Skocz do zawartości

UNITED!


Rekomendowane odpowiedzi

Wersja FM: Football Manager 2012

 

Leeds United Association Football Club – angielski klub piłkarski z siedzibą w Leeds w hrabstwie Yorkshire, rozgrywający swoje mecze na stadionie Elland Road. Klub ten powstał w 1919 roku jako kontynuator tradycji klubu Leeds City F.C. założonego w 1904 roku. Obecnie występuje w rozgrywkach Football League Championship.

Za czasów trenera Dona Reviego – w latach 60. i 70. Leeds zdobywało wiele krajowych oraz europejskich trofeów. Był to najlepszy okres w historii klubu. Po odejściu Reviego, który objął funkcję trenera reprezentacji Anglii, Leeds w 1982 spadło do drugiej ligi, z której do najwyższej klasy rozgrywek w kraju powróciło w 1990 roku, kiedy to trenerem zespołu był Howard Wilkinson. Szkoleniowiec ten w 1992 roku doprowadził Leeds do mistrzostwa Anglii.

Na ekipę Leeds mawia się często "United" albo "The Whites". Inny przydomek tej angielskiej drużyny to "The Peacocks" – "Pawie". Nazwa ta pochodzi od dawnej nazwy stadionu Elland Road, który swojego czasu nosił nazwę "The Old Peacock Ground". Pub znajdujący się naprzeciwko stadionu Leeds do dziś nosi nazwę "Old Peacock"

 

SKŁAD LEEDS UNITED NA SEZON 2011/2012:

BR:

1. ADNY LONERGAN 27 LAT

2. PAUL RACHUBKA 30 LAT

3. JAMES SMITH 16 LAT

PO:

1. PAUL CONNOLLY 27 LAT

2. TOM LEES 20 LAT

LO:

1. DANNY PUGH 28 LAT

2. AIDAN WHITE 19 LAT

ŚO:

1. PATRICK KISNORBO 30 LAT

2. FRANCISCO PAVON 31 LAT

3. ALEX BRUCE 26 LAT

4. DARREN O'DEA 24 LATA

5. MONTY GIMPEL 17 LAT

DP:

1. GEREMI NDJIIAP 32 LATA

2. DIEGO ARISMENDI 23 LATA

PŚ/OPŚ

1. MICHAEL BROWN 34 LATA

2. JONNY HOWSON 23 LATA

3. GARY GARDNER 19 LAT

4. MIKA VAYRYNEN 29 LAT

5. ADAM CLAYTON 22 LATA

OPP/OPL

1. LLOYD SAM 26 LAT

2. ROBERT SNODGRASS 23 LATA

3. RAMON NUNEZ 25 LAT

4. ROSS MCCORMACK 24 LATA

1. MIKAEL FORSSELL 30 LAT

2. LUCIANO BECCHIO 27 LAT

3. HARRY KANE 17 LAT


Jak widać, kilku zawodników wzmocniło mój skład. FRANCISCO PAVON, GEREMI NDJIIAP - dołączyli do zespołu na zasadzie wolnego transferu. DIEGO ARISMENDI, GARY GARDNER, HARRY KANE dołączyli na zasadzie wypożyczenia.

Edytowane przez MaKK
Formatowanie
Odnośnik do komentarza

Niestety, nie zacząłem jeszcze dobrze grać, a już mam mnóstwo problemów. Idę sobie do zarządu i mówię, że chciałbym, by scauting obejmował cały świat- odpowiedź brzmi : NIE. Chce zwiększenie budżetu juniorskiego: Nie. Chce więcej pieniędzy na pensje: Nie. Chciałbym rozbudować szkółkę i bazę treningową: Nie. Tak sobie myślę, że innego słowa mój prezes nie zna. Ciężka będzie praca. Bardzo ciężka. Dopóki mnie nie wywalą- będę pracował! Trzymajcie kciuki i podrzućcie kilka nazwisk graczy, którzy mogą wzmocnić mój zespół na zasadzie wolnego transferu oczywiście- bo prezes biedny jak ja teraz:D

Odnośnik do komentarza

 

Nie dałeś nawet stopi- nie wiadomo w jakiego FMa/CMa grasz :>

najmocniej przepraszam za swoje zachowanie:D FM 2012:p

 

Dopisałem do pierwszego postu. FM12 prosty ;) Dajesz taksę 4-2-3-1 i jedziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...