Skocz do zawartości

Patriotyczna podróż


Vanlid

Rekomendowane odpowiedzi

BTW. Panowie będzie problem z ofensywnymi pomocnikami. Obraniak tak jak w realu 16 maja kończy z repką... Mila gra w repce słabo, a Wolski nic nie gra w Serie A. Zostaje Klich... Chyba zmienie ustawienie na 4-3-3 gdzie Klich jest ŚP. Jeden napadzior i dwóch skrzydłowych. Jakieś inne pomysły na taksę? Muszę coś z Ukrainą ugrać (:

Odnośnik do komentarza

@Celson - Bez przesady, tak jak mówił tomba, Grzesiu to tank, idealny do defensywnych zadań :P

@tomba - Dawid Plizga to raczej lewy pomocnik, ale w lidze ma średnią 6.67. Może nad nim pomyślę.

@Doctor - Też tak właśnie o nim myślałem, bo z Rybusem i Kupiszem( a do repry puka Kosecki) nie ma szans na miejsce na lewym skrzydle.

@bacao - Za mną 14 kolejek w Turcji, a Adrian ma 3 mecze, a raczej 3 "ogony". Wchodził na ostatnie 20 minut... Chce odejść, tak jak Radek Majewski z Nottingham. Mam nadzieję, że znajdą sobie oni nowe kluby, gdzie będą grać regularnie i powalczą z Klichem, Milą i Wolskim(jak też odejdzie/zostanie wypożyczony) o miejsce w kadrze :]

 

 

Odnośnik do komentarza

@Super_Cwikla - Też o nim myślałem jako o... planie C xD Plan B to Wszołek na ŚPO, a plan A, to uwaga ... Możdżeń na ŚPO. Tak, Mateusz może grać na każdej pozycji w pomocy, jest bardzo wszechstronny i to chyba on dostanie powołanie na Szkocję i powalczy z Klichem. Wszołek i Kosecki też dostaną swoje szanse, a szczególnie ten drugi, wywija w Legii ;)

@bacao - Piotr nie gra nic w Udinese i ma być wypożyczony ... :c

 

Odnośnik do komentarza

Powołani na Szkocję:

 

 

 

Bramkarze:

Jakub Słowik(Jagiellonia)

Wojciech Szczęsny(Arsenal)

Przemysław Tytoń(PSV)

 

 

 

 

Obrońcy:

Łukasz Broź(Legia)

Kamil Glik(Torino)

Marcin Kamiński(Lech)

Adam Kokoszka(Śląsk)

Łukasz Piszczek(BVB)

Łukasz Szukała(Steaua)

Jakub Wawrzyniak(Legia)

Hubert Wołąkiewicz(Lech)

 

 

 

Pomocnicy:

Alexander(Recreativo)

Jakub Błaszczykowski(BVB)

Ariel Borysiuk(Kaiserslautern)

Dominik Furman(Legia)

Mateusz Klich(Zwolle)

Grzegorz Krychowiak(Reims)

Tomasz Kupisz(Jagiellonia)

Adam Matuszczyk(Koeln)

Maciej Rybus(Terek)

Mateusz Możdżeń(Lech)

 

 

 

Napastnicy:

Maciej Jankowski(Ruch)

Robert Lewandowski(BVB)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Teo gra bardzo dobrze i bardzo go lubię, ale postawiłem na Jankowskiego, który zdobył jednego gola więcej. Przez rundę jesienną strzelił dla Ruchu dziewięć bramek. Ale Teo powołam na bank kiedyś ;)

Alexander to były kolega Brożka z Recreativo. Powołany był już na Iran, ale nie zadebiutował. http://i.imgur.com/R85uJIl.png

EDIT: Jankowski wypadł na 3 miechy... :( W jego miejsce powołanie otrzymał Milik.

Odnośnik do komentarza

Tytoń - Wawrzyniak Szukała Kokoszka Broź - Krychowiak Furman - Kupisz Możdżeń Alexander - Lewandowski

 

 

 

Ten mecz ułożył się od początku na naszą korzyść. Cisneliśmy Szkotów co dało nam gola Lewandowskiego z 14 minuty. Po rożnym Szukała wycofał do Lewego, który techniczym strzałem zaskoczył McGregora. Piłka odbiła się jeszcze lekko od słupka. W 68 minucie Klich uderzył z dystansu prosto w słupek, ale dwie minuty później Kuba Błaszczykowski podał w tempo właśnie do Mateusza, który minął obrońcę i pokonał bramkarza genialnym strzałem przy samym słupku.

Rozluźniliśmy się w ostatniej minucie meczu, przez co Kamil Glik nie upilnował wchodzącego w pole karne Naismitha, który lekkim strzałem pokonał chyba niepotrzebnie wychodzącego z bramki Jakuba Słowika. Bardzo dobra gra naszych i pokonujemy Szkocję 2:1!

