Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

1:1 po wolnym, którego nie było - pizduś z gwizdkiem był reklamowany jako taki, który daje pograć, a jest wręcz przeciwnie

Bez kitu. Pogoń ma szczęście, że mieli ten rzut wolny, przecież to było równoznaczne z golem. Lech miał też jeden rożny z kapelusza (starcie Lovrencicia z Lewandowskim). Nie wiem czy to aby nie wtedy padła bramka. :)

 

Pogoń drugą połowę zaczęła lepiej, a że bramka padła po SFG to przypadek, bo Portowcy mieli więcej z gry. Zresztą, jak można zwalać winę na sędziego przy takim kryciu.

ROBAK ZWEI!

Odnośnik do komentarza

 

1:1 po wolnym, którego nie było - pizduś z gwizdkiem był reklamowany jako taki, który daje pograć, a jest wręcz przeciwnie

Bez kitu. Pogoń ma szczęście, że mieli ten rzut wolny, przecież to było równoznaczne z golem. Lech miał też jeden rożny z kapelusza (starcie Lovrencicia z Lewandowskim). Nie wiem czy to aby nie wtedy padła bramka. :)

 

Pogoń drugą połowę zaczęła lepiej, a że bramka padła po SFG to przypadek, bo Portowcy mieli więcej z gry. Zresztą, jak można zwalać winę na sędziego przy takim kryciu.

ROBAK ZWEI!

 

nie napisałem, ze to równoznaczne z golem, nie desperuj Mirmile :)

Odnośnik do komentarza

Sobiech dla H96 na 1-1


Tomek Hajto komentuje <3

 

On jak komentuje, to ślimaki znoszą domy.


Lewandoski pedale załatw se gola z akcji a nie Rafała Szeferczyka nabierasz z niczego...


Ginczek <-> Pekhart :picard:

 

To tak jak wpuścić.....nic...za sokoła...Weisenberger kolega Rumaka.


Lewandoski jak się spiął z Nilssonem. Nillson moim bogiem jest <3

Tak Hajto śmieciu, broń Robusia :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...