za coś, co siedzący wiedzieli, ma jednak inną wagę niż siedzenie za nic - bo przecież cały czas mówimy o sytuacji jak tego pana uwolnią.

Odnośnik do komentarza

Pisałeś o zmarnowanym życiu, bo siedział - no to popatrz, mamy całą kastę polityków napakowaną gośćmi, którzy siedzieli i nie mają życia zmarnowanego. Więc Twój argument jest inwalidą.

Nie pisałem zresztą o kokosach, pisałem o tym, że gość wyjdzie i pomijając oczywiste perspektywy kariery politycznej - come on, sam zobacz, jakiego bożka zrobili z prymitywa Starucha - gość dostanie pewnie koło bańki na możliwych odszkodowaniach. Fakt, życie skończone.

Jeszcze lol z podawanego gdzie indziej argumentu o państwie totalitarnym - przecież w takiej Rosji radzieckiej gość by nie wyszedł, żeby nie ośmieszać systemu, tylko by wylądował na 20 lat w gułagu, po czym by zniknął jak Wesołowski, gdyby chciał otworzyć gębę i zacząć coś opowiadać. A tu facet siedzi z powodu konkretnych zarzutów, jego areszt jest oceniany przez dwie niezależne od siebie osoby, które nie chcą ryzykować swoją karierą by mu dokuczyć, po wyjściu jakby został uniewinniony ma szansę dostać konkretne pieniądze i rozpocząć być może lepszą karierę niż miałby kiedykolwiek szansę zrobić bez tego, a wciąż masa owiec bez rozeznania widzi w nim ofiarę systemu stalinowskiego. Beka.

Ogarnij się, przecież facet nie siedzi trzy lata, bo wziął trampki z targu.

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko, siedzenie 3 lata bez wyroku uważam za katastrofę systemu prawnego. Skoro to taka szyszka w handlu narkotykami, to powinni mieć na niego szafę dowodów, a koleś powinien już odsiadywać prawomocny wyrok. A jeśli nie jest, to jest mało prawdopodobne, że przez trzy lata kryje inne osoby. A jeśli kryje, to organy ścigania powinny udowodnić mu to w inny sposób niż trzymanie bez końca w areszcie.

Może jestem fantastą, ale uważam, że nie może być tak, ze ktokolwiek siedzi przez trzy lata w zamknięciu "bo się toczy śledztwo/proces". No i instytucja aresztu tymczasowego trochę też traci na aktualności, gdy sąd orzeka ją 12 razy :-k

Odnośnik do komentarza

 

O kurwa :rotfl:

 

Patrzcie, jaki jest najbogatszy klub świata: :gool:tadam :gool:

14 miejsce też nieźle. Jakieś szejki tam są?

 

W Shrewsbury duński sugar daddy, a w Yeovil węgierskie konsorcjum.

No, benefis McGowana wygrany 4:2 z Evertonem. Cztery bramki Adato. Szykuje się chyba kolejny rekord. Może w końcu pęknie granica 50 bramek w Premiership.

Odnośnik do komentarza

Zawsze miło ogląda się sukcesy swoich w reprezentacjach, a zwłaszcza indywidualne nagrody. Andre został najlepszym bramkarzem Pucharu Konfederacji. I to jest ból z drugiej strony, bo Maki Middleton, mój wychowanek, ma już 21 lat i spory talent. Jest podstawowym łapaczem angielskiej młodzieżówki, a w prowadzonej przeze mnie kadrze A traktuję go właściwie jako numer 4. Nie chcę go sprzedawać, ale jednak nie jest jeszcze lepszy od Andre, którego różne gremia cyklicznie wybierają drugim najlepszym golkiperem świata (za legendarnym Lecefelem z Evertonu z prawie 200 występami w kadrze Francji na koncie).


Podpisałem nowy, pięcioletni kontrakt z City. Do 2050 roku zarabiał będę 6,75 mln euro rocznie, co oczywiście jest najwyższą stawką na świecie.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz? Od razu na mundial? Czy to ta kadra 30-osobowa?


Człowiek tyle gra w FM i dopiero odkrył opcję poproszenia dyrektora sportowego o sugestie transferowe. Ten mi od razu trzech pomocników podał i już Markus Jakobs z Club Brugge zmienia barwy :)

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz? Od razu na mundial? Czy to ta kadra 30-osobowa?

Człowiek tyle gra w FM i dopiero odkrył opcję poproszenia dyrektora sportowego o sugestie transferowe. Ten mi od razu trzech pomocników podał i już Markus Jakobs z Club Brugge zmienia barwy :)

Kadra 30-osobowa, ale i tak się niezmiernie cieszę, że końcu go dostrzeżono. Koleś ma 6 sezonów z rzędu 20+ goli w lidze.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...