Skocz do zawartości

Niestandardowa kariera


Celson

Rekomendowane odpowiedzi

Football Manager 2014

BD: duża

Ligi: Rumunia (2), Słowacja (2), Słowenia (2), Serbia (2)

Klub: FK Timor Zajeczar

 

Z powodu wakacji oraz większej ilości czasu postanowiłem zacząć nową karierę. Tym razem będzie to mam nadzieję dłuższy epizod z FMem. Karierę zaczynam w Serbii, mając ustawione jako grywalne również ligi Rumunii, Słowacji oraz Słowenii. Mój wybór padł na klub Timok Zajeczar, klub 2. Ligi serbskiej.

 

FK Timok Zajeczar:

Prognozowane miejsce: 6.miejsce

Budżet płacowy: 3tys. € (wykorzystywane 2,600tys.)

Budżet transferowy: 70tys.€

 

Zasady ligowe:

2 najlepsze zespoły awansują do Superligi

3. zespół kwalifikuje się do barażu

Zespoły z 4. ostatnich miejsc spadają

Liga liczy 16 zespołów.

 

Skład:

 

Bramkarze:

Bojan Zogovic [MNE,24l.]

Aleksander Jovanovic [sRB,20l.]

 

Notes: Lepszym z tej dwójki jest Zogović, aczkolwiek jego umiejętności nie stoją na zbyt wysokim poziomie i raczej ściągnę jakiegoś golkipera do 1. składu.

 

Boczni obrońcy:

Milan Janković [sRB,27l.]

Borko Milenković [sRB,28l.]

Nikola Djoković [sRB,28l.]

Nebojsa Skopljak [sRB,26l.]

Nenad Nastić [sRB,32l.]

 

Notes: Janković i Milenković prezentują podobny poziom i będą walczyć o miejsce na lewej stronie defensywy. Nikola Djoković to pewniak jeśli chodzi o prawą flankę. Skopljak i Nastić mogą grać zarówno na prawej jak i środkowej obronie, ale raczej nie będą stałymi bywalcami 1. składu.

 

Środkowi obrońcy:

Milan Lukić [sRB,30l.]

Nebojsa Savić [sRB,33l.]

Milos Vasiljević [sRB,25l.]

Milos Kostadinović [sRB,17l.]

 

Notes: Na chwilę obecną pewne miejsce na środku mają doświadczeni Lukić i Savić. Ich zmiennikami będą Skopljak i Nastić. Vasiljević na sprzedaż. Młody Kostadinović ma przed sobą świetlaną przyszłość i mam nadzieję, że nasze obiekty treningowe i system szkolenia młodzieży pozwolą mu na wykorzystanie swojego potencjału do maksimum.

Odnośnik do komentarza

Środkowi pomocnicy:

Ivan Kalicanin [sRB, 27l.]

Vladimir Krnjinac [sRB,30l.]

Milan Golubovic [sRB,19l.]

Milos Cvetkovic [sRB,23l.]

 

Notes: W mojej taktyce jest miejsce dla dwóch środkowych pomocników i jednego ofensywnego. Na środku grać będą Krnjinac oraz młody Golubovic. Przed nimi pewne miejsce ma Kalicanin. W mojej taktyce najbardziej pokrzywdzony czuć może się Cvetković. Młody defensywny pomocnik u mnie nie zagra z powodu braku miejsca dla takich pomocników.

 

Skrzydłowi:

Yaw Antwi [GHA,28l.]

 

Notes: Tak, mam tylko jednego skrzydłowego. Pozostali zawodnicy mogący grać na skrzydłach to napastnicy. Dobrze, że przynajmniej Antwi prezentuje przyzwoity poziom. Może występować na obu stronach boiska, aczkolwiek widzę go na lewej flance.

 

Napastnicy:

Igor Grkajac [sRB,26l.]

Stefan Jokovic [sRB,24l.]

Dragan Vukovic [sRB,29l.]

 

Notes: Cała trójka prezentuje podobny poziom. Najlepsze atrybuty typowe dla napastnika (wykańczanie, opanowanie) ma najmłodszy z nich – Jokovic i to on będzie podstawowym napastnikiem w tym sezonie.

 

Zdecydowałem się na opisywanie meczów w taki sposób jak robiłem to w karierze w Brighton.

