Skocz do zawartości

Cztery pokoje


peżet

Rekomendowane odpowiedzi

Wellington Pheonix :

 

· Hyundai A-League

08.11 12/21 Sydney FC – Wellington Pheonix 1-3 (Lia, Griffiths, Henriquez kar.)

16.11 13/21 Wellington Pheonix – Adelaide United 2-2 (Johnson, Lia)

23.11 14/21 Perth Glory – Wellington Pheonix 3-0

29.11 15/21 Melbourne Victory – Wellington Pheonix 2-2 (Brownlie, Lia)

 

Z kolei w Wellington nastroje są świetne. Zespół w listopadzie może nie zdobył zawrotnej ilości punktów, bo jedynie pięć na dwanaście możliwych, ale w obu remisowych spotkaniach był zespołem lepszym. Wyjazdowa porażka z liderującym i zmierzającym po mistrzostwo Perth Glory była wpisana w koszta. Przypominam, że celem Wellington na ten sezon była stabilizacja w lidze i stworzenie podwalin pod zespół mający walczyć o wyższe cele. Trochę gorzej w listopadzie zaprezentowali się James i Griffiths, ale za to z formą wystrzelił wcześniej zawodzący prawoskrzydłowy Vince Lia.

 

Po piętnastu rozegranych kolejkach Wellington zajmuje wysokie piąte miejsce mając zaledwie dwa punkty straty do trzeciego Melbourne Victory! Na horyzoncie pojawiła się nieoczekiwanie możliwość awansowania do Final Series, co przed sezonem wydawało się niemożliwe! Jednakże tylko punkt mniej mają zespoły Centra Coast i Queensland. Jedynym odstającym od reszty stawki są Newcastle Jets.

 

Stan konta : 344 tys €

Zaufanie : Zarząd jest usatysfakcjonowany.

Odnośnik do komentarza

Grudzień 2008 :

 

Adanaspor :

 

· Liga A

03.12 16/34 Adanaspor – Etimesgut Sekerspor 3-1 (Erkan, Huseyin x2)

10.12 17/34 Adanaspor – Elazigspor 2-0 (Huseyin x2)

 

Transfery z :

Guner Cetin > wolny transfer

 

W grudniu do rozegrania były tylko dwa mecze z drużynami, które tak jak Adanaspor są zainteresowane utrzymaniem w lidze. Oba te bardzo ważne mecze udało się wygrać co pozwoliło awansować na jedenaste miejsce w tabeli! Na półmetku rozgrywek Adanaspor ma pięć punktów przewagi nad otwierającym strefę spadkową Kocealisporem, który był typowany do drugiego miejsca i walki o awans! Adanaspor z kolei zimować będzie dokładnie na miejscu, które przewidywali dziennikarze. Pokaz umiejętności dał w grudniu strzelając cztery gole Kartal Huseyin. Najlepszy snajper drużyny strzelił na razie dwanaście goli w siedemnastu meczach! Lider tabeli strzelców Adriano z Buyuksehir Bld. Spor strzelił jednak pięć bramek więcej.

 

Stan konta : 30,74 tys €

Zaufanie : Zarząd jest usatysfakcjonowany.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gra czterema managerami okazała się niemożliwa przez BUG. Zdarzyło się, że gdy miałem trzy mecze do rozegrania jednocześnie gra zgłosiła mi jeden zespół bez żadnego zawodnika! Nie mogłem kliknąć 'graj', bo asystent zwracał mi uwagę na brak bramkarza... ;) wziąłem urlop, a wynik meczu to porażka 0-21. Dla mnie to oznaczało koniec rozgrywki.

 

Nawiasem mówiąc różnie się wiodło tym managerom... Antonio z Urugwaju został zwolniony w połowie sezonu po awansie w momencie gdy Atenas zbyło przedostatnie w tabeli łącznej. Nieźle gra szła w Aachen i Wellington, w Niemczech pewnie szedłem po awans do pucharów, a w Australii udało się zająć trzecie miejsce w pierwszym sezonie.

 

:closed:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...