 

 

 

Stadion Miejski im. Henryka Reymana

Polska - Szkocja 2:1

Gole: Lewandowski 14', Klich 70' - Naismith 90+2'

 

Odnośnik do komentarza

Powołani na Ukrainę:

 

 

 

Bramkarze:

Piotr Leciejewski(Galatasaray)

Wojciech Szczęsny(Arsenal)

Przemysław Tytoń(PSV)

 

 

 

Obrońcy:

Inaki Astiz(Legia)

Łukasz Broź(Legia)

Tomasz Brzyski(Legia)

Kamil Glik(Torino)

Adam Kokoszka(Śląsk)

Łukasz Piszczek(BVB)

Łukasz Szukała(Steaua)

Jakub Wawrzyniak(Legia)

 

 

 

Pomocnicy:

Jakub Błaszczykowski(BVB)

Dominik Furman(Legia)

Mateusz Klich(Zwolle)

Jakub Kosecki(Legia)

Grzegorz Krychowiak(Reims)

Tomasz Kupisz(Jagiellonia)

Adam Matuszczyk(Koeln)

Rafał Murawski(Lech)

Szymon Pawłowski(Lech)

Rafał Wolski(Siena)

 

 

 

Napastnicy:

Robert Lewandowski(BVB)

Artur Sobiech(Hannover)

 

 

 

Wolski w końcu został wypożyczony i zaczął grać, więc Możdżeń i Wszołek sobie poczekają, a Kosecki na lewe skrzydło :]

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Szczęsny - Brzyski Szukała Astiz Piszczek - Krychowiak Matuszczyk - Kupisz Klich Błaszczykowski - Lewandowski

 

 

 

 

W poprzednim meczu tych reprezentacji Polska zwyciężyła po wielkiej walce i wielu chwil radości i smutku 4:3. Kibice obu ekip liczyli na wielki mecz na stadionie w Krakowie.

Już w trzeciej minucie Eugene Konoplyanka dobrze wyprzedził wychodzącego z bramki Szczęsnego i strzelił na pustą bramkę i zrobiło się smutno, 0:1...

W 11 minucie uśmiech losu. Jeden z obrońców rywala faulował w polu karnym naszego kapitana. Sam poszkodowany, Jakub Błaszczykowski wykonał tego karnego i uderzył mocno, myląc golkipera przeciwników, 1:1!

W 34 minucie Robert Lewandowski znalazł się na skrzydle i dośrodkował. Kiedy wydawało się, że ktoś wybije tą piłkę dopadł do niej Mateusz Klich, a raczej nie dopadł, bo strzelił pięknie z woleja pod poprzeczkę na 2:1! Już są emocje, trzy gole w 34 minuty, a to nie zwiastowało końca!

W 49 minucie Ruslan Rotan wykorzystał błąd Astiza i uderzył po jego nogach, myląc Wojtka... Niestety... 2:2. W 83 minucie koszmarny błąd Szczęsnego! Konoplyanka łatwo go mija i strzela znów na pustą bramkę! Szczęsny zachował się jak dzieciak.... Ale trzy minuty później znów los się do nas uśmiechnął! Ukrainiec fauluje w polu karnym Roberta Lewandowskiego! Robert zostawia piłkę stojącemu obok niego i bardzo pewnemu Łukaszowi Broziowi! Broź uderza mocno po ziemi i jest 3:3! Mamy szczęście, ale ten mecz jeszcze nie dobiegł końca! Możecie wierzyć albo i nie(xD) ale Ukraińcy dostali karnego w trzeciej minucie czasu doliczonego! Faulował tam jeden z naszych graczy... Do piłki podchodzi Andriy Yarmolenko i ... strzela mocno w trybuny! Niesamowity strzał w trybuny niczym Ramos z Bayernem! Trzecie piętro! Ależ nasze szczęście! Remis z Ukrainą po zwariowanym meczu. Wielkie emocje do końca, ale dobrze, że Yarmolenko wyceniany na 9 mln funtów nie trafił karnego xDDD

Ja cieszę się jak dziecko, a wy ogarnijcie ten mecz :P

 

 

 

 

Stadion Miejski im. Henryka Reymana

Polska - Ukraina 3:3

Gole: Błaszczykowski 11k', Klich 34', Broź 86k' - Konoplyanka 3', 83', Rotan 49'

Odnośnik do komentarza

W momencie mojego przyjścia do klubu tak prezentuje się tabela Premier League: http://i.imgur.com/ath9TXG.png

A oto nasz terminarz: http://i.imgur.com/xgzrsUW.png

_________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Nie martwcie się, kadry nie zaniedbam. Rozgrywki Premier League kończą się około na 20 dni przed meczem z Anglią, a już mam plan na nich w "głowie" :D

 

Swoje zmagania by uratować byt w lidze dla zespołu Southampton zaczynam meczem z West Hamem. Przeciwnik niezbyt łatwy, ale jest niżej od nas w tabeli i liczę przynajmniej na ciekawy remis.

 

 

Gazzaniga - Colback Yoshida Lovren Clyne - Wanyama Cork - Lallana Ramirez Puncheon - Mayuka

 

 

Już w 17 minucie arbiter wyrzucił Winstona Reida z boiska, a wolny Lallany obił bandy reklamowe...

W 42 minucie Puncheon podał piłkę pod nogi Mayuce, który obrócił się i pokonał bramkarza rywali, 1:0! W 62 minucie Nolan strzelił gola z 30 metrów! Nasz bramkarz zachował się bardzo źle... 1:1... Koniec meczu i mamy "ciekawy remis".

 

 

 

Stadion The Boleyn Ground, Londyn

West Ham - Southampton 1:1

Gole: Nolan 62' - Mayuka 42'

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...