Skocz do zawartości

Quite exotic trip...


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Gra: Football Manager 2013

Baza danych: Niestandardowa(300k zawodników)

Wybrane ligi: Malezja(2 ligi)

 

Kilka słów wstępu, generalnie ostatnio nie miałem szczęścia do nowych karier, a to nawalał plik z 4 ligami polskimi, a to crash dumpy...Tym razem jednak dla testu co by sie upewnić że wszystko hula jak powinno i że gra nie znudzi mi się po kilku spotkaniach, rozegrałem pełen sezon, no i jest dobrze :). O to zatem skrót poprzedniego sezonu...

 

1 grudzień 2011

 

Nie oszukujmy się, grudzień w Polsce to chyba jeden z najgorszych miesięcy, mroźna aura nie zachęca do treningów na powietrzu, dlatego też prowadziłem trening tak jak od kilku już tygodnii na hali. Wszystko przebiegało jak każdego innego dnia, jednak za chwile moje życie miało zmienić się w 100%. Już o 4 lat prowadziłem rezerwy Pogoni Szczecin, pod moją wodzą drużyna ta rok w rok wygrywa swoje rozgrywki, jednak dużo większym dla mnie sukcesem jest fakt że co roku przynajmniej dwóch zawodników trafia do kadry pierwszego zespołu. Mimo wszystko, powoli zaczynałem "dusić" się w klubie, nie czułem praktycznie żadnego poparcia ze strony władz klubu. Kilka razy pojawiał się temat mojego odejścia do 3-4 ligowego klubu i niestety nikt tak naprawdę nie próbował mnie zatrzymać. W ostatecznym rozrachunku jednak brakowało mi jaj, aby podjąć tak ważną decyzję. Teraz jednak co raz bardziej wachałem się nad odejściem, nie sądziłem jednak że okazję ktoś dosłownie podłoży mi pod nos.

Przyglądałem się właśnie wewnętrznej gierce moich podopiecznych, gdy za moich pleców wyszedł kierownik drużyny.

-prezes chcę cię widzieć

-jasne, podejdę do niego po treningu

-to raczej pilne

Zaniepokoiłem się, w grę wchodziła możliwość że zostałem zwolniony..

-ok, już idę...

Wszedłem do pokoju, prezes jak zwykle siedział przed zawalonym papierami biurkiem..

-siadaj...

Głos miał raczej poważny...Także o awansie na pierwszego trenera raczej nie ma mowy.

-Jak długo u nas jesteś?

Czyli zwolnienie...

-4 lata...

-Dlaczego? Przecież zbierasz znakomite opinie, bez problemu znalazłbyś sobie miejsce w jakimś klubie z 3-4 ligi.

-Liczę na to że dostane kiedyś szanse prowadzenia pierwszego zespołu.

-To się nie stanie...Nie z twoim doświadczeniem, ale chcę żebyś rzucił okiem na to...

Podniosłem dokumenty...Logo, nazwa klubu Kedah, kilka informacji o stadionie, dosyć pojemny bo prawie na 33 tysiące miejsc. Do tego dokładne informacje na temat zawodników...O dziwo większość to zawodowcy. Wertowałem kolejne kartki, dowiadując się tym samym kolejnych informacji. Do niedawna klub ten był jednym z największych Malezji, trzykrotnie zdobywał nawet mistrzostwo i kilka razy vice-mistrzostwo. Muszę przyznać że lektura była ciekawa..Tym bardziej na chwile kompletnie zapomniałem o prezesie. Ten jednak przypomniał o swojej obecności...

-Chcę żebyś tam pojechał...

-Do Malezji?

-Piękny kraj...Spodoba ci się, no i chciałeś prowadzić pierwszy zespół...więc masz ku temu okazję.

-Ale druga liga malezyjska?

-Niech cię to nie zmyli, klub jest naprawdę profesjonalnie prowadzony, spadek to tylko wynik pewnych problemów, które mają już za sobą.

Faktycznie, sytuacja finansowa wyglądała na stabilną, szczególnie dzięki kibicom którzy bardzo licznie przybywali na każde spotkanie.

-ile mam czasu na decyzję?

-Lot masz zarezerwowany na jutro na 20...Wszystko jest już uzgodnione, wystarczy pojechać podpisać kontrakt. Na miejscu przywita cię mój przyjaciel, dzięki któremu w ogóle otrzymałeś tą szansę.

Dalsza rozmowa przebiegła już szybko, kilka formalności, pożegnanie z chłopakami, pakowanie, krótka drzemka..znów trochę formalności na mieście...I nim się spostrzegłem byłem już w samolocie, chyba dopiero wtedy dotarło do mnie co się naprawdę stało. Leciałem do miasta oddalonego o pewnie kilka tysięcy kilometrów od Szczecina, aby prowadzić drugo-ligowy klub z Malezji...

Odnośnik do komentarza

1 lipca 2012

 

Tak jak wspomniałem wcześniej, rozegrałem już pełen sezon, także czas na trochę podsumowań.

 

Sezon minął naprawdę szybko, szczególnie że trwa on jedynie pół roku, podczas którego rozgrywamy zaledwie 22 kolejki. Czas więc na małe podsumowanie.

 

http://imageshack.us/f/707/malezyjskaekstraklasawi.png/ ]Tabela 2011/2012[/url]

 

Większość sezonu byliśmy w czołówce tabeli, praktycznie nie spadaliśmy poza pierwsza dwójkę. W ostatnich kilku kolejkach jednak straciliśmy kilka punktów przez co do ostatniego meczu musieliśmy drżyć o mistrzostwo. Jednak przy ponad 20 tysięcznej publiczności nie mogliśmy zawieść, wygraliśmy więc pewnie 6-0 i zaklepaliśmy awans do superligi.

 

Nagrody:

 

Złoty But:Traore(Sabah)

Zawodnik Roku:Traore(Sabah)

 

Oceny zawodników:

 

Bramkarze:

 

Hamid(6.89) – Malezyjczyk rozegrał wszystkie spotkania w tym sezonie, w zasadzie niczego nie zawalił ale też niczego nam wielkiego nie wybronił. Wszyscy zawodnicy mają kontrakt do 2013, także póki co zobaczymy jaka będzie ich przyszłość.

 

Badrisham – Nie miał okazji zaprezentować mi się w oficjalnym meczu, ale w rezerwach kilka spotkań rozegrał, niestety tam nie błyszczał, także raczej sezonu dla tego zawodnika stracony.

