Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ciekawostki ze świata, sezon 2044/45:

  • Chorwacja: Hajduk i Dinamo zajmują odpowiednio 8. i 9. miejsce (na 10)
  • Anglia: Manchester City bije rekord wszechczasów (103 punkty, 152 bramki strzelone, bilans +103) ;), Chelsea wraca do Premiership, Blackburn i Leicester spadają do League One, Bolton wykaraskał się w końcu z piątej ligi i awansował do League Two
  • Francja: Caen spada do... IV ligi
  • Niemcy: Wolfsburg wraca do 1. BuLi, a Hannover i Hansa do 2. BuLi
  • Włochy: Foggia wraca do Serie A po raz pierwszy od czasów Zdenka Zemana, czyli od dokładnie... 50 lat!, Parma wraca do Serie C razem z Bolonią
  • Polska: Wisła pomimo dziewięciopunktowej przewagi trwoni ją i przegrywa mistrzostwo z Ruchem, Kotwica Kołobrzeg po raz pierwszy w historii awansuje do Ekstraklasy
  • Rumunia: Steaua po raz pierwszy mistrzem od 21 lat
  • Hiszpania: Real Saragossa awansuje do Ligi Adelante

 

 

Stomil wrócił choć na rok do Ekstraklasy w tej karierze? ;)

Odnośnik do komentarza

krzysfiol: i argentyński inwestor musi przyjść, niejaki Emiliano Fernandez ;)

me_who: czemu nie prowadzisz kadry Szkocji?

Scorpio: no to albo dobry, albo za 10 baniek ;)

Ja prowadze wloskiego kopciuszka a nie brytyjskiego hegemona - nie mam wiecej :(

Odnośnik do komentarza

Kurwa do czego doszło. Musiałbym splusować wszystkie wpisy Gacka odnośnie tej farsy medialnej z tym kibolem w areszcie.

 

Typowa Polska kurwa, nikt nie zna akt ale wszyscy uznali, że sąd tnie w chuja bo tak im jakiś kolo na blogu napisał :P

Odnośnik do komentarza

Meler, ja rozumiem - ale mówimy o trzech latach bez wyroku. To, że było 60 rozpraw nie świadczy o winie kolesia (ani o jego niewinności). Ale mówimy o TRZECH latach w zamknięcu - i to nie więzieniu, tylko areszcie. Trzy lata to jest średnia wyroku za gwałt w Polsce - i to po prawomocnym skazaniu. Sorry, ale coś jest nie tak. TRZY lata w zamknięciu bez wyroku, to jest patologia systemu. A jeszcze gorzej, że nawet jak go oczyszczą z zarzutów, to dostanie pincet złotych zadośćuczynienia, gdy tymczasem rozjebano mu życie. Jak jest winny, niech garuje nawet 25 lat - w chuju to mam, ale na Boga, trzy lata aresztu to jest przepis, żeby koleś się "przyznał" wieszając na kocu.

Odnośnik do komentarza

A jeszcze gorzej, że nawet jak go oczyszczą z zarzutów, to dostanie pincet złotych zadośćuczynienia, gdy tymczasem rozjebano mu życie.

Kolejny "nie wiem, ale się wypowiem". Pomimo Twojego poczucia humoru po Tobie się tego nie spodziewałem. Ogarnij się.

http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/sa-3-tys-zl-od-panstwa-za-miesiac-nieslusznego-aresztu- i to jest kwota w pewien sposób minimalna dla samego odszkodowania (czyli, powiedzmy, wyrównanie utraconych zarobków, oceniane indywidualnie. Wiadomo, że jak zarabiasz 10k miesięcznie, to dostaniesz wyrównanie w takiej kwocie). Do tego Ci dojdzie zadośćuczynienie, czyli wyrównanie wewnętrznej krzywdy, które po 3 latach niesłusznego tymczasowego aresztowania - przyjmując, że go uniewinnią - pójdzie w setki tysięcy złotych.

Pewnie, że to tragedia dla gościa, ale jak on wyjdzie uniewinniony, to wróżę mu karierę boga kibiców, gwarantowane miejsce na listach PiS i pewnie koło bańki odszkodowania na koncie. Fakt, życie będzie miał rozjebane.

Odnośnik do komentarza

 

A jeszcze gorzej, że nawet jak go oczyszczą z zarzutów, to dostanie pincet złotych zadośćuczynienia, gdy tymczasem rozjebano mu życie.

 

Bogucki za 10 lat dostał 1,1 mln (gdzie chciał 22,5). To ten cały Maciek myślę, że mógłby na jakieś 200k liczyć.

 

Przeliczenie z tyłka. To nie jest takie proste.

Bogucki domagał się zadośćuczynienia oraz odszkodowania, które oszacował w oparciu o spadek wartości spółki wskutek utraty jej wartości. Ta druga kwota stanowiła większość roszczenia. Prawnicy nie udowodnili, Bogucki nigdzie nie pracował, spółka prawdopodobnie i tak by się zmniejszyła, więc dostał tylko zadośćuczynienie. Tak czy siak jest to znacznie więcej niż te "pińcet złotych", o których pisał me_who, choć wiadomo, lat życia czy traum nikt Ci nie wynagrodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...