Skocz do zawartości

Juz nigdy nie będzie takiego lata..


el_eldorador

Rekomendowane odpowiedzi

Transfery:
in: Chris Batchelor [ANG, 29l, dyrektor]

Ligowe:
7.11.2015; 15/42; 2.Thurnby Nirvana - 4. Walsall Wood 1:2 (Broadbent - Neville, Duffy)
14.11.2015; 16/42; 2. Basford Wood - 4.Thurnby Nirvana 1:1 (Amu - Liburd)
18.11.2015; 17/42; 4.Thurnby Nirvana - 14. Cont. Star 4:0 (Ludlow x2, Byrnes x2)
28.11.2015; 18/42; 22. Tipton - 4.Thurnby Nirvana 1:3 (Hadley - Broadbent x2, Byrnes)

Pucharowe:
21.11.2015; 2rd 'FA Vase'; Fawley - Thurnby Nirvana 0:2 (Broadbent, Durrant)


Podsumowanie:
Pierwszą sprawą kluczową od której zaczniemy to to że w klubie zmieni się prawdopodobnie prezes. Neil Johnston postanowił że nie ma sensu dalej ciągnąc tego interesu i gdy pojawi się jakiś kupiec, będzie trzeba rozmawiać o nowym prezesie. Sam nie boje się tego co się może zdarzyć, według mnie robię wszystko co się da na dakyn road.

Ponadto wróciła nam forma, co w dużej mierze można zapisać na konto Byrnesa i Broadbenta którzy obudzili zespół i naprawdę grają na luzie, co wpływa na całą drużynę. Początek listopada może nie był jeszcze dobry, jednak już w meczu z Cont. Star zmieniliśmy swój styl gry i wszystko powoli wraca do normy. Trzeba jednak mieć na uwadze to że wygraliśmy dwa mecze z słabymi rywalami i teraz trzeba to przekuć na grę z poważniejszymi klubami w naszej lidze.

Najwięcej bramek w listopadzie strzelił Daniel Broadbent - 4 w pięciu meczach. Najwięcej asyst zdobył Eddie Hutchinson (4 w trzech meczach), największe zaskoczenie - po raz kolejny Jordan Byrnes. Zadowolenie 66%, stan konta ~7 tyś funtów

 

TABELA

Odnośnik do komentarza

Gdzieś złe napisałem o jeden numer liczbę kolejek i ten miesiąc zaczynaliśmy o 18.

 

Transfery:

in: Jacob Hood [ANG, 18l, ŚO]


Ligowe:
9.12.2015; 18/42; 4.Thurnby Nirvana - 20.Desborough 2:2 (Reading, Broadbent - France, Byrne)
12.12.2015; 19/42; 11.Lye - 3.Thurnby Nirvana 1:4 (Cook - Liburd, Broadbent, Ludlow, Byrnes)
26.12.2015; 21/42; 3.Thurnby Nirvana - 14.Heath Hayes 1:1 (Qualley - Fower)
-.-; 20/42; 3.Thurnby Nirvana - 11.Causeway Utd -:- przełożona na kolejny miesiąc


Pucharowe:
6.12.2015; 3rd 'FA Vase'; Thurnby Nirvana - Causeway 2:3 (Canavan, Byrnes - sam (Gore), Car, Devlin)


Podsumowanie:
Wracając jeszcze do spekulacji poprzedniego miesiąca to próżno szukać kupców dla klubu i na razie żyjemy w niewiedzy.

 

Ponadto w lidze idzie nam nijako, może ten okres grudniowy wypacza wyniki jednakże jeżeli dalej będziemy tak tracić punkty z słabymi rywalami to możemy po raz kolejny obejść się ze smakiem jeżeli chodzi o awans. Nie zapeszajmy jednak - w tej passie remisów, są jednak jakieś wygrane które pozwalają myśleć że wrócimy do rytmu z początkowych kolejek.

 

Kontuzje w grudniu - Glenn Garner - 4-5 tygodnie; naciągnięte ścięgno podkolanowe, Kegan Everington - 3 tygodnie; rozcięta noga.

 

Najwięcej bramek w tym miesiącu strzelił Daniel Broadbent - aż dwie. Najwięcej asyst - James Martin, trzy. Największe zaskoczenie - Brain Qualley, który strzelił pierwszą bramkę od kontuzji. Zadowolenie - 66%, stan konta - ~2 tyś funtów.

 

TABELA

Odnośnik do komentarza

Patrząc na formę naszych graczy doszedłem do wniosku że chyba czas na jakieś nowe wyzwanie, Thurbny Nirvana wraz ze mną nie dojdzie do Premier League i nie będzie fanfar ani fajerwerków na moją cześć. Poszukamy nowego klubu w którym mógłbym spełniać marzenia.