 

Obrońcy:

 

Chin(6.66 0/3) – Młody zawodnik, w tym sezonie rozegrał aż 14 spotkań, udało mu się nawet zaliczyć asystę. Głównie jednak wchodził na boisko z ławki rezerwowej i raczej nie był on pewnym punktem naszej defensywy. Ma jeszcze na pewno sporo do nauczenia się.

 

Ali(7.28 0/3) – Również rezerwowy, ale sezon zdecydowanie bardziej udany. Gdy już wchodził na boisko dawał jakość oraz nawet 3 asysty. Jak na zmiennika, bardzo dobry sezon.

 

Ali(7.28 0/3) – Sezon zdecydowanie bardziej udany od poprzednika. Pewny punkt naszej obrony.

 

Safii(7.44 0/3) – Mimo naprawdę przeciętnych umiejętności, zawodnik ten wzniósł się dosłownie na wyżyny, najlepszy jego sezon w karierze.

 

Taib(7.25 0/2) – Kolejny pewny punkt naszej defensywy, w zasadzie niespodziewałem się że może on się w tym sezonie prezentować tak dobrze.

 

Johari(7.21 1/1) – Obrońca ten ma nawet za sobą debiut w kadrze narodowej Malezji, nie jest to może jakieś duże wyróżnienie, ale i tak znacząco swoją grą pomógł nam w awansie.

 

Hung(6.99 0/0) – Nie dostawał on wielu szans bo tylko 3, ale jak już wchodził na boisko to raczej niczego nie zawalał.

 

Abu(6.75 0/1) – 16 krotny reprezentant Malezji, niestety na boisko wrócił dopiero pod koniec sezonu i widać było po nim spore zaległości. Po kontuzji jednak nie ma już śladu, liczę więc że to on będzie naszym wyjściowym lewym obrońcą.

 

Pomocnicy:

 

Rashid(6.94 3/2) – Nasz defensywny pomocnik, cały sezon bez kontuzji dzięku czemu mógł wystąpić w większości spotkań. Bardzo solidny w tym sezonie, ale na super ligę może nie wystarczyć.

 

Rumlee(6.75 0/0) – Jako że Rashid nie miał problemów zdrowotnych to też, Rumlee wystąpił zaledwie trzykrotnie w koszulce Kedah i prezentował się raczej przeciętnie.

 

San Martin(7.28 4/4) – Na nim właśnie opieraliśmy naszą grę, znakomity w każdym aspekcie gry. Jeden z najlepszych w tym sezonie.

 

Hasbullah(7.29 3/2) – Sezon nawet lepszy od San Martina, choć nikt się po nim tego nie spodziewał. 29 lat na karku, także powoli powinniśmy zacząć rozglądać się za nowym partnerem dla Martina.

 

Ghani(6.67 0/0) – Zagrał w zaledwie 3 spotkaniach i raczej nic specjalnego swoją grą nie wniósł.

 

Chay(7.01 3/2) – Z początku na niego nie stawiałem, ze względu że jest to ofensywny lewy pomocnik, jak się jednak okazało młody Brazylijczyk świetnie również radzi sobie jako OPŚ.

 

Napastnicy:

 

Zambri(7.13 8/7) – Nie był to może najlepszy sezon naszego doświadczonego napastnika, swoją grą zdecydowanie nie przybliżył się do powrotu do reprezentacji Malezji, w której przecież rozegrał ponad 25 spotkań

 

Ysof(6.87 2/3) – Chyba przeeksplatowałem tego zawodnika, zaledwie 19 lat a ja musiałem na niego stawiać w środku pomocy, oczywiście do momentu w którym zaryzykowałem i do składu wprowadziłem Chaya.

 

Rakhli(7.56 19/6) – Najlepszy strzelec i chyba w ogóle zawodnik całego zespołu. 19 bramek, no ale dokładnie tego spodziewałem się po prawie 50 krotnym reprezentancie Malezji.

 

Hattaphon(6.88 4/0) – Dostawał swoje szanse, może nie prezentował się w nich znakomicie, ale w 6 spotkaniach zdobył 4 bramki, więc wynik przyzwoity.

Odnośnik do komentarza

22 sierpień 2012

 

Cóż, nie do końca jeszcze rozumiem system rozgrywek w Malezji, ale zdaję się że nowy sezon zacznie się w grudniu, w miedzy czasie jednak przyszło nam rozgrywać mecze w ... Pucharze Malezji, cóż, nie oczekiwałem że daleko zajdziemy w tym pucharze, dlatego że nie opisywałem szczegółowo żadnych ze spotkań...Ale okazało się, iż w finale pokonaliśmy 1-0 pierwszo ligowy Pohang, dzięki czemu wygraliśmy Puchar Malezji! Chyba nikt się tego nie spodziewał. W drodze do finału pokonaliśmy inne drużyny z super-ligi, czyżby to miało wskazywać że w regularnym sezonie mamy szanse powalczyć nawet o mistrzostwo?

 

21 październik 2012

 

Tego dnia dowiedzieliśmy się że zarząd na ten sezon przeznaczył 2mln zł(600tyś więcej niż w poprzednim sezonie) na kontrakty oraz 325tyś zł na transfery. Nie znam rynku transferowego w Malezji, więc ciężko mi powiedzieć czy za te kwoty uda nam się kogoś ciekawego ściągnąć, tym bardziej że w składzie nie może być więcej niż 2 obcokrajowców.

 

1 listopad 2012

 

Okazało się że okienko transferowe otwiera się już 1 listopada, czas więc na mam nadzieję znaczące zmiany w kadrze.

 

 

2 listopad 2012

 

Nie będę ukrywał że znalezienie zawodnika z Malezji o chociażby przeciętnych umiejętnościach nie należy do najłatwiejszych zadań. Tak czy inaczej jako że z klubu odchodzi Rakhli, to musieliśmy sprowadzić kogoś na jego miejsce. I tak za 95tys zł z Darul Takzim sprowadziliśmy Sali.

 

3 listopad 2012

 

Cóż plusem tutejszego rynku jest na pewno fakt że transfery dopina się bardzo szybko, kolejnym zawodnikiem, który do nas dołączy jest reprezentant Malezji, bramkarz Marlias, kupiony z Perak za 85 tyś zł. Na wolny transfer wysłaliśmy również Chaya, który może i stanowił jakoś w drugiej lidze, tak w pierwszej już tak być nie musi. Zaczynamy również poszukiwania zagranicznego zawodnika na pozycję ofensywnego pomocnika.

