Skocz do zawartości

Gawędy o duszy maryni #434


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

Johniss powinien mi załatwić robotę w sportowej redakcji TVN24. Ja przynajmniej bym sprawdzał teksty przed publikacją w przeciwieństwie do niektórych jego kolegów. Dziś na ten przykład ktoś tak się śpieszył (no bo przecież to megapilny nius z ostatniej chwili), że próbując skrócić nazwę Madison Square Garden wyszło mu MDG. Do tego jeszcze podając wynik Pacers zamiast 96 wyszło mu 69 ;)

Niestety masz ten sam problem co ja. Nie umiesz stawiać przecinków.

 

 

Owszem mam. Jednak nie przypominam sobie sytuacji w której brak przecinka w moim wykonaniu jakoś wybitnie wypaczał sens zdania.

Odnośnik do komentarza

Widać że student geografii (Z GRANTEM).

Gdyby tylko na geograficznych studiach były tylko czysto geograficzne treści, typu lokalizacja różnych pierdół. Ale nie, geograf musi znać dobrze geologię, meteorologię (wraz z klimatologią), hydrologię, ponadto musi znać podstawy rolnictwa, ochrony środowiska i planowania przestrzennego.

Odnośnik do komentarza

10 minut schodzi, później wraca na boisko.

 

Niezależny obserwator (citing commisioner), może dodatkowo podjąć jakąś akcję - najczęściej jest to wezwanie delikwenta na dywanik, przedstawienie mu zarzutów i wysłuchanie jego linii obrony, czy też przyznania się do zarzutów, po czym następuje zawieszenie (liczone w tygodniach).

 

W tym przypadku pewnie też będzie, ale stawiam na max 3 tygodnie, bo jednak na swoją obronę ma, że został nieprawidłowo przytrzymany po maulu, a akcja blisko linii punktowej. ;)


A najśmieszniejsze jest, że do sędziego powiedział mniej więcej: "pacnąłem go w rękę, bo mnie trzymał".

 

Dla niedźwiedzia to może było i pacnięcie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...