Odnośnik do komentarza

Czerwiec 2013

 

Transfery do klubu:

Danijel Gasic [sRB,26l.]

 

Notes: Jestem bardzo, bardzo zadowolony z tego transferu. Pensja Danijela jest ogromna jak na mój klub (2,1tys.€ tyg.). Dla porównania druga najwyższa pensja to 180€. Mam nadzieje, że Gasic mnie nie zawiedzie i będzie rządził defensywą mojego klubu.

 

24.06.2013

Mecz towarzyski

FK Timok Zajeczar vs Timok II 4:0 (Jokovic, Grkajac, Skopljak, Antwi)

 

Notes: Pewna wygrana w meczu z rezerwami.

Odnośnik do komentarza

@el_eldorador - też tak w sumie uważam, ale mam nadzieję, że Gasic nie zawiedzie ;)

 

Lipiec 2013

 

Na początku miesiąca nasz klub wzmocnił Nenad Stojakovic [sRB,33l.]. Doświadczony zawodnik będzie grał na prawym skrzydle.

 

Swój pierwszy sparing w tym miesiącu gramy z Kolubarą.

 

13.07.2013

Mecz towarzyski

Kolubara vs Timok Zajeczar 4:1 (Jokovic)

 

Notes: Bardzo zły wynik. Tłumaczyć się mogę tylko tym, że klub prowadzi w sparingach asystent.

 

Nasz klub opuścił Milos Cvetkovic. Wspominałem, że u nas by się tylko marnował. Powędrował do klubu z Superligi FK Radniczki 1923. Na nasze konto wpłynęło 100 tys€.

 

Kolejny sparing zagramy z Jasenicą.

 

20.07.2013

Mecz towarzyski

Jasenica 1911 vs Timok Zajeczar 1:1 (Stojakovic)

 

Notes: Remis z niżej notowanym rywalem. Cieszy fakt, że strzela nasz nowy nabytek.

 

W drugiej rundzie kwalifikacyjnej Pucharu Serbii zagramy z Sentą.

 

Ostatni sparing w tym miesiącu gramy z naszym klubem filialnym – FK Kablovi.

 

27.07.2013

Mecz towarzyski

Kablovi vs Timok Zajeczar 0:2 (Krpic, Golubovic)

 

Notes: Zaskoczy was pewnie nazwisko Krpicia w strzelcach. Otóż ten zawodnik rodem z Macedonii przebywa u nas na testach i jeśli kolejny sparing też zakończy się z jego nazwiskiem w strzelcach prawdopodobnie go sprowadzę do swojego klubu.

Odnośnik do komentarza

@fm-maniak - dzięki :)

 

Swój pierwszy mecz o stawkę rozegram w Drugiej Rundzie Kwalifikacyjnej Pucharu z Sentą.

 

Skład: Jovanovic – Djokovic, Savic, Lukic, Jankovic – Krnjinac, Golubovic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi - Jokovic.

14.08.2013, Gradski stadion, frk. 196

Druga Runda Kwalifikacyjna Pucharu Serbii

Senta vs Timok Zajeczar 1:2

 

1:0 Nikola Tasic 2’

1:1 Stefan Jokovic 20’

1:2 Nebojsa Savic 78’k.

 

MoM: Nikola Savic (Senta) 7,2

Notes: Źle weszliśmy w mecz co szybko wykorzystali rywale. Obudziliśmy się dopiero po wyrównującej bramce Jokovicia. W drugiej połowie byliśmy już zespołem dominującym i po faulu na Djokoviciu rzut karny na gola zamienił Savic.

 

Za awans dostaliśmy 3,5 tys€.

 

Mamy trzy dni na regeneracje i zaczynamy rozgrywki ligowe.

 

Skład: Zogovic – Djokovic, Gasic, Skopljak, Jankovic – Krnjinac, Lukic, Grkajac, Stojakovic, Antwi – Jokovic.

17.08.2013, Stadion FK Indjija, frk. 453

1. Liga [1/30]

[?] FK Indjija vs [?] Timok Zajeczar 2:3

 

0:1 Nenad Stojakovic 21’

0:2 Stefan Jokovic 41’

0:3 Stefan Jokovic 54’

1:3 Rade Pejic 67’

2:3 Milorad Resanovic 84’

 

MoM: Stefan Joković (Timok) 8,8

Notes: Wygraliśmy ledwie jedną bramką, mimo że prowadziliśmy trzema golami. Po golu na 3:0 Jokovicia niepotrzebnie się rozluźniliśmy. Mało brakowało, a mecz zakończyłby się remisem.

