Skocz do zawartości

Wisła Kraków wykupiona przez arabskich inwestorów | Adam Nawałka wykupiony od Górnika | FM 12


wislazks

Rekomendowane odpowiedzi

Arabscy inwestorzy kupili od Bogusława Cupiała Wisłę Kraków przelewając na transfery 200 milionów złotych , ciekawe jest to , że nowi właściciele chcą na nowego trenera Polaka i podobno mają już swoich kandydatów.Decyzja ma zapaść o godzinie 21:00.

 

Adam Nawałka został wybrany nowym trenerem Krakowskiej Wisły , ciekawe jak wykorzysta 200 milionów złotych.


Nie dawno zacząłem przygodę z FM-em , wygrałem już mistrzostwo polski Wisłą , bez udogodnień takich jak tutaj , proszę nie pisać , że to oszustwo itp. po prostu pomyślałem , ze taka gra może być ciekawa.


Jak dowiedział się "Przegląd Sportowy" Nawałka podpisał kontrakt na dwa lata i na Reymonta ma zarabiać 1400 euro na tydzień , na łamach gazety wypowiedzieli się członkowie sztabu szkoleniowego , twierdząc , że Smuda jeżeli chcę może zastąpić ich innymi , rozwiązując kontrakt za porozumieniem stron.


Będe grał 4-4-2 (diament) , będę stawiał głównie na młodych , utalentowanych Polaków.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...