Skocz do zawartości

Kolejorz z nowym menedżerem.


Iwabik

Rekomendowane odpowiedzi

Z klubu wypożyczonych zostało dwóch piłkarzy: Paweł Baraniak i Bartłomiej Olejniczak

 

Ciekawostka: Polska przegrała 2-5 z Belgią mecz towarzyski.

 

Na wypożyczenie odeszło kolejnych dwóch zawodników: Kamil Drygas i Filip Kasprowicz

 

Nadszedł czas meczu z Valencią. Na ten mecz wystawię najlepszy skład jaki mogę. Zadebiutuje Carvalho. Na ten mecz zmieniłem po raz pierwszy w tym sezonie strategię z mojej ukochanej kontroli na kontratak.

 

Rybka-Henriquez,Wołąkiewicz(62' Kamiński),Arboleda,Josse-Injac,Murawski-Lovrencsics(23' Pawłowski),Carvalho,Możdżeń-Teodorczyk

 

14.02.2013 - 1/32 LE , Stadion przy ul. Bułgarskiej (32,901)

[POL]Lech Poznań 0-Valencia[HIS]
56' - Alcacer (k.)
MOTM: Adil Rami (8,1)

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, szkoda że zabrakło skuteczności. Powinniśmy wygrać ten mecz co najmniej 2:0. Jedna pechowa interwencja i karny. Poza tym karnym faworyzowana Valencia nie stworzyła ŻADNEJ sytuacji. ŻADNEJ! Patrząc na przebieg meczu nie mieliśmy prawa nie wygrać tego spotkania. No ale cóż. Taki jest football.

 

W tym meczu kontuzji doznał Lovrencsics. Nie zagra przez 7 tygodni.

 

Chwilowym oderwaniem od emocji w LE jest ligowy mecz z Cracovią, która zajmuje 14 pozycję w lidze i broni się przed spadkiem.

 

Rybka-Henriquez,Kamiński,Arboleda,Josse-Linetty,Murawski-Ślusarski(72' Możdżeń),Hamalainen,Pawłowski(88' Carvalho)-Ubiparip

 

17.02.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [21/30], Stadion przy ul. Bułgarskiej (16,658)

[1]Lech Poznań - Cracovia[14]
65' - Pawłowski
72' - Bernhardt
MOTM: Kosanovic (8,1)

 

Jak to działa, że potrafimy zdominować Valencię, a nie dajemy sobie rady z Cracovią? Znowu nie graliśmy z przodu, a z tyłu bardzo miernie.

 

Rewanż z Valencią zagramy takim samym składem jak pierwszy mecz, z tą różnicą, że będzie grał Kamiński i Linetty.

 

Rybka-Henriquez,Kamiński,Arboleda,Josse-Linetty(80' Tralka),Murawski-Pawłowski,Carvalho(91' Hamalainen),Możdżeń-Teodorczyk(46' Ubiparip)

 

21.02.2013 - 1/32 LE , Stadion przy ul. Bułgarskiej (32,901)

[HIS]Valencia0-1 Lech Poznań[POL]
65' - Możdżeń
106' - Henriquez (cz.k)
MOTM: Josse(8,5)

 

Dobry mecz, ogólnie jest remis i czas na karne!

 

Do pierwszego karnego podchodzi Ubiparip, rozbieg i... GOOOOL!

Po stronie Valenci podchodzi Alcacer, rozbieg i... OBRONIONY! BRAWO RYBKA!

Do drugiego karnego podchodzi Pawłowski, rozbieg i... GOOOOOL!

Do karnego podchodzi Fuego, rozbieg i... GOOOL!

Trzeci karny będzie egzekwowany przez Tralke, rozbieg i... GOOOOL!

Mathieu podchodzi do piłki, rozbieg i... GOOOL!

Kamiński podchodzi, rozbieg i... GOOOOL!

Do karnego podchodzi Bernat, rozbieg i... OBRONIONY!! BRAAAAAWO RYBKA!!

 

AWWWAAANS!! WYELIMINOWALIŚMY FAWORYZOWANĄ VALENCIE!! FETA W POZNANIU!!

Odnośnik do komentarza

Kolejny mecz w LE gramy z Anderlechtem. Wydaje się, że to będzie łatwiejszy dwumecz niż ten z Valencią, ale nic nie wiadomo. Jedno jest pewne - szanse na awans są.

 

Tymczasem w lidze czeka nas starcie z Górnikiem. Zabrzanie zajmują 14 lokatę w tabeli. Ostatni mecz z 14 drużyną zremisowaliśmy.

 

Rybka-Henriquez,Kamiński,Wołąkiewicz,Kędziora(55' Josse)-Tralka(74' Injac),Drewniak-Ślusarski(60' Carvalho),Hamalainen,Możdżeń-Teodorczyk

 

24.02.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [22/30], Stadion im. Ernesta Pohla (3,500)

[14]Górnik Zabrze 1-1 Lech Poznań[2]
11' - Hamalainen
46' - Sikorski
MOTM: Hamalainen(7,6)

Ehh. Chyba sobie jeszcze poczekam na dobry mecz ze słabym rywalem. Nie wiem, czy moim graczom brakuje chęci do gry czy czegoś jeszcze innego. Jedno jest pewne - umiejętności oni mają. Szkoda, że z ogonem tabeli tego nie pokazują. Nie mam już pojęcia co tu począć.

Odnośnik do komentarza

Dzięki

@Celson Niestety, nie udało się im, choć grali całkiem dobrze.

_________________________________________________

***********************Transfery***********************

Zostałem poproszony o udział w relacjach medialnych z ostatniego dnia transferowego. Zaproszenie przyjąłem.

Jako, że zostało mi jeszcze trochę pieniędzy, postanowiłem, że przydałby się jakiś zmiennik dla skrzydłowych. I tak znalazłem Stefano Gubertiego . Nie jest już najmłodszy, ale umiejętności, wg. mojego scouta, ma podobne do Możdżenia. Moim zdaniem spokojnie ma szanse się przebić do pierwszej 11. Z kontraktem poszło bez większego problemu. Stefano będzie u nas zarabiał 3,700 zł/tydz. Tanio, jak na jego umiejętności. Dodatkowo jego rola w zespole to "Rotacja", więc nie będzie płakał jak będzie na ławce.