Nie chcieli mnie w Norwich ani Liverpoolu więc postanowiłem troszeczkę obniżyć moje wymagania podjąc rozmowę kwalifikacyjną w Farnham Town, klub ma poważne problemy kadrowe jak i z pozycją w tabeli. W Ekstraklasie Połączonych Hrabstw zajmuje 16 miejsce a zarząd życzy sobie awansu, co jest lekkim niedopatrzeniem patrząc na skład tego klubu. Wszystko jednak pójdzie ku dobremu kiedy ściągniemy paru dobrych graczy.

Farnham ma bogatą historię w Ekstraklasie Połączonych Hrabstw. Od 1906 roku zdobył aż dwa trofea EPH. Jej siedzibą jak i stadionem jest Memorial Ground, który może pomieścić aż dwa tysiące osób. Ponadto klub posiada fatalne systemy szkolenia i siatki wyszukiwania juniorów, co powinniśmy zmienić.


Najlepszym graczem w angielskim Farnham jest Kevin Crabb, który jest napastnikiem i tyle o nim można powiedzieć. Reszta kadry jest cienka, a na jakiekolwiek głośne transfery nie ma co liczyć. Będziemy musieli działać oszczędnie.

 

Transfery:

Jan Ibrahimović [POL, 22l] - Farnham

Jamie Lawrence [JAM, 46l, Asystent] - Farnham

Gary Monaghan [ANG, 18l, BR] - Farnham

Salifou Ibrahima [KAM, 35, ŚP] - Farnham

Matt Niedzwiecki [WAL/POL, 31, BR] - Farnham

 

Podsumowanie:

W sumie od początku było bardzo ciężko, na początku graliśmy taktyką 5-3-2, która wyglądała mniej więcej tak: (taktyka) ponieważ paru graczy miało kontuzje, a ja sam czekałem na nabór juniorów i trafiła mi się nawet jedna perełka jak na 9. Ligę - Danny McSheffrey to przez dwie pierwsze kolejki męczyliśmy się tym ustawieniem i wygraliśmy z .. liderem w tej kolejce Horley. Drugi mecz już nie ułożył się po naszej myśli, jednak ogarnęliśmy parę transferów i doszli w końcu juniorzy co skłoniło mnie do przejścia do mojego 'killera' - 4-4-2. Mój killer sprawił nam 8 punktów w czterech meczach i drużyna Farnham zaczęła grać tak jak powinna, Boli jednak fakt że blisko odejścia jest Kevin Crabb który błyszczał w ligowych spotkaniach i był naszą podporą. Uważam jednak że nie ma graczy których nie da się zastąpić więc już rozglądam się za jakimś młodym graczem bo po zakupach czterdziestoletnich graczy w Thurbny wyszła lipa i zmieniłem swoją politykę transferową.

 

 

Ligowe:
20.2.2016; 29/42 - 1.Horley - 16.Farnham 1:2 (Freshwater - Smith, Crabb)
27.2.2016; 30/42 - 14.Farnham - 5.Raynes Park 0:2 (Carter x2)
5.3.2016; 31/42 - 15.Farnham - 14.Carberley 3:2 (Lovett, Crabb, Smith - Craig, Stimson)
12.3.2016; 32/42 - 2.Chertsey - 12.Farnham 2:2 (Wallace x2 - Weedon x2)
19.3.2016; 33/42 - 13.Farnham - 18.Cove 3:1 (Crabb, Wright x2 - Franklin)
26.3.2016; 34/42 - 6.Guildford - 12.Farnham 1:1 (Pollard - Jordan)

 

(tabela będzie pożniej bo gra nawala i się nie chce zrobić ss)

Hiszpania: Top3 transferów:
1. Sebastian Rudy > Hoffenheim > 11.75 M > Atletico
2. Everton Ribeiro > Cruzeiro > 9.25 M > Real M
3. Fernardo > Man.City > 5 M > Valencia

Anglia: Top3 transferów:
1. Carlos Fierro > Chivas > 10.25M > Southampton
2. Sebastien Bassong > Norwich > 5.25M > Aston Villa
3. Francis Relano > Malaga > 3.5 M > Arsenal

Niemcy: Top3 transferów:
1. Andreas Beck > Hoffenheim > 6M > Schalke

Polska: Top3 transferów:
1. Bartomiej Dragowski > Jagiellonia > 1.1 M > Dinamo Moskwa
2. Piotr Polczak > Podbeskidzie > 195T > Jagiellonia
3. Karol Slomski > Zagłebie Sosnowiec > 37,5 T > Jagiellonia

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

35.4/4/2016 12.Farnham - 14.Mole Valley 2:0 (Wright, Smith)
36.9/4/2016 21.Colilers Wood - 11.Farnham 3:4 (Butler, Smith x2 - Smith x4)
37.16/4/2016 10.Farnham - 22.Frimley Green 4:1 (Mc Sheffrey, 3x Weedon - Fuller)
38.23/4/2016 10.Farnham - 17.Erith Town 2:3 (Smith, Egan - Waters, Whittaker, Bernard)
39.30/4/2016 18.Westfield - 10.Farnham 2:0 (Wootton, Williamson)

Jedni szukali znajdą, drudzy nie szukali i nie znaleźli, kolejny odcinek mojej przygody w angielskim Farnham. Ale przypomnijmy jak się tutaj w ogóle znalazłem. Po 21 kolejkach w 9 lidze rozgrywkowej porzuciłem zespół Thurbny Nirvana, który według mojego mniemania nie pozwalał rozwinąc mi skrzydeł. Długo szukać jednak nie musiałem - dwa miesiące po feralnym odejściu z Nirvany zgłosił się do mnie zespół z sporymi ambicjami - Farnham, które dzięki ego Prezesa nie potrafiło przenieść poziomu sportowego na tabele ligową.