 

10 listopad 2012

 

Z klubu odszedł za 110 tyś zł do Perak, Abu Bakar. Biorąc pod uwage że przez 6 lat zawodnik ten nie odniósł żadnego sukcesu, to na pewno tą transakcje trzeba zaliczyć do udanych.

 

12 listopad 2012

Nie spodziewałem się że na naszych juniorów znajdzie się tylu kupców, tym razem za 90tyś zł do Kelantan odszedł kolejny bezużyteczny zawodnik, Isa.

 

16 listopad 2012

 

Udało się, do klubu przychodzi pierwszy zagraniczny zawodnik. Kontrakt podpisał z nami 21 latek, nasz nowy "Messi", Barrientos. Wychowanek Lanus, przez chwile był nawet w Villarreal, ale tam nie zagrzał na dłużej miejsce. Od nowego sezonu jednak będzie on kreował grę ofensywną naszego zespołu!

Odnośnik do komentarza

26 listopad 2012

 

Kolejne dni mijają a my dokonujemy kolejnych transferów, z klubu odszedł zasłużony San Martin, normalnie pewnie byśmy się go nie pozbywali, ale zawodnik ten ma już 32 lata więc nie oszukujmy się, młodszy nie będzie. Jako jednak że zwolniło się miejsce dla zawodnika z poza Malezji, to też do klubu z wolnego transferu dołączył Barrios. Kolumbijczyk jest sporym wzmocnieniem, mamy wobec niego równie duże oczekiwania co do Barrientosa.

 

2 grudzień 2012

 

Tym razem do klubu trafia za 130tyś zł defensywny pomocnik Kamarodin, tym samym Rumele musi sobie szukać nowego klubu.

 

13 grudzień 2012

 

Oficjalnie ogłoszono terminarz na nowy sezon, w prasie pojawiły się również pierwsze spekulacje na temat tego kto ma walczyć o mistrzostwo, co ciekawe sporo fachowców typuje nas jako czarnego konia tych rozgrywek, szczególnie że jesteśmy najlepiej zarabiającą na umowach sponsrskich drużyną w lidze.

 

8 styczeń 2013

 

Superliga 1/22

 

Selangor – Kedah

 

Skład:

 

Czas zatem na mój debiut w Superlidze! W pierwszym spotkaniu w tym sezonie spotkaliśmy się z Selangor, no i niestety już w 6 minucie tracimy bramkę. Pierw gospodarze z wolnego uderzają w poprzeczkę a już z najbliższej odległości gola zdobywa ...... Nam pierwszą naprawdę składną akcję udało się przeprowadzić dopiero w drugiej połowie. W 55 minucie w pole karne dośrodkowuje Safi a swojego pierwszego gola w barwach Kedah zdobył Barrientos. Niestety była to również ostatnia nasza tak składna akcja. Do końca meczu na boisku rządzili już tylko gospodarze, co w końcu zaowocowało drugą zwycięską bramką dla Selangor. Na inaugurację przegrywamy zatem 1-2

 

Selangor – Kedah 2-1

 

6min-Mamat 1-0

55min-Barrientos 1-1

88min-Mamat 2-1

 

13 grudzień 2012

 

Oficjalnie ogłoszono terminarz na nowy sezon, w prasie pojawiły się również pierwsze spekulacje na temat tego kto ma walczyć o mistrzostwo, co ciekawe sporo fachowców typuje nas jako czarnego konia tych rozgrywek, szczególnie że jesteśmy najlepiej zarabiającą na umowach sponsrskich drużyną w lidze.

 

12 styczeń 2013

 

Superliga 2/22

 

Kedah(9) – Pahang(2)

 

Skład:Marlias, Ali, Taib, Johari, Safii, Kamarodin, Ghani, Hasbullah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Po przygnębiającej porażce w pierwszej kolejce, tym razem na debiut przed własną publicznością przeciwko Pahang. Na pierwszego gola nasi kibice musieli czekać do 21 minuty, świetną akcję zakończył po podaniu Barriosa, Zambri 1-0. W 42 minucie było już 2-0, tym razem fatalny błąd w defensywie wykorzstał asystent przy pierwszej brace, Barrios. Po tym golu na chwilę chyba straciliśmy czujność bo głową piłkę do naszej bramki pakuje Klecarkowski 2-1.

W 71 minucie znów prowadziliśmy dwoma bramkami, gola z karnego zdobył Barrientos. I wynikiem właśnie 3-1 zakończyło się to spotkanie.

 

Kedah – Pahang 3-1

 

21min-Zambri 1-0

42min-Barrios 2-0

43min-Klecarkowski 2-1

71min-Barrientos 3-1

 

19 styczeń 2013

 

Superliga 3/22

 

Kelantan(3) – Kedah(9)

 

Skład:Marlias, Ali, Taib, Johari, Safii, Kamarodin, Ghani, Hasbullah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Trzecia kolejka, skład bez zmian. 7 minuta z pozoru niegroźna sytuacja, jednak fatalny błąd w defensywie popełnia Taib i gospodarze wychodzą na prowadzenie. Gol ten dodał tylko gospodarzom animuszu, przez co 2 minuty później było już 2-0. Nadzieje na chociażby jeden punkt przywrócił nam w 41 minucie Barrientos. Już po przerwie kapitalna akcja strzelca bramki i Barriosa i było już 2-2. W drugiej połowie byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą, ale brakowało nam skuteczności. Dopiero w 82 minucie prowadzenie dał nam Barrios. Odnosimy zatem pierwsze zwycięstwo na wyjeździe.

 

Kalentan – Kedah 2-3

 

8min-Ramlan 1-0

9min-Ramlan 2-0

41min-Barrientos 2-1

48min-Barrios 2-2

84min-Barrios 2-3

 

26 styczeń 2013

 

Superliga 4/22

 

Kedah(5) – Darul(1)

 

Skład:Marlias, Ali, Taib, Johari, Safii, Kamarodin, Ghani, Hasbullah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Fatalnie zaczeliśmy to spotkanie, już w 9 minucie za czerwoną kartkę z boiska musiał zejść Hasbullah, pojęcia nie mam co było powdem tej decyzji sędziego. Tak czy inaczej to my w 17 minucie zdobyliśmy pierwszą bramkę, na 1-0 strzelił Zambi. To prowadzenie udało nam się utrzymać bardzo długo, bo aż do 56 minuty, niestety brak jednego zawodnika musiał w końcu przynieść jakieś konsekwencje. Świetny jednak dziś mecz rozgrywał Zambri, który już minutę później znakomicie znalazł się w polu karnym i znów dał nam prowadzenie. Nie był to jednak koniec bramek, 61 minuta. Wspaniałe uderzenie z wolnego Del Nero i znów mamy 2-2. Zmęczenie dawało nam się już poważnie we znaki, kolejna akcja gości i było już 2-3. W ofensywie nadal potrafiliśmy być jednak groźni, 70 minuta i 3-3! Do siatki trafia Barrios. No i przede wszystkim mieliśmy Zambriego! Malezyjczyk rozgrywał mecz życia, udukomentowując to hattrickiem w 79 minucie. To nie był jednak koniec goli, dwie minuty później sytuację Barrientosa wykańcza Ghani, trzy punkty były już co raz bliżej. Do końca spotkania emocje nie opadły, ale ostatecznie udało nam się wygrać i zasiąść nawet na fotelu lidera!