 

Sergio Diaz chce odejść z klubu. W sumie to straszny niewypał transferowy. Grał mało, a jak już grał to były to występy słabe lub bardzo słabe. Nie mam problemu z pozbyciem się go. Jeżeli uda mi się za niego jakieś pieniądze wziąć to będzie sukces.

 

Pozbyłem się Diaza za... 475 tys. zł! Czas kupić jakiegoś porządnego lewego obrońcę.

 

Padło na 24 letniego Holendra Nathaniela Willa. Moi skauci nie dają mu dużych możliwości rozwoju, ale jestem pewien że na poziomie ligi się sprawdzi.

Holender podpisał z nami kontrakt do czerwca 2014 roku. Będzie zarabiał 5,500 zł/tydz . Dodatkowo ma klauzulę podniesienia pensji do 10,500 zł, po rozegraniu u nas 30 meczów.

**************************************************

 

Następny mecz w lidze zagramy z Koroną. Zespół z Kielc prezentuje się bardzo dobrze i zajmuje 3 miejsce. Poprzednio z nimi zremisowaliśmy, teraz jednak liczę na coś więcej. Czas wreszcie skończyć z przeciętnością w lidze. Guberti nie może zagrać w tym meczu, ponieważ jest zawieszony na 1 mecz. Również będzie to 100 mecz Henriqueza w naszych barwach.

 

Rybka-Henriquez,Wołąkiewcz,Arboleda,Josse-Linetty,Murawski-Pawłowski,Hamalainen,Możdżeń(46' Will)-Ubiparip

 

02.03.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [23/30], Stadion przy ul. Bułgarskiej (16,578)

[2]Lech Poznań 2-1 Korona Kielcje[3]
46' - Henriquez (cz.k)
56' - Kuzera
58' - Will
68' - Ubiparip
MOTM: Will(8,2)

 

Henriquez swój 100 mecz skończył na 46 minucie i czerwieni. Jego miejsce zajął Will. Co za debiut Holendra! Wszedł na boisko i zdobył jedną bramkę, a druga padła po jego przechwycie w środku boiska! Jak będzie tak grał to zagrzeje miejsce w pierwszej 11 na bardzo długo.

 

Pierwszy mecz z Anderlechtem gramy na wyjeździe. Może to i lepiej, bo decydująca walka rozegra się w Poznaniu?

Odnośnik do komentarza

Henriquez doznał na treningu kontuzji - wypada na 4-5 tygodnie.

 

Mecz z Anderlechtem rozegramy takim samym składem jak mecz z Koroną. Jedyną różnicą jest Carvalho zamiast Hamalainena. Oczywiście gra Will.

 

Rybka-Will(46' Kamiński),Wołąkiewicz,Arboleda,Josse-Linetty(46' Injac),Murawski-Pawłowski,Carvalho,Możdżeń(52' Guberti)-Ubiparip

 

07.03.2013 - 1/16 LE , Stade Constant Vanden Stock (25,921)

[bEL]Anderlecht 3-0 Lech Poznań[POL]
32' - Kljestan
42' - Gillet
46' - Kayoute (cz.k)
80' - Vico
MOTM: Gadzhev

Zagraliśmy bardzo słabo i wydaje się że sprawa awansu jest przesądzona. Występ Willa w niczym nie przypominał jego debiutu. Był najgorszy na murawie do przerwy. Po niej już nie grał. Wątpię, że odrobimy 3 bramkową stratę. Liczyłem tutaj chociaż na bramkę. No ale zawsze trzeba mieć nadzieję, nie?

 

Pomiędzy meczami z Anderlechtem mamy mecz z Piastem. Nasi rywale zajmują 12 pozycję w lidze. Powinniśmy wygrać, no ale nasza forma w lidze jest bardzo mieszana.

 

Rybka-Wołąkiewicz,Kamiński,Arboleda,Kędziora-Linetty,Drewniak-Guberti,Hamalainen,Możdżeń-Teodorczyk

10.03.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [24/30], Stadion przy ul. Okrzei (5,568)

[12]Piast Gliwice 1-1 Lech Poznań[1]
79' - Jurado
85' - Kamiński
MOTM: Jurado(8,4)
Znowu nie potrafiliśmy ograć słabszego rywala. Słabo, słabo, słabo. A była szansa na ucieknięcie Legii na 5 pkt.
W tym meczu kontuzji doznał Arboleda. Wypada na 2 tyg.
Odnośnik do komentarza

Mała improwizacja, podoba się? Haha

______________________________

 

 

Patrzę na zegarek. "3:54". Nie mogę zasnąć. Emocje przed rewanżem są olbrzymie. Jak ustawić zespół, co powiedzieć chłopakom w szatni? Jakie realnie szanse mamy? Pogrążony w myślach nawet nie zorientowałem się kiedy usnąłem. Budzę się. Szybkie śniadanie, prysznic i już mnie nie ma.

Coraz większe tłumy na ulicy. Wszyscy w naszych barwach. Wszyscy oczekują niemożliwego. Oczekują awansu. Ten mecz zagramy dla nich. Postaramy się, żeby bez względu na końcowy wynik byli z nas dumni.

Rozmowa motywacyjna. Krzyczę do nich: "Ci wszyscy ludzie nie przyszli tu oglądać jak przegrywacie! Dajcie im powód do dumy!" Wszyscy zmotywowani, nie mogą doczekać się pierwszego gwizdka. Ja jeszcze nigdy nie czułem się tak zdenerwowany. Stadion pełny, oczekuje naszej wygranej.

