Skocz do zawartości

Marynia 469 raz odrzuca żydowskie roszczenia


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

 

Świetne lewactwo ;)

Hansa lewacy? :D

 

Cokolwiek. Ajax miał nawiązać do drużyny, która zdobywała LM z Kluivertem i resztą i w sumie wyszło już w 2018. Teraz kminię co by w Anglii zrobić. Po głowie mi chodzi zrobić potęgę z Fulham albo West Brom, ale nie umim się zabrać.

 

Leeds i nawiązanie do ekipy z lat 90-tych, albo Blackburn, ostatni mistrz spoza wielkich klubów w Anglii.

A poza Anglią: Dynamo Drezno, Stal Mielec, Dinamo Tbilisi (jedna z lepszych drużyn w ZSRR)

 

Jak Leeds to chyba bardziej do lat 70. Billy Bremner i Don Revie.

 

Don Revie <3 Moj ulubiony fragment z ksiazki o historii Pucharu UEFA.

Odnośnik do komentarza

Moje preferencje co do USA sa wystawione na ciezka probe. Stolica craftu i wszelkiej hipsterii jest Portland, a to miasto demokratow. Tymczasem w jedynie slusznych wolnosciowych stanach pija siki pokroju Lone Star. Wyjatkiem jest New Hampshire gdzie powstaly libertarianskie browary na fali rewolucji.


Rand Paul wygyrwa poki co w sondnazach w Kentucky i Nebrasce.

Odnośnik do komentarza

Ja pasuje kazde rozdanie, w koncu przychodzi QJ w kolorze, daje call do big blinda, koles all in, drugi all in, trzeci all in. No to z taka reka ja tez all in. Niestety, jeden z AA na lapie i A na flopie. Good bye.

Odnośnik do komentarza

Dużo trzeba hajsu żeby grać w pokera online? Jak wygląda potencjalna kwestia wypłat, wpłat, konieczny paypal? Bo może i dla hecy bym sobie ze 3-5 dyszek wpłacił, tylko chce grać na absolutnie mikrostawkach, żeby się przekonać jak sobie radzę na hajs, a nie na żetony.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

San Marino sanmaryńskie ;)

grałeś tak?

Ja żałuję że w Angielskiej nie ma żadnego klubu z Irlandii Pólnocnej/Giblartaru, wtedy by było ciekawie.

 

ja tez zaluje ze w Izraelskiej nie ma zadnego klubu z Iranu/Palestyny, wtedy to by dopiero bylo ciekawie.

 

W izraelskiej lidze miałby być klub z Iranu? Nie tylko Izrael nie graniczy z Iranem, ale żaden sąsiad Izraela nie graniczy z Iranem :)

 

wow - musisz byc tak zajebisty z geografii jak Flint.

 

 

Tylko ze mi nie o georafie chodzilo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...