 

Wszystko jednak zmieniłem ja, Jan Ibrahimović - polski trenerzyna z prowincji, który pomimo braku doświadczenia w zawodzie powoli stabilizuje formę angielskiego klubu. Wygrana w lutym z Horley ówczesnym liderem dała prezesowi i kibicom wiele do namysłu.

Każdy mecz, jednak dalej pozostał pod lupą, gdyż początkowe sukcesy mogły być przecież kwestią szczęścia. I jest trochę w tym racji, a to nie dlatego, że nie wierze w swój zespół, jednak 9 poziom rozgrywkowy mówi samo za siebie i trzeba mieć trochę szczęścia aby zwyciężać w meczach.

Kwiecień rozpoczęliśmy od meczu z Mole, który był potwierdzeniem naszej dobrej formy. Kolejne dwa mecze to teatr dwóch aktorów, Smith, który przed moim przyjściem do klubu był bardziej bezużyteczny niż Rumak w Zawiszy zaskoczył w końcu na miarę swoich umiejętności. Proszę sobie wyobrazić, że ten napastnik przed moim przyjściem w 23 meczach w tym sezonie strzelił tylko dwie bramki, a gdy ja zostałem menadżerem - w 11 meczach 8 - przypadek, nie sądzę. Drugim zadowolonym z mojego przyjścia może być strzelec trzech bramek z Frimley - Robert Weedon, który jeszcze paręnaście kolejek temu mógł co najwyżej pobiegać na prawej obronie. Teraz jest napastnikiem i to bardzo korzystne dla obydwu stron. 38 i 39 kolejka jednak się nie udały, czy to zwiastuje szybki koniec dobrej formy - czy też w drugą stronę, pokaże przyszłość.

Do końca rozgrywek zostały trzy kolejki.

Odnośnik do komentarza

40.7/5/2016 11.Farnham - 10.Badshot Lea 5:1 (McSheffrey, Weedon x3, Smith - Honour)
41.12/5/2016 10.Farnham - 4.Whyteleale 2:4 (Weedon, Smith - Sane x2, Medlock x2)
42.21/5/2016 7.Bedfont - 11.Farnham 1:2 (North - Weedon, Wright)

Miesiąc maj - przybył i odleciał szybko. Mi w tym miesiącu zostały raczej biurokratyczne sprawy, podpisałem nowy kontrakt - dwuletni, którego na pewno postaram się spełnić. Ponadto pożegnałem się z paroma zawodnikami, ale to dopiero po okresie przygotowawczym.

Wracając do maja. Pierwszy mecz z Badshot wygraliśmy pewnie, znowu trzy bramki Weedona i trzy asysty Smitha, który miał olbrzymi udział w tym miesiącu dla naszego zespołu. Drugi mecz nie był już taki oczywisty, nie potrafiliśmy wygrać strzelaniny, gdyż stwarzaliśmy sobie zbyt mało okazji do bramek to od razu wypatrzyli rywale, którzy w tym meczu byli w formie. Ostatnia kolejna była potwierdzeniem dla naszej najlepszej cechy - szybkich bramek na początku spotkania. Rywale odpowiedzieli tylko golem Northa po błędzie Niedzwieckiego, który za szybko się położył a piłka zaskoczyła go lecąc trochę wyżej.

 

Nie będzie wielkiego podsumowania moich poczynań w Farnham, zostawiam wam parę suchych statystyk i miejmy nadzieję, że to wystarczy, gdyż w obecnej chwili nie mógłbym na podstawie 1/4 sezonu obiektywnie ocenić danego zawodnika.

 

statystyki

Prezes niestety nie wytrzymał ciśnienia i postanowił odejść, przekazując klub prawdopodobnie w ręce miejscowego przedsiębiorcy. Szczerze mu się nie dziwie, dwadzieścia tysięcy euro długu + niestabilność kadrowa przez to, a wszystko w kolejnym sezonie może się zdarzyć. Sam mogę przez to stracić posadę, ale będę informował o tym na bieżąco.

 

 

Ps. Tabeli znowu nie ma, bo Fm po raz kolejny mi się zbugował i nie zapisuje fotki.. A normalnie nie mogę zrobić niż przez grę bo mam Windows 8.1.. (yebać bugi)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...