Ajj! Jak mało brakowało! Już w pierwszej minucie mogliśmy objąć prowadzenie! Murawski ładnie, płasko uderzył, trafił w słupek. Jęk zawodu na trybunach. 4 minuta, Injac strzela z dystansu, bramkarz odbija, dobitka Pawłowskiego, tym razem bramkarz odbił piłkę wprost pod nogi Ślusarskiego, pusta bramka, cisza na trybunach, obok bramki! 16 minut za nami i kolejny raz bramkarz Anderlechtu ratuje im skóre! 20 minuta kolejna sytuacja, jednak Teodorczyk strzela prosto w ręce bramkarza Anderlechtu. To będzie dobry mecz, czuję to. Minęła minuta, rajd Ślusarskiego, mija jednego, drugiego, wrzuca, Pawłowski strzela i... GOOOOL! Kibice śpiewają "Jeszcze jeden, jeszcze jeden", choć w naszym przypadku potrzeba jeszcze trzech. Nie minęło 5 minut, rzut rożny, do piłki podbiega Carvalho, wrzutka, obrońcy wybijają. Piłka trafia wprost pod nogi Injaca, ten mocno z pierwszej piłki. GOOOL! 2:0! Kibice coraz głośniej, wielu z nich będzie jutro miało problem z mówieniem. Piłkarze Anderlechtu zszokowani, nie wiedzą co się dzieje. Tuż po rozpoczęciu już strata! Ślusarski wybiega sam na sam! Obok bramki! Bylo tak blisko! Kolejny korner Carvalho, tym razem prosto na głowę Pawłowskiego i mamy bramke! Strata odrobiona w zaledwie 30 minut! Nie słyszę nawet swoich myśli, tak głośno jest na Bułgarskiej dzisiaj! Po chwili okazało się, że była to bramka samobójcza. Kolejny korner. Tym razem wybity, ale nic nie szkodzi. Injac z Carvalho klepką ominęli 2 rywali, ten pierwszy uderzył, bramkarz broni, zamieszanie w polu karnym. Po chwili piłka trzepocze w siatce! Josse bohaterem! Nie potrafię opisać, co dzieje się na trybunach! Chwale chłopaków w szatni. Mimo przerwy trybuny nie cichną.

Piłkarze wchodzą na murawę. Głośne brawa. Już w pierwszej akcji mogliśmy podwyższyć prowadzenie! 55 minuta Pawłowski faulowany w polu karnym! Do 11 podchodzi Carvalho. Obroniony! 60 minuta Matias Suarez przeprowadza dwójkową akcję z Armenterosem, mijają obrońców i gol. 4:1. Na trybunach cisza. Taki wynik daje awans gościom. W 63 minucie za Ślusarskiego wejdzie Guberti. 80 minuta, Teodorczyk wychodzi sam na sam! Chwila prawdy... górą bramkarz! Cały czas potrzebujmy jednej bramki. 87 minuta, rzut rożny. Tym razem Carvalho krótko z Murawskim, ten wrzuca wprost na głowę Teodorczyka. Tym razem się nie pomylił! 5:1! Utrzymać ten wynik! Trybuny eksplodowały! KONIEC! Mamy awans! Miażdżymy u siebie Anderlecht i awansujemy!! Tak głośno na Bułgarskiej jeszcze chyba nigdy nie było! Myślę, że nikt dzisiaj nikt nie uśnie!

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za pomyłki, powinno być 1/16 i 1/8 LE

________________________________________

 

Po niespodziewanym awansie czas wrócić do ligi. O ile w LE idzie nam dobrze to w lidze nigdy nie wiadomo jak zagramy. Podejmujemy u siebie Podbeskidzie. Są oni 14 w lidze, a to dla nas pechowa liczba. Ostatnie 2 mecze z drużynami z tego miejsca zremisowaliśmy. Zgodnie z regułą, że zwycięskiego składu się nie zmienia zagramy tą samą 11 co ostatnio.

 

Rybka-Will,Josse,Kamiński,Kędziora-Injac(80' Injac),Murawski-Ślusarski,Carvalho(80' Hamalainen),Pawłowski(72' Guberti)-Teodorczyk

 

17.03.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [25/30], Stadion przy ul. Bułgarskiej (16,524)

[1]Lech Poznań 4-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała[14]
39' - Teodorczyk
53', 81' - Ślusarski
63' - Injac
79' - Wodecki
MOTM: Ślusarski(9,1)

Nareszcie! Trochę czekałem na dobry mecz z gorszym rywalem! Podbeskidzie oddało tylko 3 strzały, a my aż 28! Posiadanie piłki 59%-41%

 

Następny mecz gramy w PP z Ruchem, o ile uda się wygrać w półfinale czeka Zagłębie.

 

Ale jeszcze przed tym... losowanie par LE! Ewidentnie nie mamy szczęścia w losowaniach. W ćwierćfinale gramy z Tottenhamem. Inne pary to: Anżi-Leverkusen, Wigan-Braga i Betis-Feyenoord. Jeżeli jakimś cudem uda się nam awansować to w półfinale zagramy z Betisem lub Feyenoordem.

 

Kamiński wrócił kontuzjowany z repry. Wypada na 3 tyg.

 

Mecz z Ruchem zagramy lekko zmienionym składem - trzeba się przygotować na 3 mecze w 5 dni, potem 2 dniowa przerwa i mecz z Tottenhamem. Ciężka seria.

 

Rybka-Douglas,Josse,Wołąkiewicz,Kędziora-Injac,Drewniak-Guberti,Carvalho,Pawłowski-Ubiparip

 

28.03.2013 - PP ćwierćfinał, Stadion przy ul. Bułgarskiej (11,754)

[EKS]Lech Poznań 1-1 Ruch Chorzów[EKS]
19' - Pawłowski
34' - Jankowski

 

MOTM: Juszczyk(8,1)
Injac doznał kontuzji. Wypada na 10 dni
Kolejny mecz podczas tego maratonu gramy z Jaggielonią, która już raz nas pokonała w tym sezonie. Postanowiłem zaryzykować i wystawiłem ten sam skład. Jeszcze przed meczem napiszę, że Jan Urban został zwolniony. Legia zajmuje 3 miejsce, 5 punktów za nami.
Rybka-Douglas,Josse,Wołąkiewicz,Kędziora(73' Will)-Murawski,Drewniak(78' Możdżeń)-Guberti(65' Ślusarski),Carvalho,Pawłowski-Ubiparip

30.03.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [26/30], Stadion przy ul. Słonecznej (6,000)

[8]Jagiellonia 1-2 Lech Poznań[1]
1' - Dzalamidze
39' - Josse
70' - Drewniak
MOTM: Josse(8,9)

Ryzyko się opłaciło. Wygrywamy pewnie, 2:1. Dobry mecz w naszym wykonaniu.