 

Kedah – Darul 5-3

 

17min-Zambri 1-0

52min-Talaha 1-1

58min-Zambri 2-1

61min-Del Nero 2-2

63min-Mansor 2-3

70min-Barrios 3-3

79min-Zambri 4-3

83min-Ghani

Odnośnik do komentarza

Zapraszam :)

 

 

9 luty 2013

 

Superliga 6/22

 

Falda(8) – Kedah(1)

 

Skład:Marlias, Ali, Taib, Chin, Safii, Kamarodin, Ghani, Ghani, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Zaczynaliśmy to spotkanie bez dwóch zawodników, Hesbullah jest kontuzjowany a Johari pauzuje za kartki. Samo spotkanie było nudne jak flaki z olejem, dopiero w 39 minucie kibice oglądali składną akcję zakończoną bramkę, niestety gospodarzy.

Obraz gry nie zmienił się w drugiej połowie, nadal byliśmy bezbarwni w swojej grze. Z tym że w 83 minucie udało nam się wyrównać, Zambri był strzelcem bramki, która dała nam dzisiaj jeden punkt.

 

Falda – Kedah 1-1

 

39min-Ramli 1-0

83min-Zambri 1-1

 

13 luty 2013

 

Superliga 7/22

 

Kedah(1) – Sembilan(2)

 

Skład:Marlias, Ali, Taib, Chin, Safii, Kamarodin, Ghani, Ghani, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Mecz na szczycie, lider kontra vicelider, spotkanio to miało pokazać na ile faktycznie jesteśmy w tym sezonie jaki beniaminek walczyć o mistrzostwo kraju. Niestety poziom obie drużyny prezentowały raczej niski, dopiero w 43 minucie oddaliśmy pierwszy celny strzał na bramkę i do od razu zdobyliśmy gola, Barrientos i mamy 1-0. Goście wyrównali tuż po przerwie, ile jeszcze pierwszy strzał wybronił Marlias, o tyle drugi trafił w słupek..a trzeci już do naszej siatki. Goście zdecydowanie przeważali, co przypieczętowali drugą bramką w 67 minucie. Przez resztę spotkania brakowało nam skuteczności, dopiero w 91 minucie potężną bombą remis uratował Barrios.

 

Kedah – Sembilan 2-2

 

43min-Barrientos 1-0

48min-Azizul 1-1

67min-Samah 1-2

91min-Barrios 2-2

Odnośnik do komentarza

20 luty 2013

 

Superliga 8/22

 

Kedah(2) – Singapore Lions(5)

 

Skład:Marlias, Ali, Taib, Johari, Safii, Kamarodin, Ghani, Hesbullah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Do składu wrócili Johari oraz Hesbullah, ten drugi jednak już w 7 minucie za dwie żółte kartki zakończył swój udział w tym spotkaniu, wg. Mnie kartka ta nie była słuszna. Tak czy inaczej, goście w 12 minucie zdobyli bramkę, z tym że samobójczą. Mimo gry w 10 byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą, co udało się udowodnić w 47 minucie bramką Zambriego. 61 minuta i nasz kapitan znów trafia do bramki, 3-0! Malezyjczyk zresztą w 72 minucie skompletował hatt-ricka! Drugiego w tym sezonie. Zniszczenia dopełnił w 81 minucie, Ghani 5-0!

 

Kedah – Lions 5-0

 

12min-Ishak 1-0

47min-Zambri 2-0

61min-Zambri 3-0

72min-Zambri 4-0

79min-Ghani 5-0

 

23 luty 2013

 

Superliga 9/22

 

Kedah(2) – PErlis(12)

 

Skład:Marlias, Ali, Taib, Johari, Safii, Kamarodin, Ghani, Rashid, Barrientos, Barrios, Zambri

 

W 9 kolejce graliśmy z ostatnią drużyną aktualnie w superlidze, kibice zatem spodziewaliśmy pogromu podobnego do tego z poprzedniej kolejki. Szybko jednak goście pokazali nam że pokonanie ich nie będzie takie łatwe, po błędzie w obronie tracimy bramkę już w 2 minucie. Na wyrównanie jednak czekać długo nie musieliśmy, w 6 minucie grający za Hesbullaha, Rashid zdobył gola na 1-1. Baaardzo długo męczyliśmy się aby zdobyć drugiego gola, dopiero w 64 minucie po podaniu Barriosa gola zdobył Zambri. Ten sam zawodnik zresztą w 87 minucie ustalił wynik spotkania na 3-1.

 

Kedah – Perlis 3-1

 

2min-Faudzi 0-1

6min-Rahid 1-1

64min-Zambri 2-1

89min-Zambri 3-1

 

2 marzec 2013

 

Superliga 10/22

 

Terangganu(4) – Kedah(2)

 

Skład:Marlias, Ali, Amran, Johari, Safii, Kamarodin, Ghani, Rashid, Barrientos, Barrios, Zambri

 

To już 10 kolejka, do tego meczu na szczycie z czwartą drużyną. W 15 minucie mogliśmy prowadzić już nawet 2-0, ale sędzia jednej z bramek nie uznał mimo że zdecydowanie została zdobyta prawidłowo. Pretensje jednak do sędziego trzeba odłożyć na później tym bardziej że gospodarze doprowadzili do wyrównania. W 38 minucie jednak znów wyszliśmy na prowadzenie, tym razem po trafieniu Zambriego. Nie zdążyliśmy jeszcze nawet nacieszyć się tym prowadzeniem a było już 2-2, wyrównał Asmawi. Kolejne minuty mijały i znów straciliśmy bramkę po błędzie defensywy, na przerwę zatem schodziliśmy przegrywając. Po przerwie jednak swojego drugiego gola zdobył Zambri i znów był remis. Gospodarze tego dnia jednak byli nie do przejścia i w ostatnich minutach wyrwali nam nawet ten jeden punkt.

