Skocz do zawartości

Marynia opuszcza 446 godzin wykładów


Ingenting

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje sie niezly zlot. Tydzien po zlocie CMF jest Zlot Wolnosciowy im. Miltona Friedmana. Bedzie szansa spotkac sie z tymi wszystkimi trollami gdy wyjda z piwnicy.

a co jak zabiora piwnice ze soba ?

 

 

@Smętek, ogólnie spotkanie why not. Jak rozumiem to plan bardziej na weekend? U mnie kwestia tego czy będę tyrał 19 czerwca, jeśli nie będę w robocie i będzie ładna pogoda to planuję działkować wtedy.

raczej meed week

Odnośnik do komentarza

Kurdesz, z tym win8 mogą być jazdy... Trzeci raz mam sytuację, że internet mi siada :/ Zostawiłem na noc pobieranie trzech gierek na Steamie i 6 plików instalki do Witchera z muve, dzisiaj rano patrzę, a na Steamie prędkość pobierania 20kb/s, z muve ściągnęły się niepełne pliki, a strony internetowe nie hulają :/ Dopiero wyłączenie i włączenie wifi pomogło...


No i teraz na Steamie prędkość pobierania 4,3MB/s

Odnośnik do komentarza

Smetek, nie ma się co śmiać, przy pierwszym odpaleniu zaatakowały mnie errory, w tym taki windowsowski, który dawał dwie opcje do wyboru i obydwie były nieaktywne, dopiero restart kompa pomógł :D

 

Z doświadczenia mojej pracownicy: instaluj szybko na bieżąco wszystkie łatki. Ostatnio opowiadała, że jednego dnia wszystko działało, a wieczorem wykrzaczyła się poczta, nie odtwarzało filmów, sypał się net. Kminili o co chodzi przez dwa dni, aż w końcu stwierdzili, że może zainstalują aktualizacje, co uczynili. I stał się cud. Nagle zaczęło wszystko działać :keke:

Odnośnik do komentarza

Reaper, moze w opcjach zasilania masz poustawiane wylaczenie dyskow twardych/kart sieciowych po kilkudziesieciu minutach bezczynnosci - sprawdz to.

 

OK, zerknę w domu, ale wczoraj mi tak siadł internet nawet podczas użytkowania... A jestem na 99% pewien, że to nie łącze, bo nie miałem nigdy normalnie takich cyrków na XP czy Win7.

Odnośnik do komentarza

 

Reaper, moze w opcjach zasilania masz poustawiane wylaczenie dyskow twardych/kart sieciowych po kilkudziesieciu minutach bezczynnosci - sprawdz to.

 

OK, zerknę w domu, ale wczoraj mi tak siadł internet nawet podczas użytkowania... A jestem na 99% pewien, że to nie łącze, bo nie miałem nigdy normalnie takich cyrków na XP czy Win7.

 

 

Bo to były normalne systemy :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...