Skocz do zawartości

Marynia startuje w 457 turze wyborów o fotel prezydenta Wonchonc Sity


klinsmann

Na kogo zagłosujesz ?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Visual Basic jest prawie na każdych inżynierskich studiach

 

No, it's not.

 

 

? Znajomy ma na zarządzaniu i inżynierii produkcji.

 

Piszesz, że na prawie każdych studiach inżynierskich. To przykład spod latarni, pod którą najciemniej. Ja na informatyce Basica nie miałem.

 

może było akurat wtedy kiedy wyrywałeś dupy z uniwerku :keke:

 

 

Może kurwa jednak nie.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole! Godzina gry (w trakcie której nie ma gdzie zrobic save) chowanie się co 20 sekund pod biurka i do szafek. Juz znalazłem cholerną kartę i zaczynam cichutko wracać a tu nagle pierdolony ksenomorf znalazł mnie w szafce :x Juz mnie dawno żadna gra tak nie zirytowala...

Odnośnik do komentarza

Jutro delegacja do Warszawy, tylko obawiam się, że nie będę miał czasu nawet z kimś znajomym się spotkać :/

A kto by chciał z Tobą się spotykać? :/

A tak serio to odkąd mam rozjebany samochód otworzyły się przede mną nowe perspektywy np. umawianie się na piwo po pracy. Jakby co, to jestem chętny :P

Odnośnik do komentarza

Brachu, czyżby ranna zmiana?

 

:pozdro600: timon

 

O tej godzinie to ja na busa czekam

 

Jutro delegacja do Warszawy, tylko obawiam się, że nie będę miał czasu nawet z kimś znajomym się spotkać :/

A kto by chciał z Tobą się spotykać? :/

A tak serio to odkąd mam rozjebany samochód otworzyły się przede mną nowe perspektywy np. umawianie się na piwo przed/po pracy. Jakby co, to jestem chętny :P

 

fixed :keke:

:pozdro600: Feno

Odnośnik do komentarza

 

Brachu, czyżby ranna zmiana?

:pozdro600: timon

 

O tej godzinie to ja na busa czekam

 

Jutro delegacja do Warszawy, tylko obawiam się, że nie będę miał czasu nawet z kimś znajomym się spotkać :/

A kto by chciał z Tobą się spotykać? :/

 

A tak serio to odkąd mam rozjebany samochód otworzyły się przede mną nowe perspektywy np. umawianie się na piwo przed/w trakcie /po pracy. Jakby co, to jestem chętny :P

 

fixed :keke:

 

:pozdro600: Feno

 

fixed-fixed
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...