 

 

W "11" kolejki znalazł się Jokovic.

Odnośnik do komentarza

Skład: Zogovic – Djokovic, Gasic, Lukic, Jankovic – Krnjinac, Golubovic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

24.08.2013, Gradski stadion na Kraljevici, frk. 1277

1. Liga [2/30]

[?] Timok Zajeczar vs [?] Dolina Padina 5:2

 

1:0 Ivan Kalicanin 18’

2:0 Nenad Stojakovic 23’

3:0 Milan Golubovic 31’

3:1 Uros Momic 31’

3:2 Uros Momic 52’

4:2 Vladimir Krnjinac 74’

5:2 Ivan Kalicanin 84’

 

MoM: Ivan Kalicanin (Timok) 9,3

Notes: Mecz miał bardzo podobny przebieg do poprzedniego. Też wydawałoby się, że przy stanie 3:0 nic nam nie jest w stanie zagrozić. Nic bardziej mylnego. Na szczęście tym razem po kontaktowej bramce rywali znów się obudziliśmy i odnieśliśmy pewne zwycięstwo. Cieszy też fakt, że nasza ofensywa nie opiera się tylko na Jokoviciu.

 

W głosowaniu na piłkarza drugiej kolejki drugie miejsce zajął Kalicanin. 2. miejsce na bramkę kolejki zdobył Krnjinac, a w „11” kolejki znalazło się miejsce dla: Zogovicia, Stojakovicia, Antwiego, Kalicanina i Krnjinaca.

 

W kolejnej rundzie Pucharu Serbii zagramy z FK Żarkowo. Mecz odbędzie się na stadionie naszych rywali czwartego września.

 

Skład: Zogovic – Djokovic, Gasic, Lukic, Jankovic – Krnjinac, Golubovic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

31.08.2013, Gradski stadion kraj Morave, frk. 722

1. Liga [3/30]

[4] Borac Czaczak vs [2] Timok Zajeczar 3:2

 

1:0 Slavisa Stojanovic 19’

1:1 Vladimir Krnjinac 32’

1:2 Dejan Djenic 61’sam.

2:2 Nikola Boranijasevic 67’

3:2 Dejan Djenic 86’

 

MoM: Vladimir Krnjinac (Timok) 8,3

Notes: Tylko my potrafimy przegrywać mecze w taki sposób. Głupio stracona bramka w końcówce pozbywa nas nawet jednego punktu.

 

Miesiąc kończymy na 6. miejscu z dorobkiem 6 punktów.

Odnośnik do komentarza

Vladimir Krnjinac po raz kolejny zachwycił pięknym golem. Tym razem wygrał plebiscyt na bramkę kolejki. Nie zabrakło dla niego również miejsca w „11” kolejki.

 

Opaskę kapitana w trakcie kontuzji Djokovicia (2-3tyg.) nosić będzie Jokovic.

 

 

Czeka nas kolejny mecz w Pucharze Serbii.

 

Skład: Zogovic – Skopljak, Gasic, Nastic, Jankovic – Krnjinac, Lukic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

04.09.2013, Stadion u Makiskoj sumi, frk. 212

Trzecia Runda Kwalifikacyjna Pucharu Serbii

FK Żarkowo vs Timok Zajeczar 2:3

 

0:1 Milan Lukic 15’

0:2 Nenad Stojakovic 65’k.

1:2 Marko Gudovic 67’

1:3 Marko Vukovic 72’sam.

2:3 Marko Gudovic 84’

 

MoM: Marko Gudovic (Żarkowo) 8,8

Notes: Nie wiem czym to jest spowodowane, ale w pucharze gramy o wiele gorzej niż w lidze. Jednak jak przy 18 strzałach tylko 4 są skierowane w światło bramki to nie ma co się dziwić. Zapewniamy sobie awans do 1. rundy pucharu.

 

Klub jest w trakcie przejęcia i istnieje prawdopodobieństwo, że stracę prace. Kalicanin nie zjawił się na treningu.