 

Odnośnik do komentarza

Do zdrowia wrócił Lovrencsics.

 

Czas na rewanż w PP z Ruchem. Pierwszy mecz zremisowaliśmy 1:1.

 

Rybka-Will,Ceesay,Arboleda,Kędziora(70' Josse)-Linetty,Murawski(50' Drewniak)-Ślusarski,Hamalainen,Możdżeń-Teodorczyk

Skład w porównaniu do ostatniego meczu widocznie się zmienił. Nie miałem innego wyjścia, ponieważ wszyscy są przemęczeni.

 

01.04.2013 - PP ćwierćfinał, mecz rewanżowy, Stadion przy ul. Cichej (3,536)

[EKS]Ruch Chorzów 0-4 Lech Poznań[EKS]
29', 46' - Hamalainen
37' - Stawarczyk(sam.)
69' - Teodorczyk
MOTM: Hamalainen(9,5)

W tym meczu zadecydowała świeżość. Ruch, podobnie jak my, gra 3 mecze w 5 dni. Ich zawodnicy byli przemęczeni i nie daliśmy im szans. Z jednej strony - cieszę się z awansu, a z drugiej - awans oznacza więcej meczy, a więcej takich serii nas wykończy na ostatnie, decydujące kolejki.

 

Do zdrowia wrócił Henriquez.

 

Następny mecz gramy w Poznaniu z Tottenhamem. Zespół z Londynu to zdecydowany faworyt, ale są dopiero po zmianie menedżera, więc jeszcze nie wszystko może być zgrane. Nie twierdzę jednak, że mamy w tym starciu szanse.

 

Rybka-Will,Ceesay,Arboleda(59' Wołąkiewicz), Josse-Linetty(77' Drewniak),Murawski-Ślusarski(46' Guberti),Hamalainen,Możdżeń-Teodorczyk

 

Jako, że zespół jest w miarę wypoczęty, a w ostatnim meczu graliśmy bardzo dobrze nie widzę powodu dla którego miałbym zmieniać skład. Jedną zmianą jest Josse za zmęczonego Kędziore.

04.04.2013 - ćwierćfinał LE , Stadion przy ul. Bułgarskiej (33,423)

[POL]Lech Poznań 1-1 Tottenham[ANG]
75' - Parker (cz.k)
79' - Teodorczyk
88' - Livermore
MOTM: Dembele(7,6)

Ajjj! Było tak blisko! Chwila rozluźnienia i tracimy prowadzenie. W sumie to nie wiem czy my zagraliśmy dobrze czy Tottenham słabo. Raczej to drugie. Przed wyjazdem do Londynu wcale nie jesteśmy bez szans!

 

Legia przegrała z ostatnią Zawiszą 2:0 ( :laugh:)

 

Tymczasem w lidze czeka nas starcie ze Śląskiem. Wrocławianie zajmują dopiero 9 pozycje, więc nie jest to ich najlepszy sezon. Gramy u siebie.

 

Rybka-Will,Ceesay,Arboleda,Kędziora-Linetty,Drewniak-Ślusarski,Carvalho,Guberti-Ubipari

Na ten mecz wymieniłem zmęczonych zawodników oraz pierwszy raz po kontuzji zagra Lovrencsics.

 

07.04.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [27/30], Stadion przy ul. Bułgarskiej (21,954)

[1]Lech Poznań 1-2 Śląsk Wrocław[9]
16' - Carvalho
34' - Ostrowski
50' - Sobota
MOTM: Gavish (8,3)

Wyrównany mecz. Niestety, przegraliśmy. Wszystko co dobre się kończy. Tak samo nasza passa meczów bez porażki w lidze. Zatrzymaliśmy się na 9.

 

No chyba ktoś się pomylił! 11 kwietnia gramy mecz z Tottenhamem, a 12, tak 12(!) PP z Zagłębiem. Nie mamy nawet dnia odpoczynku.

 

Rybka-Will(63' Henriquez),Wołąkiewicz,Arboleda,Josse-Drewniak,Murawski-Ślusarski(46' Guberti),Hamalainen,Możdżeń-Ubiparip(46' Teodorczyk)

Wystawiłem najsilniejszy skład, jaki mogłem. Szanse na awans są, aczkolwiek nikłe. Trzeba mieć nadzieję!

11.04.2013 - ćwierćfinał LE, mecz rewanżowy, White Hart Lane (36,149)

[ANG]Tottenham 4-1 Lech Poznań[POL]
8', 48', 75' - Soldado
27' - Lennon
87' - Hamalainen
MOTM: Soldado (9,6)

Byliśmy o klasę gorsi dzisiaj. Nie mogę o to winić chłopaków, dali z siebie wszystko. Przegrywamy i odpadamy z LE, w której i tak dotarliśmy bardzo daleko.

 

Nie wiem, kto układał terminarz. Gramy 3 mecze w 4 dni. Ta końcówka może nam zabić sezon.

 

Odnośnik do komentarza

Nie otrząsnęliśmy się jeszcze po porażce z Kogutami, a już musimy grać PP z Zagłębiem.

 

Rybka-Douglas(66' Henriquez),Ceesay,Will(76' Wołąkiewicz),Kędziora-Injac,Linetty(70' Możdżeń)-Lovrencsics,Carvalho,Pawłowski-Teodorczyk

Mecz z Zagłębiem gramy w bardzo eksperymentalnym ustawieniu defensywy. Na każdej pozycji mamy bocznych obrońców.

Innej 4 nie mogłem skompletować, gdyż wszyscy są zmęczeni po wczorajszym meczu z Tottenhamem.

Mecz przegrywamy. Nie wystarczyło sił. Tak to jest jak się gra 2 mecze w 2 dni.

