Skocz do zawartości

Marynia płaci ratę 461 PLN za podrobienie podpisu


FYM

Ściąganie  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ronaldo - 46m/34g/8a/5MoM/7.74

Messi - 44m/36g/16a/16MoM/8.14

Candreva - 52m/22g/30a/10MoM/7.59


No i Antonio wygrał ligę (Messi też), Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy i pewnie zgarnie KMŚ (mam październik). Na pierwsze miejsce nie liczę, ale w TOP3 powinien być, ze względu na osiągnięcia klubowe powinien wyprzedzić Krystynę, bo Messi miażdży średnią.

Odnośnik do komentarza

 

Sorry, ale co by się nie działo to Ronaldo i Messi są o lata świetlne przed resztą piłkarzy.

Sorry, ale wg mnie Messi za ten sezon nie zasługuje nawet na TOP5 (Ronaldo, Neuer, Robben, Di Maria, Hazard)

 

 

Jesteś pewien, że chodzi Ci o sezon? 2014/15? Bo w takim przypadku, przy całej mojej niechęci do Messiego stawianie go niżej niż np. Di Maria jest po prostu śmieszne.

Odnośnik do komentarza

 

Sorry, ale co by się nie działo to Ronaldo i Messi są o lata świetlne przed resztą piłkarzy.

Sorry, ale wg mnie Messi za ten sezon nie zasługuje nawet na TOP5 (Ronaldo, Neuer, Robben, Di Maria, Hazard)

 

za który sezon? Złota Piłka jest przyznawana za rok kalendarzowy

Odnośnik do komentarza

Przez ostatnie ile? Pół roku? Robben to może niekoniecznie, ale Di Maria jest na tyle młody by powrócić do najwyższej dyspozycji. Aczkolwiek przyznam, że jeśli Hazard dalej będzie imponował, a Chelsea coś osiągnię w Europie (Belgia to raczej nie zaszaleje na Euro czy na MŚ, jeszcze im dużo brakuje) to będzie się go wymieniać wśród faworytów do ZP.

 

Oczywiście najwyżej jako najniższe miejsce na podium ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...