 

Ponownie po meczu pucharowym mamy tylko 3 dni na odpoczynek.

 

Skład: Jovanovic– Skopljak, Gasic, Lukic, Jankovic – Golubovic, Krnjinac, Vukovic, Stojakovic, Antwi – Jokovic.

07.09.2013, Gradski stadion na Kraljevici, frk. 1266

1. Liga [4/30]

[6] Timok Zajeczar vs [16] Smederevo 2:0

 

1:0 Stefan Jokovic 45+2’

2:0 Yaw Antwi 63’

 

MoM: Stefan Jokovic (Timok) 8,0

Notes: Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. W końcu zachowaliśmy czyste konto.

 

W "11" kolejki znalazł się Lukic.

Odnośnik do komentarza

Skład: Zogovic – Skopljak, Gasic, Lukic, Savic – Krnjinac, Golubovic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

14.09.2013, Gradski stadion na Kraljevici, frk. 1389

1. Liga [5/30]

[3] Timok Zajeczar vs [1] Proleter Novi Sad 3:0

 

1:0 Milan Lukic 14’

2:0 Nenad Stojakovic 17’

3:0 Vladimir Krnjinac 35’

 

MoM: Nenad Stojakovic (Timok) 8,2

Notes: Obawiałem się meczu z liderem, ale moi zawodnicy pokazali mi, że strach był niepotrzebny. Pewnie pokonali zespół z Nowego Sadu 3:0. W końcu prowadząc trzema bramkami nie rozluźnili się i utrzymali prowadzenie do końca. Wskakujemy na fotel lidera.

 

W „11” tygodnia znaleźli się: Zogovic, Skopljak oraz Kalicanin.

 

W 1. rundzie pucharu zagramy z nie byle jakim rywalem. Naszym przeciwnikiem będzie Partizan Belgrad. Mecz rozegramy dodatkowo na wyjeździe.

 

Skład: Zogovic – Djokovic, Gasic, Lukic, Savic – Krnjinac, Golubovic, Vukovic, Stojakovic, Antwi – Jokovic.

21.09.2013, SRC Partizan Teleoptik - Zemunelo

1. Liga [6/30]

[5] Teleoptik Zemun vs [1] Timok Zajeczar 1:2

 

0:1 Stefan Jokovic 50’

1:1 Bojan Zogovic 51’sam.

1:2 Nenad Stojakovic 55’

 

MoM: Stefan Jokovic (Timok) 7,8

Notes: Pierwsza połowa spotkania była bardzo nudna. Piłkarze obu drużyn wyszli na drugą połowę zdeterminowani. O ile zawodnicy Teleoptiku piłki do siatki nie skierowali to pomógł im Bojan Zogovic. Na całe szczęście błąd naszego bramkarza naprawili Jokovic i Stojakovic i odnieśliśmy kolejne ligowe zwycięstwo.

 

W „11” kolejki znalazł się Jokovic.

Odnośnik do komentarza

Skład: Zogovic – Djokovic, Gasic, Lukic, Savic – Krnjinac, Golubovic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

25.09.2013, Stadion FK Partizan, frk. 7173

Puchar Serbii 1 runda

FK Partizan vs Timok Zajeczar 2:3

 

cz/k Aleksander Topic 10’

0:1 Nenad Stojakovic 12’

0:2 Nikola Djokovic 26’

0:3 Stefan Jokovic 27’

1:3 Petar Skuletic 44’

2:3 Petar Skuletic 65’

 

MoM: Petar Skuletic (Partizan) 8,8

Notes: Dzięki szybkiej czerwonej kartce dla Topicia wygrywamy z Partizanem Belgrad! Nie odbyło się bez nerwowej końcówki po tym jak w swoim stylu roztrwoniliśmy trzybramkową przewagę. Awansujemy do drugiej rundy tym samym spełniając wymagania zarządu.

