Skocz do zawartości

Marynia po raz 441 kładzie ser na wędlinę


Ingenting

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie mam zamiaru - wystarczy mi (do sprawdzenia poczty, forum, fb i do GPS) zwyczajny EDGE*. (Co nie zmienia faktu, że obecnie mam też naliczanie co 100kb, więc to nie tylko T-mobile :P). W większym zakresie nie mam zamiaru korzystać z neta na zewnątrz, bo są fajniejsze rzeczy do roboty niż siedzenie z nosem w telefonie.

 

Bry :kawa:

 

 

*https://www.youtube.com/watch?v=QeWBS0JBNzQ ;)

Odnośnik do komentarza

A ja nie mam zamiaru - wystarczy mi (do sprawdzenia poczty, forum, fb i do GPS) zwyczajny EDGE*. (Co nie zmienia faktu, że obecnie mam też naliczanie co 100kb, więc to nie tylko T-mobile :P). W większym zakresie nie mam zamiaru korzystać z neta na zewnątrz, bo są fajniejsze rzeczy do roboty niż siedzenie z nosem w telefonie.

 

O to to! Ja mam pakiet 500mb, a nie wykorzystuję nawet połowy z tego :) Korzystam z tego tylko w aucie, gdy stoję w korku (albo gdy korzystam z nawigacji) albo gdy stoję w kolejce do kasy w hipermarkecie :P Ew. czasem w tramwaju (chociaż ostatnimi czasy jeżdżę sporadycznie). W pracy / na uczelni / w domu i tak mam net stacjonarny.

Odnośnik do komentarza

chłopcy, skoro przedsiębiorcze janusze zakładają sobie panele słoneczne na dachu i potem sprzedają prąd elektrowni, to da się sprzedawać wodę do miejskiej sieci wodociągowej? A jak nie da się zrobić tego oficjalnie to czy da się sprzedawać tak żeby oni o tym nie wiedzieli, tzn po prostu wpuszczać wodę do rur skąd przypływa? bo tak na logikę wodomierz powinien kręcić się w drugą stronę, a wodomierze które są ukryte w piwnicach też będą się kręciły w drugą stronę, więc nie przyjdą mirki z wodociągów szukać czy ktoś magnesów nie przyczepia u siebie w domu. Zauważyłem po prostu że jestem w posiadaniu dużej ilości zbędnej wody, na przykład deszczówki, śniegu tylko żeby rozpuścić śnieg trzeba zużyć trochę energii więc nie jest to już tak bardzo opłacalne. Ścieków bym nie wpuszczał, nie chce żeby kawałki kupy latały po takich cienkich rurach mogą się rury pozapychać i kurde przypał ale za to na przykład woda po kartoflach się przecież nadaje, woda z wanny, nie używam dużej ilości mydła i szamponów więc będzie identyczna w smaku a pozatym i tak będzie rozpuszczona w wodzie z wodociągów, dobry pomysł na biznes wymyśliłem? duże ryzyko niepowodzenia?

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie wiedziałem, że Henkel udostępnia swoje nogi na potrzeby modelingu :D

 

 

I zatem się wyjaśniło czemu tak się wkręcił w bieganie. Brutalny świat mody wymaga od niego określonej sylwetki ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Nie wiedziałem, że Henkel udostępnia swoje nogi na potrzeby modelingu :D

 

Najzwyklejsze chinosy. Mam dwie pary.

 

W zadna nie wchodzisz.

 

Wystarczy, że w Twoją wchodzę bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...