12.04.2013 - Półfinał PP, Stadion przy ul. Bułgarskiej (16,007)

[EKS]Lech Poznań 2-3 Zagłębie Lublin[EKS]
39', 92' - Jeż
42' - Papadopoulos
61' - Teodorczyk (n.karny)
61',91' - Teodorczyk
MOTM: Jeż(9,2)

 

Po tym meczu mamy jeden dzień odpoczynku. Kolejnym rywalem jest Pogoń, zajmująca 12 miejsce w tabeli. Gramy u siebie, więc mimo zmęczenia oczekuje wygranej. Wygrana w tym meczu zagwarantuje nam mistrzostwo kraju!

 

Burić-Henriquez,Arboleda,Wołąkiewicz,Josse-Drewniak,Murawski-Guberti,Hamalainen(80' Carvalho),Pawłowski-Ubiparip(60' Teodorczyk)

Po raz kolejny musiałem wymienić prawie całą 11. Postanowiłem również dać szansę Burićowi.

14.04.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [28/30], Stadion przy ul. Bułgarskiej (20,541)

[1]Lech Poznań 0-0 Pogoń Szczecin[12]
MOTM: Rymaniak (7,9)

 

Zagraliśmy bardzo słabe zawody i mistrzostwo musi zaczekać.

 

Dodatkowo w tym meczu kontuzji doznał Pawłowski. Nie zagra do końca sezonu.

 

Do kolejnego meczu mamy... 2 dni. Znowu niewypoczęci, przemęczeni musimy mierzyć się z Zagłębiem, tym razem na wyjeździe. Cholernie potrzebujemy zwycięstwa. Po ostatnich porażkach i remisach morale poleciało na łeb, na szyje.

 

Rybka-Will,Wołąkiewicz,Arboleda,Josse-Injac,Linetty-Lovrencsics,Carvalho,Możdżeń-Teodorczyk

Po raz kolejny podczas morderczej końcówki muszę wymieniać większość składu.

 

17.04.2013 - Półfinał PP, mecz rewanżowy, Stadion Zagłębia (8,888)

[EKS]Zagłębie Lublin 3-1 Lech Poznań[EKS]
13' - Kwiek
17' - Injac (cz.k)
22', 51' - Papadopoulos
80' - Teodorczyk
MOTM: Rakowski (9)

Zmęczenie daje się we znaki. Zwłaszcza jak trzeba grać w 10! Okropny mecz w naszym wykonaniu i żegnamy się z PP w bardzo złym stylu. Czarna seria trwa dalej. Nie potrafimy wygrać od 6 meczów. KATASTROFA!

 

Po raz kolejny sobie nie odpoczniemy. Mamy tylko jeden dzień przerwy!

 

Gramy z Lechią. Musimy wreszcie wygrać. No ale wszyscy są przemęczeni, morale jest cholernie niskie. Czarno to widzę.

 

Rybka-Henriquez,Wołąkiewicz,Ceesay,Kędziora-Drewniak,Murawski-Ślusarski(70' Lovrencsics),Hamalainen(80' Carvalho),Guberti(70' Możdżeń)-Ubiparip

 

Jak zwykle, prawie wszyscy do wymiany.

19.04.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [29/30], Stadion przy ul. Bułgarskiej (21,813)

[1]Lech Poznań 2-2 Lechia Gdańsk[5]
41' - Grzelczak
54' - Ubiparip
70' - Drewniak (cz.k)
76' - Lazaj
81' - Carvalho
MOTM: Grzelczak (8,1)

Eh. Kolejny kiepściutki mecz w naszym wykonaniu. Ledwo zremisowaliśmy. Na pocieszenie: CAŁY TYDZIEŃ WOLNY!

 

Cały zespół dostał 2 dniowe wolne od treningów.

 

Sytuacja w tabeli wygląda tak: Nad drugą Koroną mamy 3 punkty przewagi, raz z nią wygraliśmy, raz zremisowaliśmy. Trzecia Legia traci do nas 4 punkty.

 

Zagłębie wygrało PP. W final wygrali z Widzewem 2:1

 

Ostatni mecz gramy z Wisłą w Krakowie

Rybka-Henriquez,Wołąkiewicz,Arboleda,Josse-Linetty,Murawski-Ślusarski,Hamalainen,Możdżeń-Teodorczyk

Na ostatni mecz sezonu wychodzimy w najlepszym ustawieniu, jakie mogłem skonstruować.

 

27.04.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [30/30], Stadion im. Henryka Reymana (16,256)

[9]Wisła Kraków 0-0 Lech Poznań[1]
MOTM: Murawski (7)

 

Remis i mamy jeden punkt więcej niż drugie Zagłębie. Ale... Jakże wielkie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że w jakiś niewiadomy mi sposób mam zainstalowaną reforme E-klasy, więc jeszcze mnóstwo emocji przed nami! Dopiero teraz doczytałem, że dodatek "CM Revolution FM 13 bartekr update(13.3.0) v. 1.8" wprowadza reforme...

Odnośnik do komentarza

Dostałem propozycję 3 letniego kontraktu od Lecha. Ja jednak nie chcę się wiązać na tak długo i kontrakt podpisuje na 1 rok.

 

Jako, że niestety wgrana jest reforma musimy zagrać jeszcze 7 meczy. Pierwszy gramy z Legią.

 

Kierując się naszą słabą formą nie można uznawać nas za faworytów. Skoro nie potrafimy wygrać ze słabymi drużynami, to dlaczego mamy wygrać z Legią?

 

Rybka-Henriquez,Wołąkiewicz,Arboleda,Josse-Linetty,Murawski-Lovrencsics,Carvalho,Możdżeń-Teodorczyk

 

08.05.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [31/37], Stadion przy ul. Bułgarskiej (23,616)

[1]Lech Poznań 4-0 Legia Warszawa[4]
17' - Możdżeń
37' - Carvalho
44', 90' - Lovrencsics
MOTM: Lovrencsics (9,5)
Co za mecz! Legia była bez szans! Świetny mecz! W tym sezonie mamy sposób na Legie. 3 na 3 spotkania wygrane!
Następny mecz gramy z Jagiellonią. Składu nie ruszałem.
Rybka-Henriquez,Wołąkiewicz,Arboleda,Josse-Linetty,Murawski-Lovrencsics,Carvalho,Możdżeń-Teodorczyk
11.05.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [32/37], Stadion przy ul. Słonecznej (5,610)
Jagiellonia Białystok[7] 1-0 Lech Poznań[1]
89' - Kossyk (k.)
MOTM: Lipka (8,4)

 

Katastrofa. Oddaliśmy 15 strzałów, Jagiellonia - 4.