 

Za awans otrzymaliśmy 10tys.€

 

Skład: Zogovic – Djokovic, Gasic, Skopljak, Savic – Krnjinac, Lukic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

28.09.2013, Gradski stadion na Kraljevici, frk. 1378

1. Liga [7/30]

[1] Timok Zajeczar vs [16] Sindjelić Belgrad 6:2

 

1:0 Stefan Jokovic 8’

2:0 Nebojsa Skopljak 10’

3:0 Milan Lukic 18’

4:0 Stefan Jokovic 20’

4:1 Andreja Lazovic 23’

4:2 Andreja Lazovic 55’

5:2 Danijel Gasic 59’

6:2 Danijel Gasic 64’

 

MoM: Danijel Gasic (Timok) 9,4

Notes: Pewna wygrana z ostatnim zespołem w lidze. W końcu dobry mecz zagrał Gasic.

 

W „11” kolejki znaleźli się Gasic, Skopljak, Lukic, Kalicanin oraz Jokovic.

 

W 2. rundzie Pucharu Serbii zagramy z Napredakiem Kruszewac.

Odnośnik do komentarza

Doszło do przejęcia klubu. Nowym prezesem została Rosella Sensi. Wpłaciła do klubowej kasy 300tys€. Dodała także, że zmiana menadżera od samego początku miała towarzyszyć wymianie zarządu, a decyzja co do mojej posady zapadnie w najbliższym czasie.

 

Skład: Zogovic – Djokovic, Gasic, Lukic, Savic – Krnjinac, Golubovic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

05.10.2013, Gradski stadion na Kraljevici, frk. 1366

1. Liga [8/30]

[1] Timok Zajeczar vs [8] Sloga Kraljevo 1:0

 

1:0 Milan Golubovic 27’

 

MoM: Danijel Gasic (Timok) 7,5

Notes: Skromna, ale pewna wygrana. Rywale nie zagrozili zbytnio bramce strzeżonej przez Zogovicia. Kontynuujemy serię 5. ligowych zwycięstw.

 

Nowa pani prezes postanowiła zostawić mnie na stanowisku menadżera.

 

W „11” tygodnia znaleźli się Gasic oraz Savic.

 

Skład: Jovanovic – Djokovic, Gasic, Lukic, Savic – Krnjinac, Golubovic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

12.10.2013, Vizelj Park, frk. 534

1. Liga [9/30]

[10] BSK Borcza Belgrad vs [1] Timok Zajeczar 1:3

 

0:1 Ivan Kalicanin 15’

0:2 Milan Lukic 34’k.

0:3 Yaw Antwi 48’

1:3 Aleksander Stevantovic 69’

 

MoM: Yaw Antwi (Timok) 8,1

Notes: Kolejna pewna wygrana. Powiększamy swoją przewagę w tabeli nad drugim zespołem do 5. punktów.

 

W „11” tygodnia znalazł się Lukić.

Odnośnik do komentarza

Skład: Zogovic – Djokovic, Gasic, Lukic, Savic – Krnjinac, Golubovic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

19.10.2013, Gradski stadion, frk. 833

1. Liga [10/30]

[10] Radnik Rosa vs [1] Timok Zajeczar 0:1

 

0:1 Yaw Antwi 21’

 

MoM: Milan Lukic (Timok) 7,7

Notes: Kolejna pewna wygrana. Zawodnicy Radnika nie zagrozili zbytnio bramce Zogovicia.

 

Skład: Zogovic – Nastic, Gasic, Skopljak, Savic – Krnjinac, Lukic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

26.10.2013, Gradski stadion na Kraljevici, frk. 1372

1. Liga [11/30]

[1] Timok Zajeczar vs [9] Sloga Petrovac 2:2

 

1:0 Nebojsa Skopljak 47’

1:1 Zivorad Misic 49’

1:2 Milan Zorica 61’

2:2 Milan Lukic 69’

 

MoM: Nebojsa Skopljak (Timok) 7,7

Notes: Po raz pierwszy w tym sezonie odnosimy remis. Zagraliśmy bardzo niemrawo i wynik jest sprawiedliwy. Nasza przewaga stopniała do 3 punktów.

 

Tabela po 11. kolejkach

Odnośnik do komentarza

Niestety podczas wczorajszej rozgrywki nagle wyłączył mi się komputer. Zapis mam dopiero sprzed meczu z Radnikiem Rosa. Nie będę się rozpisywał i tylko napiszę wyniki tych dwóch spotkań.

