Skocz do zawartości

S.U.P.E.R.


Sil

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, przedstawiam Wam swój najnowszy projekt:

Sila Update Polskie Ekstraligi Rozszerzający, czyli dodatek pozwalający na grę nie tylko drużynami polskiej 1., 2. ligi, ale także 3. i 4.

S.U.P.E.R. w wersji beta to:

# Ekstraklasa, druga liga, dwie grupy trzeciej i trzy grupy czwartej ligi. Wszystkie grywalne

# Piąta liga i A-Klasa. Niegrywalne.

# Kilkaset nowych polskich klubów

# Update oparty jest na bazie danych w wersji 7.0.2.

S.U.P.E.R. w wersji gold będzie zawierał:

# Uaktualnione składy w Polsce i na świecie

# Dopracowane polskie kluby. Tzn:

- barwy

- stadiony

- historie

- budżety

- sztab szkoleniowy & zarząd

# Nowe media lokalne

# Nowe miasta na eFeMowej mapie Polski

# Poprawione błędy natury technicznej (na pewno jest ich jeszcze masa :>)

# i pewnie jeszcze wiele innych :)...

 

Ściągnij S.U.P.E.R. Beta [42 MB]

 

+ Jeżeli denerwujesz się, bo Twój ulubiony klub jest w A Klasie zamiast w czwartej/trzeciej lidze zamiast się złościć pomóż przy produkcji dodatku.

+ Jeżeli bolą Cię oczy od nieaktualnych składów i nierealistycznych statystyk wielu zawodników nie denerwuj się tylko pomóż przy produkcji dodatku.

+ Jeżeli podoba Ci się ta idea... pomóż przy produkcji dodatku :D.

 

Kontakt: jedrek.m@gmail.com

Uwaga:

Tych, którzy chcieliby na trwałe współpracować przy tworzeniu dodatku proszę o dodanie w temacie maila prefixu [WSPÓŁPRACA]

Tych, którzy chcieliby tylko podzielić się wiedzą na temat jakiegoś klubu proszę o dodanie w temacie maila prefixu [RESEARCH]

Tych, którzy chcą wziąć udział w akcji "Jestem (w) SUPER" proszę o dodanie prefixu [JA.SUPER]

W innych przypadkach proszę o prefix [iNNE]

Maile bez prefixów będą uznawane za SPAM i wyrzucane bez czytania.

 

Akcja "Jestem (w) SUPER":

Poszerzenie polskiej bazy danych o kilkaset nowych klubów owocuje tym, że bardzo szybko zaczyna brakować zawodników i członków sztabu szkoleniowego dostępnych z Free Transfer. Dlatego też, w celu uzupełnienia bazy danych, prowadzona jest akcja "Jestem (w) SUPER". W ramach akcji do bazy danych dodany zostanie każdy fan serii który będzie miał na to ochotę i wyśle poprawnie wypełnione zgłoszenie. Jako że w grze występuje nawet amatorska A Klasa taki manewr nie będzie miał wpływu na obniżenie realizmu a jedynie zwiększy komfort rozgrywki. PA uczestników akcji losowane będzie z zakresu od -3 do -5, w najlepszym więc razie zawojują oni 3/4 ligę.

do: jedrek.m@gmail.com

temat:[JA.SUPER]

Imię:

Nazwisko:

Data urodzenia:

Typ: (piłkarz/scout/trener...itd)

Pozycja: (Tylko dla piłkarzy, tylko jedna pozycja, nie bawimy się w ultrawszechstronnych zawodników)

 

Podziękowania dla:

+ Nicky'iego Salapu

+ Sk8tera

+ Vetra

Odnośnik do komentarza

+ Podziękowania są za rady udzielane na PM oraz w temacie o edytorze do FMa

+ Rozgrywki zostały podmienione z ligą włoską

+ Regeni są oczywiście Polakami

+ Testowa gra trwała 3 sezony

- na jakich zasadach zamieniałeś kluby?
+ Do bazy danych dodane zostały wszystkie kluby z 3 i 4 ligi polskiej. Przydzielanie ich do ekswłoskich lig było dość losowe. W "Lower Division" (A Klasa) są więc kluby które mają takie samo prawo do bycia w 4 lidze jak kluby juz się tam znajdujące (mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi ;)). W wersji gold o tym, czy klub będzie dostępny od razu do gry, czy będzie w niższej lidze zadecyduje to, czy będzie opracowana jego kadra. Jeżeli więc chesz od razu zobaczyć swoją Granicę Kętrzyn (czy cokolwiek innego) w 4 lidze po prostu pomóż w opracowaniu jej kadry.

 

Za wychwycone błędy oczywiście dziękuję. z 3 literowymi skrótami jest tak, jak mówi Nicky.

Odnośnik do komentarza
Kilka błędów, które wyłapałem po 5 minutach gry:

- skrócona nazwa Polski to ITA, a Włoch - POL;

 

Jest to warunek działania zamiany lig, n00b :P

To czego jak ja zawsze zamieniam to wszystko działa jak należy? :)

 

A regenow masz dobrych? I nazwiska? Szarakow? Watpie

Odnośnik do komentarza

Znalazłem parę błędów:

1. wszystkie polskie kluby nie mają żadnych osiągnięć

2. wszystkie ligi jako poprzednich zwycięzców mają same włoskie kluby

3. jeden puchar ma włoską nazwę

 

I jeszcze jedno w update 3 liga polska był błąd, na zakonczenie okna transferowego widnieje nazwa zamiast polskie kluby to portugalskie, albo w LM pisze ze portugalkie kluby wylosowały. Chciałbym zeby tutaj tego nie było, chociaż wiem ze prawdopodobnie to jest zapisane w kodzie gry, którego nie mozna zmieniac, ale popracujcie nad tym.

Odnośnik do komentarza
Kilka błędów, które wyłapałem po 5 minutach gry:

- skrócona nazwa Polski to ITA, a Włoch - POL;

 

Jest to warunek działania zamiany lig, n00b :P

To czego jak ja zawsze zamieniam to wszystko działa jak należy? :)

 

A regenow masz dobrych? I nazwiska? Szarakow? Watpie

 

Wystarczy zamienić skróty przy flagach tylko dla polskiego języka a przy angielskim zostawić ITA

Ja tak zrobiłem przy jednym updacie i regenów miałem dobrych., flag już nie trzeba potem zamieniać

Odnośnik do komentarza

Dzieki za uwagi.

 

Prace nad dodatkiem trwaja. Tych, ktorzy wzieli udzial w projekcie "Jestem (w) super" prosze o niedobijanie sie o potwierdzenie odebrania przeze mnie zgloszenia. Nie wysylam takich potwierdzen, musicie uzbroic sie w cierpliwosc...

 

Ekipa SUPERa liczy juz prawie 10 osob, ale wciaz czekam na nowych chetnych :)

 

PS. Przepraszam za brak polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...