Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Gostomski z Astizem beda sie chyba bić o nagrodę "parodysty" meczu


 

 

No nie, jaki farfocel
EDYTA: Gostomski był faulowany


Dlaczego faulowany?

 

wg mnie typowe hokejowe wejscie bodiczkiem. W piłce, zwłaszcza w polu pięciu metrów nie dozwolone.

 

bramkarz już w polu 5 metrow juz dawno nie jest traktowany jak swieta krowa

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No nie, jaki farfocel

EDYTA: Gostomski był faulowany

Dlaczego faulowany?

wg mnie typowe hokejowe wejscie bodiczkiem. W piłce, zwłaszcza w polu pięciu metrów nie dozwolone.

Który punkt przepisów gry w piłkę nożną?

Odnośnik do komentarza

Tak obiektywni to spoko mecz, niezłe tempo, trochę się dzieje.

 

Pierwsza połowa spoko, tylko ten wynik. Powinniśmy prowadzić. Najlepszy dla mnie Kownaś, fajnie też Hamalainen i Douglas. Sadajew byłby spoko, gdyby nie skuteczność. Najgorszy oczywiście Gostomski, przypomina DDG z pierwszych meczów w United - każda wrzutka zjebana. Faulu nie było, zwłaszcza gdy kilka chwil później w podobnej sytuacji w polu karnym Legii też nie gwizdnął, a to już tam prędzej widziałbym faul.

 

Dobrze że z przodu Legii Sagan no i oni grają bardzo słabo. Przydałoby się to wykorzystać.

 

#pucharjestnasz ;).

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No nie, jaki farfocel

EDYTA: Gostomski był faulowany

Dlaczego faulowany?

wg mnie typowe hokejowe wejscie bodiczkiem. W piłce, zwłaszcza w polu pięciu metrów nie dozwolone.

Który punkt przepisów gry w piłkę nożną?

 

ze strony PZPN, artykuł 12, punkt " uderza lub usiłuje uderzyć przeciwnika"

@ Fiziolek - nikt w lidze nie ma tak wiele kontrowersyjnych decyzji na swoja korzyść jak Legia,

przypadeg? nie sondze.

Odnośnik do komentarza

Gostomski chyba ostatnio oglądał Whiplash i cały czas w głowie ma jedno: NOT MY TEMPO. A tempo trzeba przyznać: całkiem niezłe jak na polskie drużyny.

Keith: nic z tego nie miało miejsca w tej sytuacji. Źle ją zinterpretowales.

Odnośnik do komentarza

Jeśli dobrze pamiętam to w niewydrukowanej tabeli więcej punktów sędziowie dali Pogoni :P. Chociaż według tej tabeli to liderem powinien być Lech ;).

tak, tak. O ile dobrze pamietam to tak był, bo szukajka na weszło mi nie działa.

"Pszczólka Maja" wieś tańczy i śpiewa :|

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...