1. Liga [10/30]

[10] Radnik Rosa vs [1] Timok Zajeczar 3:4

 

0:1 Yaw Antwi 8’

1:1 Milan Stavric 9’

2:1 Milan Stavric 33’

2:2 Danijel Gasic 37’

3:2 Milan Stavric 42’

3:3 Nikola Djokovic 73’

3:4 Igor Grkajac 82’

 

MoM: Milan Stavric (Radnik) 9,5

1. Liga [11/30]

[1] Timok Zajeczar vs [10] Sloga Petrovac 1:0

 

1:0 Danijel Gasic 32’

 

MoM: Danijel Gasic (Timok) 8,3

Tabela po 11. kolejkach

Odnośnik do komentarza

Nasz następny mecz gramy w Pucharze Serbii.

 

Skład: Zogovic – Djokovic, Gasic, Lukic, Milenkovic – Krnjinac, Golubovic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

30.10.2013, Gradski stadion na Kraljevici, frk. 1384

Puchar Serbii, Druga runda

Timok Zajeczar vs Napredak Kruszewac 5:2

 

1:0 Danijel Gasic 17’

1:1 Milos Bajic 22’

2:1 Stefan Jokovic 40’

3:1 Stefan Jokovic 55’

4:1 Ivan Kalicanin 63’

5:1 Stefan Jokovic 82’

5:2 Dragan Stevic 90+1’

 

MoM: Stefan Jokovic (Timok) 9,6

Notes: Pokonujemy kolejny zespół z Superligi. Zapewniamy sobie awans do ćwierćfinału krajowego pucharu. Zadowolony też jestem, bo teraz wiem, że w przypadku awansu do Superligi damy sobie radę z występującymi tam zespołami.

 

Stefan Jokovic wysunął się na prowadzenie w rankingu króla strzelców Pucharu.

 

Za awans do ćwierćfinału otrzymaliśmy 20tys€.

 

Skład: Zogovic – Djokovic, Gasic, Lukic, Milenkovic – Krnjinac, Golubovic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

06.11.2013, Gradski stadion na Kraljevici, 1377

1. Liga [12/30]

[1] Timok Zajeczar vs [6] Metalac 2:1

 

1:0 Stefan Jokovic 7’

2:0 Yaw Antwi 41’

2:1 Srdjan Simovic 78’

 

MoM: Ivan Kalicanin (Timok) 7,4

Notes: Kolejna pewna wygrana ligowa. Nasza przewaga nad drugim zespołem wynosi 8 punktów.

 

W ćwierćfinale Pucharu Serbii zagramy z półzawodowym klubem - Slobodą Czaczak. Mecz rozegramy na stadionie rywala 4 grudnia.

Odnośnik do komentarza

Skład: Zogovic – Djokovic, Gasic, Lukic, Milenkovic – Krnjinac, Golubovic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

09.11.2013, SRC Krcagovo – Jedinstvo Putevi

1. Liga [13/30]

[10] Jedinstvo Putevi vs [1] Timok Zajeczar 1:3

 

0:1 Milan Lukic 52’

0:2 Milan Golubovic 82’

0:3 Stefan Jokovic 89’

1:3 Bojan Zogovic 90+1’sam.

 

MoM: Ivan Kalicanin (Timok) 8,1

Notes: Ponownie odnosimy pewne zwycięstwo. Po słabej pierwszej połowie w drugiej skierowaliśmy piłkę do siatki rywala trzykrotnie. Pierwsze dwie bramki padły po rzutach rożnych, z których zdobywamy w tym sezonie dużo goli. Samobój Bojana jest przypadkowy. Leposavic uderzał z rzutu wolnego, piłka trafiła w słupek i odbiła się od pleców leżącego bramkarza. Mimo, że to drugi samobój Zogovicia w tym sezonie to sądzę, że zbytnio się tym nie przejmie.

 

W „11” tygodnia znaleźli się Zogovic oraz Lukic.

 

Skład: Jovanovic – Djokovic, Gasic, Lukic, Milenkovic - Krnjinac, Golubovic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

16.11.2013, SC Mladost

1. Liga [14/30]

[9] Mladost Ruczani vs [1] Timok Zajeczar 2:3

 

0:1 Milos Stojanovic 18’sam.

