Skocz do zawartości

Problem z FM 2013 - przy analizie przedmeczowej wywala na pulpit


pysiek2002

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od pewnego czasu mam problem z FM 2013. Zaczęło się od tego, że mój komputer upatrzył sobie jakiś wirus. Był on tak zakorzeniony, że musiałem przywrócić wersję windowsa z przed dwóch dni. Udało się, ale... no właśnie. Po otwarciu FM 2013 wszystko ładnie śmiga, ale podczas gry, po wejściu przed meczem w analizę przedmeczową gra wywala mnie na pulpit i pokazuje się następujący tekst:

"Napotkano poważny błąd i aplikacja zostanie zamknięta. Plik z informacjami o błędzie został utworzony w : C:\Users\admin\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\crash dumps\FM 2013 v13.3.3.359652 (2013.07.13 11.43.13).dmp".

Potem już standardowy komunikat: Program Football Manager 2013 przestał działać...".

 

Gdzie mogę pisać? Albo jak mogę przeinstalować FM 2013? Próbowałem przeinstalować Steam'a (bez wyrzucania folderu FM2013 ale to nic nie pomogło. Mam cały czas kod instalacyjny do steam tylko czy jak odinstaluję grę to będę mógł na podstawie tego kodu ponownie pobrać grę ze steam'a?

 

Kurczę już sam nie wiem gdzie mam szukać pomocy. A tak fajnie się grało 4 sezon :(

 

Acha, próbowałem również na nowo zacząć karierę, szybką rozgrywkę i za każdym razem zawsze to samo - wszystko śmiga a w momencie wyświetlania analizy przedmeczowej wywala mi grę do windowsa :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...