Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Beer Geek Madness za mną. Dobrze się ustawiliśmy i wszystko, co chcieliśmy, wpadło w nasze łapska. Inni nie mieli takiego szczęścia :D W sklepie wykupili parę butelkowych na wynos, ale dzięki temu ze dwie stówy zaoszczędziliśmy. Na afterku w domu oczywiście poszło 0,7 AleSmith Wee Heavy jeszcze przed snem na pięciu. Świetne było.

 

Natomiast Szynkarnia - thumbs down. Czekaliśmy na śniadanie pół godziny. Nie dostaliśmy równo posiłków (5 osób), 3 osoby nie dostały masła i chleba, po interwencji po kolejnych 30 minutach dostaliśmy 2 koszyczki chleba zamiast 3. Masła nadal nie. Omlet był zimny, kiełbasa letnia. Za 18 złotych dostałem 6 ultracienkich plasterków sera, pół garści roszponki i rukoli z mieszanki i pół pomidora (w menu stało: deska serów z warzywami, koszyk domowego chleba, masło, domowa konfitura). Maleńka konfiturka rzeczywiście była i jakiś mikroskopijny fromaż. Ale pal licho - było smaczne. Obsługa natomiast najgorsza ever. Jedna laska na 3 piętra, zamotana, niewiedząca nawet co ma w menu i z czego się składa. Spędziliśmy tam prawie dwie godziny, oczywiście powiedziałem że nie zapłacę za to, czego nie dostałem i za zmarnowany czas. Finalnie wynegocjowaliśmy 30% rabatu i przeprosiny.

Jednym słowem: przejebane.

Odnośnik do komentarza

Jeden z najbardziej emocjonujących meczów w Tennis Elbow. Puchar Davisa z Japonia, Polska przegrywa 1:2, gram z Nishikorim, jest 4:5, 15:40 dla Japonca przy jego serwisie. Dwa meczbole obronione, wygrany gem na 5:5, a za chwile cały mecz. Potem Janowicz ogrywa słabszego ze skośnych i Polska zostaje w grupie światowej! Nishikori zajebiście mi nie leży, świeżo przegrałem z nim w R2 Mastersa w Paryżu. Jest radocha :D

Odnośnik do komentarza

 

Ja gustuję w kobietach klękających do miecza. Nie mogę Arturze jednak zabronić Ci potrzeby posiadania faceta klękającego do miecza.

zamiast filozofować, lepiej powiedz kiedy termin na prawko, bo nie wiem kiedy znów muszę omijać Nidzica City

 

Primo - najpewniej 25 kwietnia

Secundo - "omijać Nidzicę" - oznacza to, że czasami bywasz w moich okolicach i nigdy nie dajesz znać, żeby choć napić się przysłowiowej kawy? :<

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja gustuję w kobietach klękających do miecza. Nie mogę Arturze jednak zabronić Ci potrzeby posiadania faceta klękającego do miecza.

zamiast filozofować, lepiej powiedz kiedy termin na prawko, bo nie wiem kiedy znów muszę omijać Nidzica City

 

Primo - najpewniej 25 kwietnia

Secundo - "omijać Nidzicę" - oznacza to, że czasami bywasz w moich okolicach i nigdy nie dajesz znać, żeby choć napić się przysłowiowej kawy? :<

 

nie bywam, ale wisi nademną takie widmo, więc wolę się przygotować. bezpieczeństwo ponad wszystko !
Odnośnik do komentarza

Obejrzeliśmy dzisiaj z żoną "Bogowie". Ależ spłynął po mnie ten film. Po 1/3 oglądałem go już jednym okiem, zajmując się innymi rzeczami. Małżonka obejrzała do końca, ale po połowie też straciła początkowe zainteresowanie. Jakieś to wszystko wydawało mi się bez zęba. I wkurwiała mnie muzyka ;)

 

Ale ja w ogóle chyba nie lubię filmów "biograficznych" ogólnie pojętych "znanych" osób. :-k

Odnośnik do komentarza
Początek sezonu Peterhead nastraja dość optymistycznie przed ligą. W sparingach remis z rezerwami Bayernu, przegrana po bramce straconej w ostatnich minutach z Aston Villą i wygrana z bezpośrednim rywalem w lidze Hibernianem (pozdro szu :)). W challange cup i league cup odprawiliśmy u siebi przedstawicieli SL2, więc zgodnie z przewidywaniami.


Ile trwa proces przejścia klubu na zawodowstwo? Prezes obiecał, a tu narazie cisza...


Btw. na ogłoszenie o prace jako scout odpowiedział typ, który określał się mianem scouta a obydwa atrybuty oceny potencjału i umiejętności gracza miał na 1 :D.

Odnośnik do komentarza

 

Ile trwa proces przejścia klubu na zawodowstwo? Prezes obiecał, a tu narazie cisza...

 

Od momentu złożenia obietnicy przez prezesa do przejścia na zawodowstwo minęły u mnie jakieś dwa tygodnie, ale możliwe, że to w wyniku awansu do League 2, gdzie jednym z wymogów licencyjnych jest status profesjonalny.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...