0:2 Ivan Kalicanin 31’

0:3 Nenad Stojakovic 39’

1:3 Vladimir Bogdanovic 64’

2:3 Milos Stojanovic 75’

 

MoM: Milos Stojanovic (Mladost) 7,6

Notes: Mladost to zespół, który może kandydować w kategorii największe rozczarowanie sezonu. Byli głównymi faworytami do awansu, a zajmują ledwie 9. miejsce. Wygraliśmy w swoim stylu. Prowadzenie trzybramkowe zamieniamy na jednobramkowe i na nerwową końcówkę. Na szczęście wychodzimy najczęściej z niej z trzema punktami.

 

Do klubu dołączył Edin Ademovic [sRB,26l., OPŚ]. Jego zadaniem będzie zastąpienie Kalicanina, który coraz częściej opuszcza treningi i chcę odejść.

Odnośnik do komentarza

Skład: Zogovic – Skopljak, Gasic, Lukic, Milenkovic – Krnjinac, Golubovic, Stojakovic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

30.11.2013, Gradski stadion na Kraljevici, frk. 1623

1. Liga [15/30]

[1] Timok Zajeczar vs [12] Beżanija 5:2

 

1:0 Vladimir Krnjinac 4’

1:1 Milos Saka 5’

2:1 Stefan Jokovic 13’

3:1 Ivan Kalicanin 41’

3:2 Nikola Nedeljkovic 51’

4:2 Yaw Antwi 63’

5:2 Stefan Jokovic 75’

 

MoM: Ivan Kalicanin (Timok) 8,9

Notes: Pewna wygrana w ostatnim meczu rundy jesiennej. Przerwę spędzimy na 1. miejscu w tabeli z przewagą 13. punktów.

 

Zanim nadejdzie przerwa zimowa czeka nas mecz w pucharze.

 

Skład: Zogovic – Skopljak, Gasic, Lukic, Milenkovic – Krnjinac, Golubovic, Stojakovic, Ademovic, Antwi – Jokovic.

04.12.2014, Stadion u Velikoj kolonji, frk. 255

Puchar Serbii, ćwierćfinał

Sloboda Czaczak vs Timok Zajeczar 3:4

 

1:0 Nemanja Vucic 15’

2:0 Sulejman Sulejmanovic 16’

2:1 Milan Lukic 28’

2:2 Borko Milenkovic 52’

2:3 Stefan Jokovic 62’

3:3 Sulejman Sulejmanovic 81’

3:4 Stefan Jokovic 85’

 

MoM: Sulejman Sulejmanovic (Sloboda) 8,8

Notes: W pucharze gramy tak, że dostosowujemy swój poziom do poziomu rywala. Potrafimy pewnie wygrać z drużyną z Superligi i męczyć się z półzawodowym zespołem. Tak było i tym razem. Na całe szczęście odrobiliśmy dwubramkową stratę i wygraliśmy mecz awansując tym samym do półfinału.

 

Za awans otrzymaliśmy 30tys.€.

 

Półfinał rozegramy na własnym stadionie 26 marca. Naszym rywalem będzie Rad Belgrad.

Odnośnik do komentarza

Screena z transferów nie będzie, bo nie wiedzieć czemu ShareX nie widzi mi FMa. Mieliście podobny problem?

 

Zimowa przerwa:

 

Transfery do klubu:

Aleksander Jesic [sRB,19l., OPP] wyp. z OFK Belgrad

+ 2 zaklepane transfery na lipiec

 

Notes: Jesic to bardzo uzdolniony skrzydłowy, który już teraz prezentuje wyższe umiejętności niż Stojakovic.

 

 

Sparingi:

Timok vs Botew Wraca 3:2 (Jokovic, Gasic, Kalicanin)

Timok vs Spartak Subotica 3:4 (Kalicanin, Stojakovic, Golubovic)

Timok vs Sloga Pożega 3:0 (Jovovic, Antwi, Grkajac)

Timok vs Sportul 3:1 (Jokovic x2, Jovovic)

Timok vs Sliwniszki 2:1 (Ademovic, Djokovic)

 

Towarzyski Puchar Timoku:

 

Półfinały:

Timok vs Saint - Etienne II 5:3 (Ademovic x2, Vukovic x2, Jokovic)

FK Krasnodar vs Crvena Zvezda 0:2

 

Mecz o 3. miejsce:

Saint – Etienne II vs Krasnodar 0:2

 

Finał:

Timok vs Crvena Zvezda 4:4, 9-10 w karnych (Antwi x3, Grkajac)

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Crvena Zvezda

2. TImok Zajeczar

3. FK Krasnodar

4. AS Saint - Etienne II

Odnośnik do komentarza

Pierwszy mecz po przerwie gramy z Indjiją.

