Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

I jeszcze jedna rzecz - czy u Was jest też taka masakryczna rotacja trenerów? Po 50 spotkaniach trenowali zespół Herb Williams, Scott Skiles, Larry Brown, znowu Scott Skiles, a teraz znowu nie mam trenera (bilans 20-36)?

 

Update: po tym, jak nas przejął ponownie Scott Skiles został wywalony po dwóch meczach i przyszedł Nate McMillan, który został zwolniony po dwóch meczach (bilans 1-1) :-k

 

Update 2: McMillan wyleciał i jego następca po dwóch kolenych meczach też wyleciał (bilans 1-1) WTF

Odnośnik do komentarza
:rotfl: po dwóch meczach następca Scotta Skilesa (po raz 3 zatrudniony) został zwolniony i zatrudniono Malika Morgana, którego po jednym meczu zwolniono, żeby po raz drugi zatrudnić McMillana. To samo dzieje się w innych zespołach. Czy i Was też to tak ładnie działa?
Odnośnik do komentarza

Tak u mnie też tak było. Na początku gdy grałem w Pistons w 25 meczach miałem 4 trenerów. Później po tradzie do Kings trenerów było duuużo. Np. Avery Johnson miał bilans 10-1 wywalony, przez moment nawet sami Phil Jackson prowadził Sacramento do boju ale niestety bilans 8-0 to nie było to dla włodarzy Kings.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak u mnie też tak było. Na początku gdy grałem w Pistons w 25 meczach miałem 4 trenerów. Później po tradzie do Kings trenerów było duuużo. Np. Avery Johnson miał bilans 10-1 wywalony, przez moment nawet sami Phil Jackson prowadził Sacramento do boju ale niestety bilans 8-0 to nie było to dla włodarzy Kings.

 

Kwestia jest taka, że jeśli masz wysoki overall zespołu i miałby miejsce w t8, to nie liczą się indywidualne wyniki każdego trenera (na przykład 10-1), tylko całkowity bilans. Jeśli masz po 50 spotkaniach bilans 15-35, a powinieneś być w t8, to co chwile będzie następowała rotacja, a ty non stop musisz odpowiadać na konferencjach o ile mnie pamięć nie myli arrogance?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://2ksports.com/forums/showthread.php?t=279178

Hey guys,

The PC patch is ready for release and will be at approximately 11 AM PST on Friday morning. We're hoping we got as many DD's as we could, next year we're hoping for a process that makes that step easier.

 

Unfortunately we couldn't completely get around the bug above for the disk version of the game but an easy workaround was discovered. Most of you have probably set the language to English but those who haven't MAY have to reinstall the game in English to get the patch. Please do so if you run into any difficulty.

 

Lastly, I will be releasing notes Friday morning shortly after the patch goes live. Thank you!

 

Ronnie

 

Nareszcie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...