 

Terangganu – Kedah 4-3

 

14min-Barrios 0-1

25min-Owona 1-1

38min-Zambro 1-2

39min-Asmawi 2-2

44min-Owona 3-2

61mnin-Zambri 3-3

85min-Asmawi 4-3

 

30 marzec 2013

 

Superliga 12/22

 

Kedah(1) – Selangor(2)

 

Skład:Marlias, Ali, Taib, Johari, Safii, Kamarodin, Ghani, Hesbollah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Spotkanie te może być kluczowym w walce o mistrzostwo, zwycięstwo dziś dałoby nam samodzielne prowadzenie w tabeli. Podeszliśmy do tego meczu bardzo skoncentrowani i już w 2 minucie udało nam się zdobyć prowadzenie po golu Ghaniego z karnego. 14Min i było już 2-0, tym razem bramkę zdobył drugi z środkowych pomocników Hesbullah. W drugiej połowie nadal dominowaliśmy a w 71 minucie strzeliliśmy nawet bramkę, która już nie mal dała nam pewność a pro po zwycięstwa.

 

Terangganu – Kedah 4-3

 

14min-Barrios 0-1

25min-Owona 1-1

38min-Zambro 1-2

Odnośnik do komentarza

6 kwiecień 2013

 

Superliga 13/22

 

Pahang(9) – Kedah(1)

 

Skład:Marlias, Ali, Taib, Johari, Safii, Kamarodin, Ghani, Hesbollah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Początek spotkania był bardzo nerwowy, kilka błędów w defensywie prawie kosztowało nas utratę bramki. Jednak minęło kilka minut a przejęliśmy inicjatywę, z naszych ataków jednak nic nie wynikało. Nie wykorzystaliśmy przynajmniej dwóch setek co zemściło się w 75 minucie, kontra gospodarzy nie popisał się Marlias i przegrywaliśmy 0-1. Dopiero w 89 minucie kapitalne uderzenie Barriosa trafia w poprzeczkę ale piłkę do siatki dobija Barrientos 1-1! I kiedy wszyscy sądzieli że udało nam się uratować zaledwie jeden punkt, świetną akcją popisał się Zambri i w 92 minucie daje nam 3 punkty! 2-1 i nadal prowadzimy w tabeli!

 

Pohang – Kedah 1-2

 

76min-Borji 1-0

89min-Barrientos 1-1

92min-Zambri 1-2

 

8 kwiecien 2013

 

Z klubu za darmo do Kedah UTD odchodzi wychowanek Anuah.

 

13 kwiecień 2013

 

Superliga 14/22

 

Kedah(1) – Kalentan(6)

 

Skład:Marlias, Ali, Taib, Johari, Safii, Kamarodin, Ghani, Hesbollah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Do końca sezonu już co raz mniej kolejek, dlatego nie możemy sobie już pozwolić na stratę punktów. Limit szczęścia nam się jednak chyba już wyczerpał, w 6 minucie po rzucie rożnym tracimy pierwszego gola a w 43 po raz drugi Marlias musi wyciągać piłkę z siatki. Tak złego spotkania już dawno nie rozegraliśmy, w samej pierwszej połowie goście mieli przynajmniej 3 100% sytuacje na zdobycie gola. W drugiej połowie nadal kontynuowali strzelanie, 47 minuta i już jest 0-3. Nawet bramka Barrientosa z 68 minuty, nie dawała nam szans na chociażby remis z taką grą. Na szczęście nasi rywale również potknęli się w tej kolejce także nadal utrzymujemy bezpieczne prowadzenie z 4 punktami przewagi.

 

Kedah – Kalentan 1-3

 

6min-Mohammed 0-1

43min-Arasu 0-2

47min-Arasu 0-3

68min-Barrientos 1-3

 

24 kwiecień 2013

 

Superliga 15/22

 

Darul(8) – Kedah(1)

 

Skład:Marlias, Ali, Taib, Johari, Safii, Kamarodin, Ghani, Radish, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Musieliśmy się jak najszybciej podnieść po ostatniej porażce, mieliśmy na powrót do naszej normalnej formy aż 11 dni. Zaczęło się dobrze, już w 9 minucie wynik otwiera Barrios. Potem jednak znów zaczęliśmy grać bojaźliwie, przez co przynajmniej dwa razy byliśmy bliscy utraty bramki. Darul chyba rzuciło do ataku zbyt duże siły bo bardzo łatwo udało się nam ich skontrować i było już 0-2. Mimo dwóch zdobytych bramek drużyną lepszą i tak był właśnie Darul, z tym że im brakowało skuteczności z kolei jak my już podeszliśmy pod bramkę rywali to zaraz padała bramka. 70 minuta i drugi gol Zambriego.

 

Darul – Kedah 0-3

 

9min-Barrios 0-1

21min-Zambri 0-2

70min-Zambri 0-3

Odnośnik do komentarza

11 maj 2013

 

Superliga 17/22

 

Kedah(1) – Felda(8)

 

Skład:Marlias, Ali, Taib, Johari, Safii, Kamarodin, Ghani, Hesbullah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Znów gramy u siebie, tym razem z Felda, które również ostatnio nie prezentuje się zbyt dobrze. Do spotkania z nami jednak podeszli bardzo zmotywowani co zaowocowało szybko zdobytą bramką, otrząśliśmy się z tego dopiero w 16 minucie kiedy to wyrównał Hesbullah. W 26 minucie było już 2-1, znakomicie pod polem karnym z piłką obrócił się Barrientos i potężnym uderzeniem pokonał bramkarza, 10 bramka tego zawodnika w tym sezonie. Sekundy przed końcem pierwszej połowy drugi raz do brami trafił Barrientos więc na przerwę schodzimy z dwubramkowym prowadzeniem. Drugą połowę również zaczęliśmy od strzelenia bramki, tym razem do siatki trafia Safii. Gościom udało się jeszcze nawet strzelić na 4-2, ale dobił ich kompletując tym samym hattricka Barrientos.

