Skocz do zawartości

450: Marynia nigdy się nie kończy


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sytuacja. Koles mi na maila odpisal, ze mam imponujące cv i podal terminy rozmowy do wyboru, wybrałem i odpisalem (w pon, na jutro na 15:40), a wlasnie przed chwila dostalem od potencjalnego szefa (?) sms-a czy mogę przyjść miedzy 8 a 12.

 

Dziwne, jeszcze nie spotkalem sie z odpisaniem na maila czy smsem, zawsze dzwonią :D

Odnośnik do komentarza

Nie. Jest sieć naczyń połączonych. Możesz przy każdej fabryce kliknac łańcuch produkcji czy jakos tak. Aby towar z danej fabryki zostal sprzedany, stacja docelowa musi akceptowac ten towar, tzn. musi on byc tam potrzebny bo np. zasila drugie przedsiebiorstwo albo w miescie (pasazerowie, poczta, a w wiekszych takze zywnosc, towary i zloto jesli jest bank).

 

Czyli jestli chcesz z Huty Gryfino miec zarobek, to musisz wybudowac stacje przy hucie stali i druga w kopalni rudy żelaza, puscic pociag z wagonami na rude i zaznaczyc najlepiej zeby ladowal do pelna na stacji przy kopalni i rozladowywal przy hucie. Niektore przedsieborstwa gdy sa zasilone, produkuja kolejny produkt, ktory mozesz przesylac dalej. Tak jest np. w przypadku lasu. Pierwsza stacje dajesz przy lesie i wagony na drewno, druga przy tartaku dwuperonowa, gdzie na jednym zatrzymuje sie pociag z drewnem i je rozladowuje, a na drugim czeka pociag z wagonami na papier, laduje produkt tartaku i wiezie go do drukarni, gdzie masz trzecia stacje rozladunkowa).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...