Skocz do zawartości

Marynia wybrana na 471 kadencję


FYM

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Virtus Entella w ogóle jest jakimś wybrykiem w mojej karierze. Mieli do 2031 tylko jednego menadżera, który nim odszedł na emeryturę, na długo zapisał się w historii klubu, Sezon 2013/14 zaczynali jako beniaminek Serie B. W 2021 roku awansowali do Serie A i zajmowali kolejno 5, 2, 2, 4, 7, 8 i 5 miejsca w tabeli. W 2029 roku doszli do półfinału (!) Ligi Europy, gdzie przegrali dopiero z Borussią Dortmund, a w latach 2025-2028 trzy razy z rzędu awansowali z fazy grupowej LM, ale potem przegrywali w pierwszej rundzie.

Virtus Entella ogolnie ma zawsze potencjal. W moim sejwie natomiast rządza szejkowie ktorzy kupili sobie Atletico Regueiros i Operario Acores w Portugalii i wydaja na te dwa kluby fortune.

Odnośnik do komentarza

 

Ja pierdole, jakieś cygany sobie koncert pod balkonem urządziły :x.

a gdzie korwinowskie poczucie wolności?

 

Czyjaś wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka, a ja nie mogę sobie balkonu otworzyć, bo słychać cyganów :x.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja pierdole, jakieś cygany sobie koncert pod balkonem urządziły :x.

a gdzie korwinowskie poczucie wolności?

 

Czyjaś wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka, a ja nie mogę sobie balkonu otworzyć, bo słychać cyganów :x.

 

Agresja soniczna :keke: Niedługo zaczniesz gotować zupę w jeziorze, zawłaszczać zwłoki i stawiać krasnale atomowe.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, co za cyrk. Zauważyłem, że PKO pobrało mi większą niż do tej pory kwotę za prowadzenie rachunku. To ich pytam z jakiej okazji. Odpisuje mi jakiś gamoń, że od maja wprowadzili nową taryfę opłat i prowizji. No dobra, mógłby już na tym poprzestać, ale nie, wyskoczył jeszcze, że "Z pewnością ucieszy Pana fakt, że nadal może Pan... <i tu pada lista rzeczy jakie są związane z moim kontem>". No kurwa ja pierdolę, mam się cieszyć, że łaskawie podnieśli mi haracz za prowadzenie rachunku i nie dali nic w zamian... bo przecież mogli zabrać :doh!:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...