Skocz do zawartości

W sercu tylko Legia...


Buzkaful

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdzam, że ta reforma jest do dupy. Gramy 3 mecze w 6 dni (Zagłębie, Śląsk, Arsenal) .. GG...Do tego 8 kontuzji...

____________________________________________________________________________________________________

 

(10.05.2014) Stadion Zagłębia Lubin - T- Mobile Ekstraklasa [32/37]

 

Skład Zagłębia: Cancarevic - Cotra, Banaś, Guldan, Godal - Kostic, Piątek, Mączyński - Kwiek, Jeż - Papadopoulos

Skład Legii: Sandomierski - Suler, Baffo, Dudka (Budek 62') - Łukasik - Brzyski, Rakowski, Furman (Cyprien 3'), Broź - Żyro, Saganowski

 

Graliśmy eksperymentalnym składem, jednak pewnie wygrywamy i odjeżdżamy już Lechowi na 3 punkty!

 

Zagłębie Lubin [8] 1:3 Legia Warszawa [1]

1:0 - Michal Papdopoulos (17')

1:1 - Marek Saganowski (20')

1:2 - Dariusz Dudka (kar. 36')

1:3 - Michał Żyro (73')

 

Frekwencja: 7,010

MOTM: Marek Saganowski (8,2)

____________________________________________________________________________________________________

 

Wiadomości:

- Następny zawodnik doznał urazu. Tym razem Furman wypada na dwa miesiące i nie wiem jak rozegramy ten finał...

 

(12.05.2014) Pepsi Arena - T- Mobile Ekstraklasa [33/37]

 

Skład Legii: Wandzel - Wawrzyniak, Astiz, Suler - Budek - Kosecki, Radovic, Wuytens, Broź - Tomasiewicz, Kucharczyk

Skład Śląska: Kelemen - Dudu Paraiba, Kokoszka, Ciach, Socha - Kaźmierczak, Dimov - Milic, Mila, Mąka - Markovic

 

NARESZCIE WPIERDOLILIŚMY ŚLĄSKOWI! Lech znowu przegrał, więc mistrzostwo mamy już na wyciągniecie ręki. Teraz podróż do Turynu i mecz finałowy z Arsenalem!

 

Legia Warszawa [1] 2:0 Śląsk Wrocław [3]

1:0 - Miroslav Radovic (42')

2:0 - Miroslav Radovic (71')

 

Frekwencja: 19,497

MOTM: Miroslav Radovic (8,9)

Odnośnik do komentarza

Wiadomości:

- W jedenastce kolejki znalazł się: Łukasz Broź.

 

(14.05.2014) Juventus Stadium - Liga Europy - FINAŁ

 

Skład Legii: Wandzel - Jodłowiec, Astiz, Ponce - Vrdoljak - Kosecki (Żyro 62'), Radovic, Wuytens (Cyprien 89'), Kucharczyk - Tomasiewicz (Rakowski 90'), Saganowski

Skład Arsenalu: Szczęsny - Nagatomo, Vermaelen, Burdisso, Sagna - Ramsey, Coquelin - Gibbs, Cazorla, Pepe - Giroud

 