Kolejny mecz gramy z trzecią koroną, która ma jednak mecz mniej. Skład zostaje ten sam
Rybka-Henriquez,Wołąkiewicz,Arboleda,Josse-Linetty,Murawski-Lovrencsics,Carvalho,Możdżeń-Teodorczyk

15.05.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [33/37], Stadion przy ul. Bułgarskiej (19,578)
[1]Lech Poznań 2-0 Korona Kielcje[3]
44', 70' -Teodorczyk
MOTM: Teodorczyk(8,8)

Świetny mecz Teodorczyka. Wygrał nam ten mecz. Nie daliśmy Koronie szans. Mistrzostwo coraz bliżej!

 

Za prawa do transmisji LE zgarniamy 4,39 mln zł. LE wygrał Tottenham, pokonując 2:1 Leverkusen w finale.

Odnośnik do komentarza

W głosowaniu na Piłkarza sezonu swój głos oddałem na Jarosława Bieniuka.

Teodorczyk doznał kontuzji na treningu. Nie zagra przez 10 dni. Pięknie.

Przed meczem z Piastem wymieniłem zmęczonych zawodników. I tak do składu wskoczyli: Injac, Drewniak, Hamalainen, Pawłowski i Ubiparip.

Rybka-Henriquez,Wołąkiewicz,Arboleda,Josse-Injac,Drewniak-Lovrencsics(76' Guberti),Hamalainen,Pawłowski-Ubiparip

18.05.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [34/37], Stadion przy ul. Okrzei (5,990)
[7]Piast Gliwice 1-4 Lech Poznań[1]
36', 39', 45'(k.), 60' - Ubiparip
68' - Podgroski
MOTM: Ubiparip (9,9)

Wyśmienity, genialny mecz Ubiparipa! Nie codziennie strzela się 4 bramki. Ogólnie zespół też zagrał bardzo dobrze. Zasłużone zwycięstwo.

 

Następny mecz gramy z Lechią. Składu nawet nie ważę się ruszać.

 

Rybka-Henriquez,Wołąkiewicz,Arboleda,Josse-Injac(55' Linetty),Drewniak-Lovrencsics(86' Możdżeń),Hamalainen,Pawłowski-Ubiparip

 

22.05.2012 - T-Mobile Ekstraklasa [35/37], PGE Arena (21,024)
[5]Lechia Gdańsk 1-1 Lech Poznań[1]
22' - Ubiparip

87' - Matsui
MOTM: Matsui (7,6)

Remis po bardzo wyrównanym, nudnym meczu. Wygląda na to, że kwestia mistrzostwa rozegra się w ostatniej kolejce, kiedy naszym rywalem będzie drugie Zagłębie.

 

Jako, że mecz ze Śląskiem gramy 3 dni po Lechii, muszę zmienić lekko skład.

 

Rybka-Henriquez,Kamiński(77' Wołąkiewicz),Josse,Kędziora-Linetty,Murawski(77' Drewniak)-Guberti,Carvalho,Możdżeń-Ubiparip

25.05.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [36/37], Stadion przy ul. Bułgarskiej (25,373)
[1]Lech Poznań 2-0 Śląsk Wrocław[8]
6' - Kamiński
89' - Ubiparip

 

MOTM: Kamiński(8,2)

Kolejny bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Mistrzostwo tuż tuż.

ZAGŁĘBIE PRZEGRAŁO!! LECH MISTRZEM POLSKI!!

Został nam do rozegrania jeszcze mecz o nic. No może jedynie rewanż za PP. Lige już wygraliśmy, Zagłębie zajmuje 2 lokate, aczkolwiek Legia siedzi im na ogonie i w przypadku porażki mogą spaść na 3 pozycje.

 

Rybka-Henriquez,Kamiński,Arboleda,Kędziora-Linetty,Murawski-Guberti,Carvalho,Możdżeń-Ubiparip

 

29.05.2013 - T-Mobile Ekstraklasa [37/37], Stadion przy ul. Bułgarskiej (29,672)

[1]Lech Poznań 3-2 Zagłębie Lublin[2]
9' - Ubiparip
26', 72' - Guberti
32' - Blad
81' - Gajtkowski(k.)
MOTM: Guberti(9,2)

Rewanż jak najbardziej udany, aczkolwiek Zagłębie tanio skóry nie sprzedało. Kibice na Bułgarskiej obejrzeli kawał dobrego football'u. Na drugie miejsce wskoczyła Legia.

 


Po sezonie nadszedł czas na krótkie podsumowanie tego co się wydarzyło oraz postawy zawodników.

Na początku zajmę się podsumowaniem moich osiągnięć.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~LIGA~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

W lidze osiągnąłem cel, jaki sobie obrałem przed sezonem, czyli mistrzostwo. Jestem z tego zadowolony, ale nasza czarna seria pod koniec sezonu przysporzyła

nam mnóstwo kłopotów i ciężkich chwil. Dla kibiców emocje trwały aż do przedostatniej kolejki, potem już było świętowanie. Najbardziej cieszy fakt, że za rok zagramy

w Lidze Mistrzów, o ile awansujemy, a nie w Lidze Europy. Liga jak najbardziej na plus.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~LIGA EUROPY~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

W LE wypadliśmy fenomenalnie. Dotarliśmy aż do ćwierćfinału, mimo że mało kto dawał nam szanse na awans do fazy grupowej. Zarobiliśmy dużo pieniędzy, które

na pewno pomogą w wzmacnianiu się w następnym sezonie, abyśmy mogli o coś powalczyć w LM. Jak najbardziej na +

