Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo, gorzej że zawodnicy się obrażają, ale po 2-3 miesiącach im przechodzi i po chwili znowu foch :keke:.

 

Co ciekawe liderem E-klasy jest Górnik Łęczna :D. No ale ta runda rewanżowa jest jednak super, mogę trochę luzować teraz w lidze i się spinać na LM, bo potem punkty podzielone, więc i tak będzie szansa na majstra.

Odnośnik do komentarza

Cała kurwa Europa chca mi wykupić grajków. A chuja, nikogo nie sprzedam. Na szczęście bogaty jestem, to zarząd się nie wpierdala w oferty za 9,5 mln ;)

Wciąż Legia? U mnie budżet był na poziomie 60 mln euro a i tak prezesina akceptował oferty 12-13 mln euro. Największy wkurw, jak newgen z Włoch, stoper 20 lat wyjebany niesamowicie, klauzula 14 mln, żeby przypadkiem nikt mi go nie podjebał (Okej, w LM świetnie grał, ale na co dzień w Polskiej lidze), to Fiorentina dała 14 mln...w 48 ratach i klauzula aktywowana <frajer>

Odnośnik do komentarza

 

Cała kurwa Europa chca mi wykupić grajków. A chuja, nikogo nie sprzedam. Na szczęście bogaty jestem, to zarząd się nie wpierdala w oferty za 9,5 mln ;)

Wciąż Legia? U mnie budżet był na poziomie 60 mln euro a i tak prezesina akceptował oferty 12-13 mln euro. Największy wkurw, jak newgen z Włoch, stoper 20 lat wyjebany niesamowicie, klauzula 14 mln, żeby przypadkiem nikt mi go nie podjebał (Okej, w LM świetnie grał, ale na co dzień w Polskiej lidze), to Fiorentina dała 14 mln...w 48 ratach i klauzula aktywowana <frajer>

 

 

 

Ja mam teraz budżety poniżej 10mln, bo rozbudowałem sobie wszystko co się tylko dało, więc finanse poszły w dół, ale nadal jest zajebiście. Mam taką pakę w 20-22 latkach, że dokupując tylko kolejnych młodych, zaczynamy powoli rozkurwiać Europę. 2x półfinały LE, teraz udało się w końcu wyjść z grupy LM i zobaczymy jak to się dalej potoczy. Planowałem jeszcze dzisiaj zagrać chociaż pierwszy mecz z Juve, ale ten komik jest zajebisty :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Kurcze, miałem w swoim składzie GK, Ross Stewarta. Ale nie mógł się przebić przez Samsona, a po zakupie Kuchty nie chciał przedłużyć kontraktu. Cały sezon nie znalazł zatrudnienia i konczy karierę. W wieku 22 lat. A jest rezerwowym GK szkockiej młodzieżówki.

Gdybym wiedział, jaki ta historia będzie miała unhappy end, to może bym mu dawał pograć czasem :smuteg:

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/2fUlaXv.pngja jebie co za pech :/. Cały mecz wzorowo się murujemy. Mamy rzut wolny prawie ze środka boiska, wrzutka i tam Reyes zagrywa ręką, więc po karnym Kownasia prowadzimy. PSV tylko z dystansu nam może zagrozić i strzał z dupy, Drągowski jakaś dziwna interwencja i remis :/. No ale TOP3 już pewne, więc minimum LE będzie.

Odnośnik do komentarza

Pisałem - po odejściu Lennona tymczasowym został Mjaellby, który był bodaj asystentem. Zapewne - jak w przypadku ultimatum przed zwolnieniem w stylu "zdobądź 11 punktów w 5 meczach" - dostał zadanie do wykonania. Wygrał wszystkie mecze, został managerem miesiąca i zatrudnili go na stałe.

Odnośnik do komentarza

3-1 po jednym z najbardziej niesamowitych meczów sezonu. Oba zespołu po 9 celnych strzałów, także Samson bohaterem. Drugim herosem jest Witteveen, który idzie dziarsko na króla strzelców SPL - tym razem dwa gole. Ostatnim bohaterem (zbiorowym) jest druga linia, która grała w mocno eksperymentalnym zestawieniu po kontuzji Linettego i zamęczeniu Lunda (zagrał tam przesunięty z obrony O'Brien i grający ledwo szósty mecz Hawkshaw). Wisienką na torcie był zdobywca trzeciego gola, być może najważniejszego - Sinan Tekerci - mój pierwszy transfer do Kilmarnock.

Teraz ta zwariowana szkocka grupa mistrzowska - mamy 10 punktów przewagi i 5 kolejek by to obronić.

 

Linetty out na 10 miesięcy ;( Ja pierdolę, wszystko jebnęło.

Odnośnik do komentarza

Karol trzymaj się!

 

Wreszcie mi coś z reprą idzie, fajnie ;). Gorzej że Sneijder, Robben i Van Persie na MŚ2018 raczej nie ogarną. Największa nadzieja w Robbenie, który ma najlepsze staty, ale często się rozpierdala. Robin nawet nie gra w United teraz, a Wesley tylko jako opcja z ławki, bo fizycznie słabo (z Chorwacją strzelił na 1:1 w końcówce) :/.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...