 

Skład: Zogovic – Skopljak, Gasic, Savic, Jankovic – Krnjinac, Stojakovic, Jesic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

26.02.2014, Gradski stadion na Kraljevici, frk. 1502

1. Liga [16/30]

[1] Timok Zajeczar vs [12] Indjija 3:0

 

1:0 Aleksander Jesic 15’

2:0 Stefan Jokovic 51’

3:0 Milan Lukic 80’

 

MoM: Ivan Kalicanin (Timok) 8,4

Notes: Jak zwykle wygrywamy dzięki Kalicaninowi. To co on robi jest niesamowite. Tym bardziej, że jest niezadowolony, na całe szczęście obietnica, że awansujemy przekonała go do pozostania w klubie. Ivan po 19 meczach w tym sezonie ma już 16 asyst. Dobry debiut Jesicia.

 

Stefan Jokovic pobił klubowy rekord występów w lidze. Nasz wychowanek ma ich 135.

 

Podpisałem nowy kontrakt. Obowiązywać będzie do czerwca 2015 roku.

 

Skład: Zogovic – Djokovic, Gasic, Lukic, Jankovic – Krnjinac, Golubovic, Jesic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

01.03.2014, Stadion Dolina, frk. 438

1. Liga [17/30]

[3] Dolina Padina vs [1] Timok Zajeczar 3:4

 

0:1 Stefan Jokovic 5’

0:2 Yaw Antwi 16’

1:2 Ivan Jovanovic 21’

2:2 Uros Momic 23’

3:2 Uros Momic 35’

3:3 Stefan Jokovic 44’

3:4 Ivan Kalicanin 54’

 

MoM: Uros Momic (Dolina) 8,8

Notes: Byliśmy bardzo nieskuteczni. Powinniśmy strzelić rywalowi z sześć bramek. Powiększamy przewagę w ligowej tabeli do 18 (!) punktów.

Odnośnik do komentarza

Skład: Zogovic – Djokovic, Gasic, Lukic, Savic – Golubovic, Stojakovic, Jesic, Kalicanin, Antwi – Jokovic.

08.03.2014, Gradski stadion na Kraljevici, frk. 1541

1. Liga [18/30]

[1] Timok Zajeczar vs [4] Borac Czaczak 5:1

 

1:0 Stefan Jokovic 5’

1:1 Baco Nikolic 44’k.

2:1 Stefan Jokovic 47’

3:1 Ivan Kalicanin 50’

4:1 Yaw Antwi 55’

5:1 Stefan Jokovic 69’

 

MoM: Stefan Jokovic (Timok) 9,6

Notes: Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i nic nie wskazywało na naszą wysoką wygraną. Kolejny popis dał Jokovic strzelając hat-tricka.

 

Stefan Jokovic wygrał plebiscyt na zawodnika kolejki. W „11” kolejki znaleźli się Zogovic, Djokovic, Savic, Kalicanin i oczywiście Jokovic.

 

Kolejne spotkanie to mecz na szczycie. Gramy z viceliderem z Nowego Sadu.

 

Skład: Zogovic – Djokovic, Gasic, Lukic, Savic – Krnjinac, Golubovic, Jesic, Ademovic, Antwi – Jokovic.

15.03.2014, Slana bara, frk. 654

1. Liga [19/30]

[2] Proleter Novi Sad vs [1] Timok Zajeczar 1:2

 

0:1 Milan Golubovic 1’

1:1 Nikola Lekic 10’

1:2 Yaw Antwi 36’

 

MoM: Nikola Djokovic (Timok) 7,5

Notes: Zespół gospodarzy dobrze przygotował taktykę na ten mecz. Dłużej utrzymywali się przy piłce, wyprowadzali groźne kontry. Jednak zapomnieli o jednym. Nie poradzili sobie z nami przy stałych fragmentach gry, dzięki czemu odnosimy kolejną wygraną. Nasza przewaga w tabeli to 22 punkty nad drugą Doliną.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...