 

Kedah – Felda 5-2

 

10min-Baharum 0-1

17min-Hesbullah 1-1

26min-Barrientos 2-1

45min-Barrientos 3-1

47min-Safii 4-1

79min-Azmi 4-2

91min-Barrientos 5-2

 

18 maj 2013

 

Superliga 18/22

 

Sembilan(5) – Kedah(1)

 

Skład:Marlias, Ali, Taib, Johari, Safii, Kamarodin, Ghani, Hesbullah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Formę cały czas utrzymujemy znakomitą, tym bardziej do kolejnych spotkań podchodzimy na luzie, i tym razem nie było inaczej choć bramkę zdobyliśmy dopiero w 33 minucie. Gola na 1-0 zdobył nasz najlepszy strzelec Zambri. Prowadziliśmy jednak tylko 2 minuty, tyle właśnie potrzebowali gospodarze do wyrównania. W dobrej dyspozycji tego dnia był Zambri, w 53 minucie po indywidualnej akcji znów wyprowadził nas na prowadzenie. Zaczęło się robić trochę nerwowo kiedy nie wykorzystaliśmy 3 100% sytuacji a do tego goście wyrównali po jednym z nielicznych kontr-ataków. Szkoda tego remisu, bo była okazja powiększyć przewagę już do 8 punktów.

 

Sembilan – Kedah 2-2

 

32min-Zambri 0-1

34min-Azizul 1-1

52min-Zambri 1-2

 

25 maj 2013

 

Superliga 19/22

 

Perlis(7) – Kedah(1)

 

Skład:Marlias, Ali, Taib, Johari, Safii, Kamarodin, Ghani, Hesbullah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Do końca sezonu już tylko trzy kolejki! Tym razem graliśmy z Perlis, który już raczej o nic nie gra mimo to nie brakowało im ambicji aby podejść jak najbardziej poważnie do tego spotkania. 11 minuta i po stałym fragmencie gry Perlis wychodzi na prowadzenie. W 17 minucie wyrównuje Hesbullah po mocnym uderzeniu zza pola karnego. 44 minuta, tym razem na samodzielną akcję decyduje się Zambri i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2-1! Przy trzeciej bramce Zambri już tylko asystował, jego podanie otworzyło drogę do bramki Saliemu, który został wprowadzony za Barriosa. Malezyjczyk sprowadzony przed tym sezonem strzelił również gola na 4-1! To dobrze widzieć że mamy zmiennika w dobrej formie dla naszej podstawowej dwójki napastników. Tym bardziej że Sali wprowadzony z ławki zdobył w tym meczu hattricka. Gospodarzom jeszcze udało się zdobyć drugiego gola, ale to nic nie zmieniło. Wygrana 5-2 i w następnej kolejce wystarczy nam remis do zapewnienia sobie tytułu mistrza Malezji.

 

Perlis – Kedah 2-5

 

12min-Antwi 1-0

17min-Hesbullah 1-1

45min-Zambri 1-2

49min-Sali 1-3

54min-Sali 1-4

59min-Sali 1-5

86min-Ganeson 2-5

 

1 czerwiec 2013

 

Superliga 20/22

 

Singapure(3) – Kedah(1)

 

Skład:Marlias, Amran, Taib, Johari, Safii, Kamarodin, Ghani, Hesbullah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Aby już pewnym mistrzostwa wystarczyło zremisować Z Lwami. Niestety zagraliśmy jedno z najgorszych spotkań w tym sezonie. Straciliśmy łącznie trzy bramki i nawet gol Zambriego z 55 minuty nie uchronił nas przed kompromitacją. Porażka 1-3 sprawia że w przedostatniej kolejce znów...Zagramy o wszystko, remis da nam mistrzostwo!

 

Singapure – Kedah 3-1

 

26min-Harun 1-0

35min-Amri 2-0

55min-Zambri 2-1

87min-Johari 3-1

Odnośnik do komentarza

6 czerwiec 2013

 

Superliga 21/22

 

Perak(8) – Kedah(1)

 

Skład:Marlias, Amran, Taib, Abu, Safii, Rashid, Ghani, Yosuff, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Czas na dwie ostatnie, decydujące o mistrzostwie kolejki do których przystępowaliśmy bez trzech podstawowych zawodników. Do tego ciążyła na nas ogromna presja, w końcu od początku sezonu praktycznie prowadziliśmy w lidze tym czasem w ostatnich ligowych potyczkach nie prezentowaliśmy się najlepiej. Do tego na 21 kolejkę czekaliśmy aż 31 dni, szalona przerwa ale cóż...Nie do końca jeszcze rozumiem system rozgrywek w Malezji. No więc zaczęło się fatalnie, już w 9 minucie po błędzie obrońcy tracimy gola na 0-1. W 19 minucie znakomite podanie w pole karne dostaje Zambi i Malezyjczyk lobem pokonuje bramkarza gospodarzy, 1-1. 26 minuta, tym razem kapitalnie w polu karnym odnajduje się Barrientos i wychodzimy po raz pierwszy w tym spotkaniu na prowadzenie. To nie był koniec emocji, Peral stwarzało sobie kolejne sytuacje ale dobrze spisywał się Marlias. 54 minuta, swojego drugiego gola zdobywa Zambri, tym samym znacząco przybliżając nas do mistrzostwa, to również był już jego 50 gol dla klubu. Do końca spotkania wynik jednak nie uległ zmianie tym samym niezależnie od wyniku ostatniej kolejki zostajemy mistrzem Malezji! Już w pierwszym sezonie po awansie z ekstraklasy!

 

Perak – Kedah 1-3

 

10min-Bakar 1-0

19min-Zambri 1-1

27min-Barrientos 1-2

54min-Zambri 1-3

 

7 czerwiec 2013

 

Zwycięstwo w lidze malezyjskiej dało nam awans do pucharu konfederacji, z tym że jak popatrzyłem po składach występujacych w tych rozgrywkach to raczej szans na jakikolwiek sukces tam nie mamy...

 

13 czerwiec 2013

 

Rozdano piłkarskiej nagrody dla najlepszych zawodników w Malezji. I tak najlepszym zawodnikiem krajowym w tym sezonie został oczywiście Zambri. Złotego buta wywalczył Kameruńczyk Ewona. Młodym piłkarzem sezonu został Asmawi a managerem sezonu została właśnie moja skromna osoba. Kolejną nagrodę dostał Marlias, za najlepszego bramkarza w Superlidze, obrońcą roku został znów Kameruńczyk Bikana, pomocnikiem doświadczony Słowak Bikana a napastnikiem Amri.

