jacko1971 Posted September 3, 2013 Share Posted September 3, 2013 Witam wszystkich, dawno temu namiętnie pogrywałem w CM 1, potem przyszła kolej na CM 97/98, potem czasu było coraz mniej. Mając chwile czasu chciałem zobaczyć co oferuje CM 4 który jakiś czas temu zakupiłem z pewnym czasopismem. Nie będę opisywał jak trudne są w nim początki i zaczynanie od zera w słabym klubie najsłabszej ligi, w każdym razie w mniej więcej połowie sezonu moja przygoda się kończyła, a mimo wolnych miejsc nie udawało mi sie znaleźć kolejnej pracy przez następne miesiące, więc zaczynałem od nowa...ostatnia próba do ligi pl, cz, uk, sł i ros zaczynałem Stomilem Olsztyn, tradycyjnie w połowie pożegnano mnie, ale tym razem po kilku tygodniach udało mi się i zostałem managerem jednej z najsłabszych drużyn w 2 lidze ukraińskiej, tutaj szło mi lepiej i 1 punkta zabrakło do utrzymania się w lidze...władze klubu byli satisfied, przyszedł dzień 28.06.2003 i cm zlapał error i wyrzuciło mnie do windowsa. Wszedłem ponownie do gry, rozegrałem ostatnie spotkanie, zapisałem stan gry na kilka dni przed 26 i znowu to samo....poczytałem na róznych stronach porad, np. zrobiłem wakacje, nawet odszedłem z klubu i nic...magiczna data nadal wyrzuca błąd. Wersja 4.0.8, wgrany ostatni patch z uploadem. Wyrzuciłem CM, wgrałem na nowo, dałem patch od cenegi, i polonizację, odpalam save i nadal to samo. Mam pytanie czy ktoś się z takim błędem spotkał? Oczywiście mógłbym zagrać znowu ale nie wiem czy to ma sens - tzn. nie wywali mnie 26...bo szkoda czasu, nerwów, tym większych w przypadku zakończenia sezonu z powodzeniem... Rozumiem że gra ma błędy ale skoro poszła bez szemrania cały sezon to co przestało jej pasować? Quote Link to comment
mateo64 Posted September 3, 2013 Share Posted September 3, 2013 zainstaluj pelna wersje a nie graj w demo gosciu ;) Quote Link to comment
szkodi Posted September 3, 2013 Share Posted September 3, 2013 Zbugowany ten CM4 byl. Mozesz podac nazwe ukrainskiej druzyny, oraz update'u ktory odpaliles? Sproboje to u siebie, choc oczywiscie polecam CM03/04 lub FM 2008 xD Quote Link to comment
jacko1971 Posted September 3, 2013 Author Share Posted September 3, 2013 he he he ta odpowiedź z demem mnie rozbawiła ;-P grałem kiedyś w demo CM 2, nie pamiętam ile czasu obejmowało, 3 msce czy pól roku ale doskonale pamiętam że na koniec było podziekowanie, zaproszenie do kupna pełnej wersji i można było zacząć sezon ponownie. Posiadam CM 4 zamieszczony na płycie 123 nr CD Action (Wersja pełna). Początkowo miałem CM 4 + Enhancement Pack 5, drużyna to Naftovyk Okhtyrka. Ale wydaje mi się że drużyna nie ma znaczenia, bo nawet jak z niej odszedłem nadal ten bład wyskakuje. Dodatkowo wgrałem twarze piłkarzy, 116 mb plik z nimi był na płycie. Po ponownej instalacji CM 4 + patch 4.0.8 z Cenegi, + polonizacja która była na płycie z grą, twarze i savy pozostały z poprzedniej instalacji. Rozejrze się zatem za 03/04, a w międzyczasie żeby było szybciej zaczne gre i pójde na wakacje do 20.06....zobaczymy czy pechowa data znowu poskutkuje errorem Quote Link to comment
szkodi Posted September 3, 2013 Share Posted September 3, 2013 Daj mi swoj adres na maila jacko i Ci go wyślę oryginałkę. Mam z 10 płyt bo myślałem, że update z cm03/04 odniesie większy sukces i popularność, ale czas jednak rozdać te płyty. Quote Link to comment
jacko1971 Posted September 3, 2013 Author Share Posted September 3, 2013 Daj mi swoj adres na maila jacko i Ci go wyślę oryginałkę. Mam z 10 płyt bo myślałem, że update z cm03/04 odniesie większy sukces i popularność, ale czas jednak rozdać te płyty. 10 płyt 03/04??? zapas jak w hurtowni ;-) zrobiłem wg planu i 50 min mieliło na urlopie, wybrałem 3 ligi, Widzew, z którego mnie wyrzucili po urlopie, magiczna bariera pekła, jest już wrzesień 2003 i gra idzie do przodu.... Quote Link to comment
szkodi Posted September 3, 2013 Share Posted September 3, 2013 O to jednak coś się zmieniło ;) Co do hurtowni to jak na tutejsze ceny i moje zarobki to mogę kupić nawet i 15 płyt CMa 03/04 za godzinę zarobku, a więc to nie tak wielki problem ;) Quote Link to comment
jacko1971 Posted September 3, 2013 Author Share Posted September 3, 2013 O to jednak coś się zmieniło ;) Co do hurtowni to jak na tutejsze ceny i moje zarobki to mogę kupić nawet i 15 płyt CMa 03/04 za godzinę zarobku, a więc to nie tak wielki problem ;) aaa spojrzałem teraz na to Skąd:...przypuszczam że sama przesyłka wyniesie mniej więcej tyle ile sama płyta ;-) a poza tym nie ma takiego miasta Londyn, jest Lądek, Lądek Zdrój...;-P Quote Link to comment
szkodi Posted September 4, 2013 Share Posted September 4, 2013 Przesylka jest na poziomie funta czy dwoch, a więc nie będę glodwal - chyba ze poczekasz 3 tygodnie to wysle Ci to z Polski ;) co do naszego Zdroju to masz racje bo miasto to jest zlokalizowane w wojewodztwie Nowa Polska ;) Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.