Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

nie no już ponad godzinę po treningu :) masz mnie za amatora?!

Minutę po tym poście powinien wparować Hawk z odpowiednim linkiem. Opierdala się logistyk z Łodzi.

 

jakim linkiem ;) ? gad nawet przed chwilą był na forumku

 

Jak to jakim? To nie masz w ulubionych https://www.facebook.com/michal.karmowski/videos/vb.155287731191607/864268193626887/?type=2&theater? :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Dzięki chłopcy z za zastępstwo!

 

 

 

LM w tym sezonie mamy z głowy, 0-0-6, 3-22 :|

kim gierczysz Panie me_who ?

 

 

nie no już ponad godzinę po treningu :) masz mnie za amatora?!

Minutę po tym poście powinien wparować Hawk z odpowiednim linkiem. Opierdala się logistyk z Łodzi.

jakim linkiem ;) ? gad nawet przed chwilą był na forumku

A to ciekawe, bo dosłownie minutę temu pierwszy raz dziś zajrzałem :-k.

Odnośnik do komentarza

 

LM w tym sezonie mamy z głowy, 0-0-6, 3-22 :|

ale co kasy przytuliles, to Twoje.

 

Tylko morele strasznie podupadły. Ale faktycznie, kasy X. W sumie teraz jesteśmy na poziomie Hoffenheim. JEst hajs, żeby ściągać piłkarzy, ale nie ma prestiżu. I to co ściągniemy, to zasadniczo zagadka.

Ale na zimę trochę popracowałem i przyjdą Drągowski i Leigh "Pan Szkocja" Griffiths.

 

kim gierczysz Panie me_who ?

Pole "Klub w FM" i sygnatura wydawały się czytelne, ale mogę powtórzyć - Kilmarnock :)

Odnośnik do komentarza
mój poziom nolajfowania już jest taki, że nie korzystam z fejsa od półtora roku…

 

 

A to ciekawe, bo dosłownie minutę temu pierwszy raz dziś zajrzałem :-k.

widocznie jakaś karta w tle ;) nie martw sie, nowych członków MT dokładnie prześwietlamy, taki przykaz z "katowic" ;-)

 

 

 

kim gierczysz Panie me_who ?

Pole "Klub w FM" i sygnatura wydawały się czytelne, ale mogę powtórzyć - Kilmarnock :)

 

czytanie ze zrozumieniem to ostatnio nie jest moja mocna strona
Odnośnik do komentarza

Trzeba podesłać pomysł Ubi na trzeci SP:

South Park: Kijek Władzy ;)

 

 

Btw, jak ktoś chce wygrać darmowy SP2, to Ubi Polska zrobiło konkurs na tłumaczenie drugiej gry z South Parku - South Park: Fractured but Whole.

Powodzenia, ja nawet nie zbliżyłem się do wymyślenia nazwy, która by mogła wyjść poza mój metraż ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...