 

14 czerwiec 2013

 

Dzień po gali rozdania nagród, skontaktowałem się z managerem Asmawiego i zaoferowałem za niego 75 tyś zł. Rozmowy przebiegały bez większych problemów dzięki czemu 11 listopada ten utalentowany defensywny pomocnik wzmocni nasz zespół, Asmawi

 

15 czerwiec

 

Za kilka dni rozpocznie się również puchar Malezji, który bądźmy szczerze nie jest za prestiżowy skoro w zeszłym roku udało mi się go wygrać pomimo gry w ekstraklasie. W tym sezonie zatem będzie to taki dla nas okres przygotowawczy przed sezonem z tym że zajęcia będzie prowadził mój asystent, ja skupię się na wyszukiwaniu wzmocnień naszego zespołu.

Odnośnik do komentarza

W 2011 są w drugiej lidze, a przed rozpoczęciem gry w ogóle nie robiłem żadnego researchu, po prostu wziąłem klub z największym stadionem :)

 

 

1 listopad

 

Czas na statystyczne podsumowanie zeszłego sezonu.

 

Statystyki zespołu.

 

Rozegrane mecze:30

Zdobyte bramki:76(2.6)

Stracone bramki:56(1.7)

Żółte kartki:29(1.0)

Czerwone kartki:2

Śr.frekwencja:18598

 

Statystyki zawodników

 

Najlepszy strzelec:Zambri(26)

Najwięcej asyst:Barrios(15)

Zawodnik meczu:Zambri(6)

Śr.ocena:Zambri(7.64)

 

Stastyki poszczególnych zawodników

 

Bramkarze:

 

Marlias:6.98 – Znakomity transfer, fakt że traciliśmy sporo bramek no ale nie ukrywajmy że defensywna to nie była nasza najmocniejsza strona. Tak czy inaczej Malezyjczyk jest zawodnikiem od którego zaczynam ustalać skład.

 

Hamid:6.86 – Wystąpił w zaledwie 5 spotkaniach, ale godnie zastępował Marliasa.

 

Obrońcy:

 

Ali:7.28 (0/7) – Tym sezonem wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności w drodze jednak jest już kilku nowych defensorów, dlatego też jego przyszłość jest uzależniona od właśnie tego ilu zawodników uda nam się zakontraktować.

 

Safii:7.43(1/4) – To samo co kolega wyżej, też w zasadzie zagrał sezon swojego życia jednak to będzie zdecydowanie za mało aby cokolwiek walczyć w pucharze konfederacji.

 

Taib:7.09(0/0) – Nasza dwójka środkowych defensorów spisała się bardzo solidnie, mimo to przyszłość obu zawodników nie jest jeszcze przesądzona.

 

Johari:7.05(0/0) – Tak jak pisałem wyżej, dobry sezon ale bez fajerwerków.

 

Amran:6.92(0/0) – 20 latek ze szkółki juniorów, który w tym sezonie dostał kilka szans na grę. Wchodził raczej z ławki i prezentował się poprawnie.

 

Abu:7.23(0/0) – Przy świetnej formie Safiego, ciężko aby ten doświadczony zawodnik mógł grać regularnie. Gdy już jednak wchodził na boisko to prezentował się bardzo dobrze, mimo to raczej nie ma dla niego miejsca ww kadrze Kedah także będziemy starać się o wytransferowanie go do innego klubu.

 

Pomocnicy:

 

Kamarodin:6.96(0/0) – Poprawny sezon naszego defensywnego pomocnika, biorąc pod uwagę jednak że na dniach do klubu dojdzie Asmawi to raczej Kamarodin nie ma co liczyć na miejsce w składzie w przyszłym sezonie.

 

Rashid:7.05(1/1) – Świetny zmiennik, jednak robi się nam powoli tłum na pozycje DPŚ także zawodnik ten opuści Kedah w tym okienku transferowym.

 

Hasbullah:7.40(6/6) – W środku pomocy chyba mamy największy problem, tzn nasza obecna dwójka oczywiście na ligę Malezyjską wystarcza, co pokazują statystyki ale nie oszukujmy się że poziomem odstają znacząco chociażby od Barrientosa[/b].

 

Ghani:7.30(7/4) – Podobnie Hesbullah, zdecydowanie w środku pomocy przydało by nam się odrobinę wzmocnić tą formację, póki co jednak nie ma na to większych szans.

 

Barrientos:7.44(17/10) – Co tu dużo mówić, geniusz jak na warunki superligi malezyjskiej. Bez niego nie wyobrażam sobie w tym momencie kadry Kedah.

 

Ysoff:6.77(0/0) – Na razie nie zachwyca, ale ma jeszcze kilka lat na rozwój także zobaczymy jak to będzie.

 

Napastnicy:

 

Zambri:7.69(25/0) – Zawodnik roku w Malezji, najlepszy nasz strzelec. Egzekutor większości naszych ataków. Zdecydowanie bezcenny dla naszego zespołu

 

Barrios:7.48(11/15) – Cóż spodziewałem się że to właśnie Barrios będzie tym, który będzie odpowiedzialny za zdobywanie bramek, tym czasem okazało się że Kolumbijczyk zdecydowanie woli podawać do Zambriego, choć sam też zdobył 11 goli.

 

Sali:7.49(8/4) – Taki zmiennik to skarb, jak już wchodził na boisko to zawsze strzelał, dwa razy nawet hattricka!

 

Hatapphon:6.80(0/0) – Tu już tak kolorowo nie jest, Malezyjczyk nie trafił nawet raz do siatki w tym sezonie, oczywiście głównie przez to że jak już faktycznie musiałem zmieniać naszą podstawową dwójkę napastników, to na boisko wchodził Sali.

Odnośnik do komentarza

Nie :(..

 

 

29 listopad 2013

 

Co raz głośniej o chęci odejścia z klubu mówi Barrios, nie chcę go jednak puścić za kwotę mniejszą niż 400 tyś zł.

 

5 grudnia 2013

 

Klub za 3.5mln zł kupił nowy prezes, Mohd Razali od dziś jest moim szefem, nie wiem jeszcze czy oznacza to jakieś zmiany, przekonamy się zapewne na dniach.

 

7 grudnia 2013

 

Zakończyło się okienko transferowe, czas więc na małe podsumowanie.

