Skocz do zawartości

Marynia 469 raz odrzuca żydowskie roszczenia


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Eh, trzeci sezon z rzędu odpadamy na 1/8 Ligi Mistrzów... Mam fajnych grajków, ale z dużymi drużynami nadal nie umiemy grać ;/ Nie wiem czy coś w tej Legii jeszcze osiągnę, może pora na kupienie FM 15 i rozpoczęcie nowej kariery? :-k

w pierwszym sezonie można śmiało zrobić wygraną w LE.

 

 

Polskim klubem? LE? W pierwszym sezonie gry?

 

Legią ? oczywiście :) Bergowi już kilkukrotnie się to udało. był to dla mnie pewnego rodzaju ewenement, dopóki nie zacząłem siać rozpierdolu ŁKS-em.

 

kolejna kariera - Korona Kielce, jak ogarnę się z tą symulacją generowania juniorów

A ponoć to ja czitowałem Lechem :keke:

co ugrałeś ?

Odnośnik do komentarza

nurci mnie ten Liechtenstein, no ale… jednak klub z grywalnymi rezerwami w III lidze to dla mnie ciekawsza perspektywa - moim zdaniem można mieć większą kontrolę nad szkoleniem piłkarzy, miałem z tym mega problem w ŁKS, gdzie grali towarzyskie mecze co jakiś czas w ramach zespołu rezerw

Odnośnik do komentarza

Chyba czas sięknąć kawę. Ciekawe czy będę dzisiaj mijał Lecha na trasie w drodze powrotnej. Liczę na dobre avanti godne lat 90tych - pomarzyć dobra rzecz... :wub:

Wygrana LE w pierwszym sezonie? Finał LM w piątym? Polskim klubem? Widzę, że jednak nawet nie ma sensu spoglądać w kierunku 2015. Szajs, a nie gra.

nie grałem, ale się wypowiem. I like it.
Odnośnik do komentarza

 

Wygrana LE w pierwszym sezonie? Finał LM w piątym? Polskim klubem? Widzę, że jednak nawet nie ma sensu spoglądać w kierunku 2015. Szajs, a nie gra.

nie grałem, ale się wypowiem. I like it.

 

 

To jak nie grałeś, to skąd wiesz?

Odnośnik do komentarza

 

 

Wygrana LE w pierwszym sezonie? Finał LM w piątym? Polskim klubem? Widzę, że jednak nawet nie ma sensu spoglądać w kierunku 2015. Szajs, a nie gra.

nie grałem, ale się wypowiem. I like it.

To jak nie grałeś, to skąd wiesz?

Jesteś ciemny jak tabaka. Nie grałeś, a się wypowiadasz. Grałem, uważam, że FM15 to ciekawy produkt. LM wygrywałem i wcześniej polskimi klubami. To, że nie umiesz grać i osiągać sukcesów, to nie znaczy, że gra to szajs.
Odnośnik do komentarza

Czym się różni cofnięty napastnik wsparcie od fałszywej 9? Chyba f9 cofa się kapkę głębiej po piłkę, tylko to? Bo wiem, że def nap wsparcie nie ma roamingowania z pozycji, reszta raczej mniej więcej wiadomo, ale cofnięty napastnik obie role, f9 i k10 w ataku są niejasne. No i Kompletny napastnik wiem tylko tyle, że ma bardzo dużo wolnej ręki, ale poza tym jak faktycznie porusza się na boisku to też zagadka.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...