Skocz do zawartości

Miedziowi


Vanlid

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja gry: Football Manager 2013(13.3.0)

Baza danych: średnia

Ligi: Polska(3), Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Holandia, Norwegia, Rumunia, Serbia, Słowenia, Słowacja, Szwecja, Węgry(1)

Uaktualnienia: CM Revolution FM 2013 bartekr update(13.3.0) v.1.5

Zasady: własne

Klub: Zagłębie Lubin

 

 

 

Transfery:

 

 

 

Kupieni:

 

Stephen Ahorlu(za darmo)

Georgi Kakalov(za darmo)

Dzmitry Rekish(za darmo)

Ibrahim Said(za darmo)

Jan Schulmeister(za 300 tysięcy z Sigmy Ołomuniec)

 

 

 

Sprzedani:

 

Marek Kozioł(wypożyczenie do Polkowic)

Deniss Rakels(wypożyczenie do Lombardu Papa)

 

 

 

Sparingi:

vs. Raków 1:1(Papadopoulos)

vs. Jarota 4:0(Papadopoulos 2, Woźniak, Said)

vs. Polkowice 2:0(Woźniak 2)

vs. Drezno 5:0(Woźniak, Jeż, Przybecki, Piątek, Kakalov)

vs. LZS Piotrówka 6:0(Woźniak 2, Papadopoulos, Kwiek, Kakalov, Jeż)

 

 

 

Okres przygotowawczy można uznać za zakończony. Sparingi wypadły bardzo dobrze. Cztery zwycięstwa i remis na początek, na "rozgrzewkę". Wszyscy zawodnicy zagrali bardzo dobrze, a szczególnie nasi napastnicy - Michal Papadopoulos i Arkadiusz Woźniak. Jan Schulmeister przyszedł do nas tuż po sparingu z Piotrówką, więc nie grał w sparingach. Kontrakt mógł podpisać nawet Marcin Wasilewski, lecz uznałem, że nie potrzebujemy gracza inkasującego 4.9 tys. funtów na tydzień. Oprócz tego wybredny w negocjacjach był John Mensah.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że to ta kariera, która potrwa bardzo długo. Nie rozpocząłeś jakoś wybitnie, ale dla mnie ważniejsze jest to jak będzie wyglądać ta kariera za dwa miesiące. Bardzo dobre transfery, nie pozbyłeś się dużej liczby zawodników, ale poprosiłbym o screeny wszystkich ściągniętych piłkarzy i screen Denissa Rakelsa, bo jestem ciekaw jego atrybutów. Poleciał punkt na zachętę.

Odnośnik do komentarza

@Galizerix - Fęks :D

 

 

 

Lipiec 2012.

 

 

 

Ekstraklasa:

[1/30] Pogoń - Zagłębie 2:0(Djousse, M. Traore)

[2/30] Zagłębie - Wisła 1:4(Jeż - Małecki 4)

[3/30] Zagłębie - Widzew 1:2(Abwo - Phibel, Kaczmarek)

 

 

 

No niestety, koszmarny start i jesteśmy na ostatnim miejscu w tabeli! Najpierw nie było tak źle, przeważaliśmy z Pogonią, ale skarcił nas Djousse po szybkiej kontrze, a potem Traore po zamieszaniu w polu karnym, Następnie zniszczyła nas Wisła, a Patryk Małecki okazał się naszym katem. Dla nas strzelił z wolnego Robert Jeż, ale to nam nic nie dało. Z Widzewem była wyraźna poprawa i bardziej defensywna taktyka, lecz Kaczmarek skarcił nas w samej końcówce meczu i atmosfera w szatni jest napięta, a media powoli spekulują, że Zagłębie powinno szukać nowego menedżera....

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...