Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Major League na propsie. Myślałem, że baseball będzie tylko tłem, a reszta to jakieś smuty, a tu ciągle treningi i mecze napierdalali. Szanują ten styl kręcenia filmów sportowych.

Ja go doceniłem po czasie. Na początku nie rozumiałem, że jeśli Vaughn jest takim kozakiem, to nie gra od początku. A to closer był.

Odnośnik do komentarza

mi bardziej na relievera wygląda, bo wchodził w 7. inningu. zresztą w ostatnim meczu był rozważany jako starter, więc trochę drugi biegun niż closer. ;) ew. krakowskim targiem moglibyśmy ustalić setup mana. ;)

No ale rozumiesz moje rozterki, że nie wiedziałem o co cho ;)

Odnośnik do komentarza

SZU, ja mówię o bieżącej "obsłudze" klubu. Klub pikuje w dół w finansach, a zarząd ma tylko i wyłącznie rosnące wymagania. Ja nawet mógłbym prowadzić bankrutujące Killie, ale niech ode mnie wymaga się gry w grupie mistrzowskiej, albo pierwszej 10. A nie - kasy zero, największy sukces w historii klubu, potencjalnie gra w LM, a ja mam 80k na transfery i ścięty o 20% budżet płacowy. A wymagają ode mnie powtórzenia zeszłorocznego wyczynu. Aaa, no i boczą się na przekroczony budżet transferowy, a jest on przekroczony dlatego, że zarząd ścina go do bieżącej sumy, a dzień później następują zapisane w kontraktach zawodników podwyżki. I jesteś przymuszony do wyprzedaży - a nie daj Boże sprzedasz ulubieńca trybun, to Cię zjebią, ze nie podoba im się transfer.

A no to jest zjebane i coś nad czym SI musi koniecznie popracować.

6Bpy0RT.png

 

Co tam chłpaki

Spierdalaj oszuście :angry:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...