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~PUCHAR POLSKI~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tutaj odpadliśmy w półfinale, szkoda bo dało się wygrać. Na pewno dalibyśmy radę dojść do finału gdyby nie maratony z 3 meczami w 4 dni. Nie wiem jak

ocenić osiągnięcia w tym Pucharze, bo terminarz nam na nic więcej nie pozwolił. Ani na plus, ani na minus. W następnym sezonie w PP raczej będą grać rezerwy.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

TABELA LIGI

| Poz     | Zespół         |         | M       | Z       | R       | P       | RB      | Pkt     | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 1.      | Lech           |         | 37      | 21      | 10      | 6       | +35     | 73      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 2.      | Legia          |         | 37      | 20      | 8       | 9       | +15     | 68      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 3.      | Zagłębie Lubin |         | 37      | 19      | 9       | 9       | +21     | 66      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 4.      | Lechia Gdańsk  |         | 37      | 17      | 8       | 12      | +3      | 59      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 5.      | Korona Kielce  |         | 37      | 16      | 10      | 11      | +3      | 58      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 6.      | Piast          |         | 37      | 15      | 9       | 13      | +10     | 54      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 7.      | Jagiellonia    |         | 37      | 14      | 8       | 15      | -3      | 50      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 8.      | Śląsk          |         | 37      | 10      | 13      | 14      | +2      | 43      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 9.      | Ruch Chorzów   |         | 37      | 15      | 8       | 14      | +11     | 53      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 10.     | Wisła          |         | 37      | 14      | 9       | 14      | -2      | 51      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 11.     | Podbeskidzie   |         | 37      | 15      | 5       | 17      | -2      | 50      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 12.     | Pogoń          |         | 37      | 13      | 10      | 14      | -1      | 49      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 13.     | Widzew         |         | 37      | 11      | 10      | 16      | -12     | 43      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 14.     | Górnik Zabrze  |         | 37      | 12      | 5       | 20      | -14     | 41      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 15.     | Cracovia       |         | 37      | 9       | 9       | 19      | -22     | 36      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 16.     | Zawisza        |         | 37      | 7       | 5       | 25      | -44     | 26      | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
|         |                |         |         |         |         |         |         |         | 
| -----------------------------------------------------------------------------------------------| 
Odnośnik do komentarza

Czas na podsumowanie występów zawodników.

 

*********Bramkarze(Występy/Czyste konta/Stracone/Średnia)*********

Krzysztof Kotorowski(10/4/8/6,97) - Krzysztof nie jest już najmłodszy. Ma 36 lat, więc już niedługo będzie pewnie kończył kariere. U nas za wiele nie pogra. W tym sezonie gral mało, jak grał to grał przeciętnie. Zrezygnowałem z niego po jego jednym beznadziejnym występie. Może zbyt pochopnie, ale Rybka spisywał się lepiej.

 

Olexandr Rybka(38/11/49/6,88) - Olexandr nie zagrał najlepszego sezonu w życiu, ale i tak spisywał się lepiej od konkurencji, choć nota tego nie potwierdza. Nie zawodził, swoimi interwencjami uratował nam dużo ważnych punktów. Jednak miał też gorsze dni, gdy bronił, jakby go wcale na bram

 

Jasmin Burić (16/7/14/6,95) - Jasmin ma za sobą przyzwoity sezon. Przegrał jednak rywalizację z Olexandrem. Jednak nie wiem kto będzie bronił w następnym sezonie. Burić może nie notuje jakiś niesamowitych interwencji, ratujących mecze, ale nie popełnia też głupich błędów jak Rybka. Jedno jest pewne - tutaj będzie zacięta rywalizacja o miejsce.

 

******************

*********Lewi Obrońcy(Mecze/Bramki/Asysty/Średnia)*********

Nathaniel Will (9/1/1/7,05) - Przyszedł do nas w zimowym okienku. Oczywiście za darmo. Zagrał przyzwoicie, mimo że na początku (nie licząc debiutu) miał problemy z dopasowaniem się do zespołu. W następnym sezonie może spokojnie powalczyć o miejsce w wyjściowej 11. Jest jeszcze młody (24 lata) więc jeszcze może się rozwinąć, na co bardzo liczę.

 

Luiz Henriquez (52/1/5/7,07) - Zdecydowanie podstawowy lewy obrońca. Zresztą, do zimy nie miał z kim walczyć o miejsce. Douglas jest zawodnikiem o wiele słabszym. Ogólnie Luiz zaliczył przyzwoity sezon. Może asyst i bramek nie ma za wiele, ale miał głównie zadania defensywne. Jest tylko jeden problem. Henriquez ma już 31 lat, więc będę chciał go sprzedać i za pieniądze wzięte za niego kupić kogoś młodego z potencjałem.

 

Barry Douglas (5/0/0/7,05) - Zdecydowanie najsłabszy z lewych obrońców. Grał tylko wtedy, gdy nie miałem wyboru. Co prawda nie zawiódł w tych meczach, ale i tak chcę się go pozbyć.

 

******************

*********Prawi Obrońcy*********

Kebba Ceesay (20/2/0/6,93) - Gambijczyk zagrał przyzwoity sezon, jednak miejsce w pierwszej 11 przegrał. Gdybym dostał za niego jakąś oferte raczej bym się nie wahał. Jednak jeśli u nas zostanie to też będę zadowolony.

 

Maxime Josse (35/2/4/7,40) - Najlepszy z prawych obrońców w naszym zespole, a może nawet i w lidze. Francuz ma za sobą wyśmienity sezon. Uzyskał bardzo wysoką średnią, na co zasłużył. Asyst i bramek nie ma za dużo, ale Josse to zdecydowanie bardziej typ defensora niż szybkiego skrzydłowego, więc nie oczekiwałem od niego wkładu w ofensywe. Z zadań defensywnych wywiązał się bardzo dobrze.

 

Tomasz Kędziora (21/0/1/7,10) - Bardzo dobry sezon Tomka. Ma dopiero 18 lat, więc jeszcze może się o wiele rozwinąć. Na pewno nie chce się go pozbywać, a w nadchodzącym sezonie dostanie kilka szans.

