Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdolę. Przecież to jakaś luźna dywagacja po wpierdolu 0-4 z trzecioligowcem. WCzc. Ludwik z czasem pokazał że potrafi jednak trafić do swoich zawodników. No i przyznał się do błędu, zmieniając kilka razy taktykę, a nie idąc w zaparte - wielkie gratulacje.

 

 

 

 

 

Sorry, ale piłka nożna, to nie sporty amerykańskie, gdzie wyniki wpisują się w tendencje i po kilku latach tłustych zawsze przychodzą lata chude i na odwrót. W piłce po odpowiednim zastrzyku gotówki z dołu wraca się na sam szczyt w przeciągu sezonu. I w przypadku United z tym liczyli się wszyscy.

No tak, zgadzam się. Ale trochę rozciągasz to na jakieś ogólne teorie i prawidła. Jasne, pewnie większość(poza ekspertem ladem vel. SZU, który wieszczył upadek United :D) wiedziała, że United się ogarnie, zwłaszcza patrząc na ich potencjał finansowy To było wręcz nieuchronne.

Co ty kurwa pierdolisz oszołomie? :laugh: Gdzie wieszczyłem upadek United? Z chujem się na łby pozamieniałeś? Jedyne co pisałem to to że United robi głupie transfery i w dziwny sposób buduje skład (patrząc na to jak długo van Gaal to wszystko zgrywał to chyba miałem rację?). Mogłem stwierdzić, że będą mieli przez kilka lat problemy żeby regularnie walczyć o tytuł jak miało to miejsce za Fergusona. No i nie muszę się z tego wycofywać, bo na razie walczą o miejsce na podium.

 

 

 

No ale to odbijaniem piłeczki nie odpowiadasz. Nie mówię przecież o najlepszych trenerach tego sezonu. Mówię o najlepszych trenerach obecnie robotnych.

No ale jakie chcesz przyjąć kryteria? :D To nie matematyka. Chodzi mi o jedno - nie widzę żadnych podstaw do jakiegoś wielkiego gloryfikowania LVG i wywyższaniu go ponad innych czołowych trenerów, na zasadzie, że "no, no, może będzie ciężko bo X, ale mamy LVG to nakurwimy". IMO w ten sposób można było mówić tylko o SAFie i Mourinho. Zamieniając Moyesa na LVG United doszlusował do reszty stawki, zatrudniając po prostu topowego fachurę. Nie uważam, żeby LVG był lepszym trenerem od takiego Pellegriniego, czy nawet Wengera. To ta sama półka, IMO.

Naprawdę? Obok Pellegriniego? Ok.

A co Ty masz do Pellegriniego? Póki co to on a nie van Gaal wygrał Premiership :P

 

Na pewno van Gaal robi lepsze transfery, chociaż to bardziej jednooki król wśród ślepych w tym przypadku.

 

Pellegrini chuja ma do powiedzenia jezeli chodzi o transfery - dlatego imo City musi po sezonie wyjebac Beguiristaina.

 

No to kupują mu piłkarzy bez żadnej konsultacji z nim?

Odnośnik do komentarza

 

 

Co do transferów City - pewnie ze Pellegrini ma swoje słowo przy robieniu transferów, ale te największe to raczej nie on klepal. Zresztą mam nadzieje ze City w przyszłym sezonie będzie wyglądało zupełnie inaczej.

Ale z nim czy bez niego na ławce?

Na 100% bez. To był (jest) moim zdaniem najlepszy trener City w nowych czasach (Mancini byłby u mnie na liście na drugim miejscu) ale niestety - końcówka tego sezonu jest tragiczna, wiec trzeba będzie zrobić zmianę. Zresztą ja jestem za zmianami trenerów co 2-3 sezony - nowa miota zawsze daje jakiś pozytywny bodziec.

Odnośnik do komentarza

 

 

Co do transferów City - pewnie ze Pellegrini ma swoje słowo przy robieniu transferów, ale te największe to raczej nie on klepal. Zresztą mam nadzieje ze City w przyszłym sezonie będzie wyglądało zupełnie inaczej.

Ale z nim czy bez niego na ławce?

Na 100% bez. To był (jest) moim zdaniem najlepszy trener City w nowych czasach (Mancini byłby u mnie na liście na drugim miejscu)

 

Drugi na 3? :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...