Skocz do zawartości

Wiwat przegranym.


el_eldorador

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy mecz będzie mam nadzieję trochę owocniejszy, tym razem wyjeżdżamy do Kalisza. Nasza dzikość i błyskotliwość została, dziwi mnie tylko fakt że mimo posiadania trzech środkowych pomocników nie jesteśmy w stanie podbić środka pola w każdym meczu, ofensywa jako tako działa (mimo totalnych pudeł Skrzynskiego)

[30 lipca, II Liga Grupa Zachodnia Calisia Kalisz - KSZO Ostrowiec Św 2:4 ]
Kalisz, stadion miejski OSRiR, 941 kibiców

Broz 25' 86' - Kapelusz 5' 38' Nowak 22' (k.) Stawowy 26'

Skład: Kupisz - Smolarczyk, Machi, Zielinski, Jania - Stawowy, Kosinski, Nowak, Kapelusz - Górniak (Kwiatkowski 47.), Skrzynski

 

Mało kto w nas wierzy, media sądzą nawet że czeka nas spadek - czas to zmienić! Dzisiaj czas na pojedynek z Nielbą.

Taktycznie jesteśmy blisko celu, brakuje jeszcze skuteczności, w tym meczu naprawdę mieliśmy kilka fajnych sytuacji które dało się wykorzystać (większość przez wprowadzonego Kubisza, to był jego pierwszy mecz w sezonie ligowym)

 

[7 sierpnia, II Liga Grupa Zachodnia KSZO Ostrowiec Św - Nielba 4:1]
Ostrowiec, Stadion Miejski, 11,859 kibiców

Nowak 18' Kwiatkowski 46' Smolarczyk 49' Górniak 83' - Haras 84'

Skład: Kupisz - Smolarczyk, Machi, Zielinski, Jania - Stawowy, Kosinski (Krawczyk 58.), Nowak, Kapelusz (Kubisz 80.) - Górniak, Skrzynski* (Kwiatkowski 35.)

 

---

 

Pytanie: Od czego może zależeć to że mimo posiadania czterech środkowych pomocników (wraz z ŚPO) nie dajemy sobie rady na środku pola..

Odnośnik do komentarza

REPREZENTACJA POLSKI:

Szkocja - Polska [towarzyski] 1:1 [Lewandowski]

 

Polska jest obecnie na 95 miejscu w rankingu.

---

 

Dziś będziemy mieli okazję zagrać mecz z upadająca 'gwiazda' Kolejarzem Stróżem, była to drużyna która w sezonie 11/12 była w stanie awansować do Ekstraklasy a teraz ledwo co łączy koniec z końcem. W tym sezonie ich bilans wynosi 1-0-2 i nie wiadomo czy uda im się opuścić czerwoną latarnie. Mecz może nie był łatwy, jednak odrazu wiedzieliśmy co mamy zrobić, szybka piłka i do przodu - czyżby seria? narazie to tylko trzy spotkania.

 

[13 sierpnia, II Liga Grupa Zachodnia KSZO Ostrowiec Św - Kolejarz Stróże 1:0]
Ostrowiec, Stadion Miejski, 11,416 kibiców

Kapelusz 24' Zielinski 70 (cz.k.)

Skład: Kupisz - Smolarczyk (K.Stawowy 70.), Machi, Zielinski, Jania - Stawowy, Kosinski (Kubisz 67.), Nowak, Kapelusz - Górniak, Skrzynski

 

Bez Zielinskiego będziemy musieli pojechać na wyjazd do Torunia, gdzie zmierzymy się z tutejszą Elaną na stadionie im. Grzegorza Dunieckiego. Nasi gracze chyba do rozcięli siatkę z piłkami, świetna gra, kto by przed tym sezonem pomyślał że Kapelusz może zastąpić Kubisza w pierwszym składzie.. a na pewno kto by pomyślał że po pięciu kolejkach możemy przewodzić tabeli z dwoma punktami przewagi.

 

[17 sierpnia, II Liga Grupa Zachodnia Elana Toruń - KSZO Ostrowiec Św 2:4]
Toruń, Stadion Miejski im. Grzegorza Dunieckiego, 1083 kibiców

Krupnik 62' Chodzko 86' - Kapelusz 43' Jania 73' Kubisz 76' Stawowy 87'

Skład: Kupisz - Smolarczyk, Machi, K.Stawowy, Jania - Stawowy, Kosinski, Nowak (Krawczyk 64.), Kapelusz - Górniak* (Kwiatkowski 17.), Skrzynski (Kubisz 63.)
Odnośnik do komentarza

Myślałem że uda się troszeczkę dłużej tą karierę dociągnąć ale mój komputer + ciągłe crashe nie pozwalają mi na to (patch domyślny..), a więc powiedziałem sobie że jak nastąpi trzeci crash i będę musiał wyrzucić do kosza tekst (tym razem był to dłuższy niż zwykle) to dam sobie spokój. Na pewno nie jest to mój ostatni opek, czymś was wkrótce zaskoczę. EOT.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...