 

******************

Odnośnik do komentarza

*********Środkowi Obrońcy*********

Hubert Wołąkiewicz (42/3/1/7,27) - Dobry sezon 27 latka. Był pewnym punktem defensywy, choć zdarzały mu się gorsze występy. Na pewno nie chce się go pozbywać. Będzie naszym podstawowym obrońcą w następnym sezonie.

 

Manuel Arboleda (50/2/0/7,38) - Nasz podstawowy obrońca. Jak na zaawansowany wiek (33 lata) i liczbę meczy to spisywał się dobrze. Jednak jego umiejętności już spadają więc będzie powoli ustępował miejsca Kamińskiemu. Raczej takiego poziomu za długo nie utrzyma.

 

Marcin Kamiński (26/2/0/7,15) - Przez pewną część sezonu był naszym podstawowym obrońcą. Jednak potem został kontuzjowany i miejsca w składzie nie odzyskał. W kolejnym sezonie będzie grał dużo więcej. Ma dopiero 21 lat, więc jeszcze przed nim sporo rozwoju.

 

******************

*********Defensywni Pomocnicy*********

Rafał Murawski (48/3/8/7,22) - Rafał zagrał dobry sezon. Nie martwi mnie to, że ma mało asyst, ponieważ to nie była jego rola. Skupiał się na rozbijaniu ataków i wychodziło mu to nieźle. Ma jednak już 31 lat. Jeszcze jeden sezon u nas pogra, a potem już chyba będziemy się z nim żegnać, zwłaszcza, że na tej pozycji mamy utalentowanych młodych zawodników.

 

Łukasz Tralka (12/1/3/6,91) - Zdecydowanie przegrał rywalizację o miejsce w składzie. Ma już 29 lat, więc się nie rozwinie, a umiejętności ma nie za ciekawe. Do sprzedaży.

 

Dimitrije Injac (28/4/3/7,15) - Injac w tym sezonie spisywał się przyzwoicie. Jednak zauważyłem spadek jego umiejętności w tym sezonie. Raczej będę chciał go sprzedać.

 

Szymon Drewniak (16/1/4/6,94) - Szymon nie zagrał za wielu meczy, więc nie mam go jak oceniać. Jest jeszcze młody, ma potencjał. W kolejnym sezonie będzie grał dużo więcej.

 

Karol Linetty (32/4/2/7,03) - Karol jest jeszcze bardzo młody i niedoświadczony. Jednak spisywał się dobrze. Przez ten rok niesamowicie się rozwinął. Z przeciętniaka wyewoluował do całkiem dobrego defensywnego pomocnika. Nie popełniał błędów, grał bardzo dobrze jak na swój wiek. W nast. sezonie będzie grał w pierwszej 11 przez większość sezonu. Potencjał on ma ogromny.

 

******************

*********Ofensywni Pomocnicy*********

Kasper Hamalainen (38/11/11/7,25) - Dobry sezon Finlandczyka. 11 bramek i 11 asyst to bardzo dobry wynik. Średnia również dobra. Jestem z niego zadowolony.

 

Daniel Carvalho (15/4/5/7,32) - Jestem z Brazylijczyka zadowolony. Jak najbardziej chcę z nim przedłużyć kontrakt. Wg. mnie 5 asyst w 15 meczach w całkiem nowym zespole to wynik bardzo dobry. Uważam, że mimo 30 lat w następnym sezonie może on zawojować Polską ligę. Kontrakt jednak będę z nim chciał przedłużyć tylko o rok.

 

******************

Odnośnik do komentarza

*********Skrzydłowi*********

Stefano Guberti (8/2/1/7,03) - Stefano nie zachwycił. Spodziewałem się od niego zaciętej walki o pierwszy skład. Nic takiego nie miało miejsca. Jeden z bardziej przeciętnych zawodników. Może w następnym sezonie będzie grał lepiej. Jeśli nie to po prostu nie przedłużę z nim kontraktu.

 

Mateusz Możdżeń (36/9/13/7,20) - Bardzo dobry sezon Możdżenia. 13 asyst i 9 bramek to wynik bardzo dobry. Był naszym podstawowym zawodnikiem, aż doznał kontuzji. Po niej trochę mu zajęło odzyskanie miejsca w składzie. Spodziewam się, że jeszcze się rozwinie.

 

Szymon Pawłowski (24/7/8/7,16) - Grał na podobnym poziomie co Możdżeń. Zaliczył jednak mniej asyst i zdobył mniej bramek. Gdyby przyszła za niego jakaś oferta poważnie bym się zastanowił co zrobić.

Bartosz Ślusarski (27/7/7/7,08) - Bardzo skorzystał na kontuzji Lovrencsicsa. Wywalczył sobie miejsce w składzie pod koniec sezonu. Przyzwoity sezon, jednak jak dla mnie jest już zwyczajnie za stary. Postaram się go sprzedać.

 

Gergo Lovrencsics (36/11/11/7,16) - Bardzo dobry sezon Węgra. Jednak przez kontuzje z połowy lutego stracił miejsce w składzie na końcowe mecze. Nie mam zamiaru go sprzedać.

 

******************

*********Napastnicy*********

Vojo Ubiparip (25/22/5/7,30) - Wyśmienity sezon Serba. Zagrał w 25 meczach w pierwszej 11 i zdobył 22 bramki. Bardzo dobry wynik.

 

Łukasz Teodorczyk (41/29/13/7,44) - Bardzo dobry sezon w wykonaniu Łukasza. 29 bramek to jak na 22 latka wynik bardzo dobry. Zdobył o 7 bramek więcej od Ubiparipa, jednak Vojo zagrał o 16 meczy mniej. Szykuje się zacięta walka o pozycję napastnika.

 

******************

Po podsumowaniu czas przejść do transferów.


Łukasz Teodorczyk został okrzyknięty Piłkarzem Sezonu, a Will zdobył bramkę sezonu.

 

Udało mi się przedłużyć kontrakt z Carvalho o kolejny rok. Będzie zarabiał tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...