Całą noc nie mogłem spać. Błądziłem myślami po naszym dzisiejszym meczu. Nie miałem pojęcia, że w wieku 27 lat osiągnę coś takiego! I to warszawską Legią! Mimo 8 kontuzji w składzie, do Turynu zabrałem wszystkich zawodników. Niestety zastaliśmy tam angielską pogodę. Deszcz, deszcz i jeszcze raz deszcz. Tak zmobilizowanych chłopaków jeszcze w życiu nie widziałem. To dla nich najważniejszy mecz w karierze, a przypomnijmy, że niektórzy nawet nie skończyli 20-tu lat! Spotkanie rozpoczęli kanonierzy. Już w 4 minucie świetną okazję miał Giroud, na szczęście tylko w poprzeczkę. Potem do przerwy nikt nie zagroził porządniej bramce rywala. Mieliśmy sytuację, jednak tylko z daleka. Po przerwie dalej próbowaliśmy, jednak nie skutecznie. W 59 minucie znów próbował Giroud i znowu tylko w poprzeczkę. Chwilę później....Kościelny....Poprzeczka! Ależ mamy szczęście w tym spotkaniu. Potem dobrą okazję z rzutu wolnego miał Pepe, jednak ponownie w poprzeczkę XD Cały czas musieliśmy się bronić i nie mogliśmy wyjść ze swojej połowy. W 90 minucie znów Arsenal, tym razem w 5 poprzeczkę, po czym mamy bezbramkowy remis i dogrywkę! W pierwszej części nic się nie wydarzyło i dalej mamy szansę. 117 minuta.....Podolski rozpoczyna rajd na bramkę rywala. Dośrodkowuje...Bendtner...GOOOL! 1:0 dla kanonierów. Niestety...przegrywamy, ale to rywale zasłużyli na ten puchar. Mimo to, jestem dumny z chłopaków i wierzę, że jeszcze dużo razem osiągniemy!

 

Legia Warszawa [POL] 0:1 Arsenal Londyn [ENG]

0:1 - Nicklas Bendtner (117')

 

Frekwencja: 41,000

MOTM: Tomasz Jodłowiec (8,7)

Odnośnik do komentarza

@Myślę, że z Furmanem, Możdżeniem i Necidem byłoby zupełnie inaczej :/

__________________________________________________________________________________________________

 

Wiadomości:
- Polska U19 3:2 Szwajcaria U19

- Wandzel... 6-5 tygodni..

 

(17.05.2014) PGE Arena - T- Mobile Ekstraklasa [34/37]

 

Skład Lechii: Stachowiak - Tadejevic, Janicki, Madera, Deleu - Machaj, Pietrowski, Pazio - Cohen, Glanowski - Grzelczak

Skład Legii: Sandomierski - Baffo, Suler, Budek - Łukasik - Żyro ((Rzeźniczak 45') Widejko 72'), Rakowski, Cyprien, Broź - Tomasiewicz, Saganowski

 

Po męczącym tygodniu i finale LE, graliśmy na wyjeździe z Lechią. Sam mecz rozczarował, ale trudno się dziwić, skoro wszyscy mają po 75 kondycji ;_;. Remisujemy 1:1 i okupujemy fotel lidera.

 

Lechia Gdańsk [5] 1:1 Legia Warszawa [1]

1:0 - Steven Cohen (42')

1:1 - Marek Saganowski (70')

 

Frekwencja: 20,654

MOTM: Piotr Grzelczak (7,8)

__________________________________________________________________________________________________

 

Wiadomości:

- Belgia U19 0:0 Polska U19

- W jedenastce kolejki znalazł się: Marek Saganowski.

 

(21.05.2014) Stadion im. Ernesta Pohla - T- Mobile Ekstraklasa [35/37]

 

Skład Górnika: Frąckowiak - Magiera, Szmatiuk, Otwinowski, Manka - Nakoulma, Iwan, Vidovic, Madej - Sikorski, Yordanov

Skład Legii: Antolovic - Baffo, Astiz, Ponce - Vrdoljak - Brzyski, Radovic (Rakowski 23'), Cyprien, Broź - Tomasiewicz, Kucharczyk

 

Remisujemy wygrany mecz. Po pierwszej połówce było 2:0 dla nas i nic nie zapowiadało jednego punktu. No cóż. Do końca zostały 2 kolejki a my mamy 5 punktów przewagi nad Lechem i nie sądzę, aby ktoś zdołał nam wyrwać mistrzostwo.

 

Górnik Zabrze [6] 2:2 Legia Warszawa [1]

0:1 - Miroslav Radovic (19')

0:2 - Michał Kucharczyk (23')

1:2 - Preslav Yordanov (46')

2:2 - Daniel Sikorski (69')

 

Frekwencja: 9,449

MOTM: Daniel Sikorski (8,2)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...