Skocz do zawartości

Marynia 469 raz odrzuca żydowskie roszczenia


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

San Marino sanmaryńskie ;)

grałeś tak?

Ja żałuję że w Angielskiej nie ma żadnego klubu z Irlandii Pólnocnej/Giblartaru, wtedy by było ciekawie.

 

ja tez zaluje ze w Izraelskiej nie ma zadnego klubu z Iranu/Palestyny, wtedy to by dopiero bylo ciekawie.

 

W izraelskiej lidze miałby być klub z Iranu? Nie tylko Izrael nie graniczy z Iranem, ale żaden sąsiad Izraela nie graniczy z Iranem :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

San Marino sanmaryńskie ;)

grałeś tak?

Ja żałuję że w Angielskiej nie ma żadnego klubu z Irlandii Pólnocnej/Giblartaru, wtedy by było ciekawie.

 

ja tez zaluje ze w Izraelskiej nie ma zadnego klubu z Iranu/Palestyny, wtedy to by dopiero bylo ciekawie.

 

W izraelskiej lidze miałby być klub z Iranu? Nie tylko Izrael nie graniczy z Iranem, ale żaden sąsiad Izraela nie graniczy z Iranem :)

 

a Anglia to jak graniczy z Gibraltarem?

Odnośnik do komentarza

no dobra może coś trzeba ze sobą zrobić

 

1) obiad... w sumie

2) cities skylines

3) fm

4) moze jakis film

 

chyba depresja mnie rozpitala, nawet nolajfować mi się nie chce :(

 

 

 

 

San Marino sanmaryńskie ;)

grałeś tak?

Ja żałuję że w Angielskiej nie ma żadnego klubu z Irlandii Pólnocnej/Giblartaru, wtedy by było ciekawie.

 

ja tez zaluje ze w Izraelskiej nie ma zadnego klubu z Iranu/Palestyny, wtedy to by dopiero bylo ciekawie.

 

W izraelskiej lidze miałby być klub z Iranu? Nie tylko Izrael nie graniczy z Iranem, ale żaden sąsiad Izraela nie graniczy z Iranem :)

 

a Anglia to jak graniczy z Gibraltarem?

 

[feno style]

w świecie IP granice nie istnieja ;)

[/feno style]

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

San Marino sanmaryńskie ;)

grałeś tak?

Ja żałuję że w Angielskiej nie ma żadnego klubu z Irlandii Pólnocnej/Giblartaru, wtedy by było ciekawie.

 

ja tez zaluje ze w Izraelskiej nie ma zadnego klubu z Iranu/Palestyny, wtedy to by dopiero bylo ciekawie.

 

W izraelskiej lidze miałby być klub z Iranu? Nie tylko Izrael nie graniczy z Iranem, ale żaden sąsiad Izraela nie graniczy z Iranem :)

 

a Anglia to jak graniczy z Gibraltarem?

 

nijak, aczkolwiek zamyka to się w obrębie państwa brytyjskiego.

Mołoby coś grać, na takiej zasadzie jak kluby walijskie, które de facto mogłyby grać przecież w swojej lidze.

 

Kinas - A drużyny z Martinki,St. Denis, Reunionu i.t.d. maja prawo do występu w Pucharze Francji

Odnośnik do komentarza

Można też zagrać kimś z byłych francuskich kolonii (np. gwadelupa czy tahiti) i wygrać puchar Francji ;)

poziom wyzwania - very hard. Drużynami z Tahiti byłoby to na tyle ciekawe, że wzięłoby się udział w odpowiedniku LM drużyn z OCeanii i walka z hegemonami z Auckland.

Odnośnik do komentarza

Świetne lewactwo ;)

Hansa lewacy? :D

 

Cokolwiek. Ajax miał nawiązać do drużyny, która zdobywała LM z Kluivertem i resztą i w sumie wyszło już w 2018. Teraz kminię co by w Anglii zrobić. Po głowie mi chodzi zrobić potęgę z Fulham albo West Brom, ale nie umim się zabrać.

 

Leeds i nawiązanie do ekipy z lat 90-tych, albo Blackburn, ostatni mistrz spoza wielkich klubów w Anglii.

A poza Anglią: Dynamo Drezno, Stal Mielec, Dinamo Tbilisi (jedna z lepszych drużyn w ZSRR)

 

Jak Leeds to chyba bardziej do lat 70. Billy Bremner i Don Revie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie ma Izraela. Jest syjonistyczny okupant Palestyny.

Prawo do własności kiedyś wygasa? :) Kananejczyków już nie ma, Filistynów też...

 

Żadamy restytucji mienia indiańskiego ;)

 

Jestem za, czytałem "Złoto Gór Czarnych" w młodości, w związku z czym zacząłbym od obu Dakot (chociaż podobno ta Południowa nie istnieje ;) ).
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...