 

Transfery z klubu :

 

Rashid za 30tyś zł > Sarawak

Jasuli za 7 tyś zł < Selangor

Veenod za 5tyś zł < Selangor

Asmawi za 75tyś zł < Terengganu

Omar za 60tys zł < Selangor

 

1 stycznia 2014

 

Superliga 1/22

 

Perak(8) – Kedah(1)

 

Skład:Marlias, Jasuli, Taib, Veenod, Omar, Asmawi, Ghani, Hasbullah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

1 stycznia a my inaugurujemy malezyjską superligę, na szczęście na ten pierwszy mecz miałem do dyspozycji cały podstawowy skład, także kibice mogli zdecydowanie oczekiwać od nas zwycięstwa. Pierwsze minuty jednak wcale nie były zbyt okazałe, dopiero w 21 minucie przeprowadziliśmy groźna akcję, która zakończyła się golem Barriosa. W 35 minucie tym razem Kolumbijczyk podawał do Zambriego a ten podwyższył na 2-0. Kolejny gol padł już w drugiej połowie, do siatki trafił Barrios. 53 minuta i Zambri również zdobywa swojego drugiego gola w tym spotkaniu. Mecz ten zamienił się w pojedynek kto strzeli więcej gola, Barrios czy Zambri z tym że ten drugi w 69 minucie skompletował hattricka. W 91 minucie Barrios mógł również strzelić trzeciego gola, zauważył on jednak dużo lepiej ustawionego Zambriego a ten zdobył czwartego gola w tym spotkaniu, 6-0! Wymarzony start.

 

Kedah – Perak 6-0

 

21min-Barrios 1-0

35min-Zambri 2-0

50min-Barrios 3-0

53min-Zambri 4-0

61min-Zambri 5-0

91min-Zambri 6-0

 

11 stycznia 2014

 

Superliga 2/22

 

Selangor(6) – Kedah(1)

 

Skład:Marlias, Jasuli, Taib, Veenod, Omar, Asmawi, Ghani, Hasbullah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Po tak znakomitym pierwszym meczu nie za bardzo wiedziałem czego mam oczekiwać po swoich zawodnikach w drugiej kolejce. No i właśnie, 23 sekunda rzut rożny i tracimy najszybszą bramkę w historii. Fakt udało nam się dosyć szybko wyrównać bo w 26 minucie, mimo wszystko odrobinę nerwowości wdało się w naszą grę. W drugiej połowie niestety z powodu kontuzji zejść z boiska musiał Zambri a na jego miejsce wszedł Sali i to właśnie po jego akcji na 2-1 gola zdobył Ghani. Sytuacja skomplikowała się kiedy boisko również kontuzjowany opuścić musiał Barrios. Niestety z minuty na minutę graliśmy co raz gorzej, co też doprowadziło do utraty drugiej bramki. Także po pechowym spotkaniu tylko remisujemy 2-2. Na szczęście obie kontuzje okazały się mało groźne i najprawdopodobniej obaj zawodnicy zagrają w przyszłej kolejce.

 

Selangor– Kedah 2-2

 

1min-Doe 1-0

27min-Zambri 1-1

59min-Ghani 1-2

70min-Kubala 2-2

Odnośnik do komentarza

No ja chętnie bym przygarnął jakiegoś Polaczka...ale nie ma raczej na to szans :( ogólnie nie wiem jeszcze jak długo zagrzeje w Malezji, już wygrałem tam wszystko.

 

 

18 stycznia 2014

 

 

Superliga 3/22

Kedah(3) - (7Kalentan)

 

Skład:Marlias, Jasuli, Taib, Veenod, Omar, Asmawi, Ghani, Hasbullah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Wzmocnienie defensywy w okienku transferowym miałem nadzieję że dam nam większy spokój w tej formacji. Niestety, znów straciliśmy szybko bramkę i aby wyrównać męczyliśmy się bardzo długo. Dopiero w 59 minucie wyrównał Barrientos. Argentyńczyk zresztą zdobył też drugiego gola 2 minuty później, tym razem z karnego. Nie był to jednak koniec emocji 77 minuta i znów było 2-2. Sytuacji do strzelenia zwycięskiej bramki mieliśmy całe mnóstwo, najwidoczniej jednak ostatnie urazy zostawiły pewien ślad na naszej dwójce napastników, bo do 90 minuty prezentowali się słabo. Wystarczył jednak jeden błysk geniuszu Barriosa i udało się dziś zwyciężyć w ostatnich sekundach spotkania.

 

Kedah – Kelentan 3-2

 

16min-Antwi 0-1

59min-Barrientos 1-1

61min-Barrientos 2-1

77min-Subraniam 2-2

91min-Barrios 3-2

 

25 stycznia 2014

 

Superliga 4/22

 

Kedah(1) - Lions(6)

 

Skład:Marlias, Jasuli, Taib, Veenod, Omar, Asmawi, Ghani, Hasbullah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Sezon w pełni, także podchodzimy do kolejnego spotkania tym razem z drużyną z Singapuru. Bardzo długo męczyliśmy się z rywalem, dopiero w 46 minucie będący ostatnio w kapitalnej formie Barrientos, zdobył gola na 1-0. W 51 minucie było już 2-0, tym razem do siatki trafił Zambri. Malezyjczyk znakomicie odnalazł się w ogromnym zamieszaniu w polu karnym i podwyższył na 2-0. W 63 minucie ponad pół boiska samotnie z piłką przebiegł Barrios i płaskim strzałem pokonał bramkarza, niesamowity rajd 3-0. Zatem mimo nerwowej pierwszej połowie, spokojnie wygraliśmy 3-0.

 

Kedah – Lions 3-0

 

46min-Barrientos 1-0

51min-Zambri 2-0

63min-Barrientos 3-0

 

28 stycznia 2014

 

Superliga 5/22

 

Sembilan(3) - Kedah(1)

 

Skład:Marlias, Jasuli, Taib, Veenod, Omar, Asmawi, Ghani, Hasbullah, Barrientos, Barrios, Zambri

 

 

Ostatnio tracimy dużo bramek w pierwszych minutach spotkania, nie inaczej było tym razem. 19 minuta i przegrywamy 0-1..Wyrównaliśmy pod koniec pierwszej połowie, strzelcem gola Barrios. W doliczonym czasie jeszcze Kolumbijczyk zdobył też gola na 2-1. Przy obu golach asystował Zambri, czyżby w tym sezonie role miały się zamienić i tym razem więcej bramek będzie zdobywał Barrios? W drugiej połowie zdecydowanie częściej atakowali gospodarze, co dało im nawet wyrównanie. W jednym z nielicznych ataków w 81 minucie znów zabłysł Zambri. Jedna akcja i Malezyjczyk mógł zostać bohaterem spotkania. Niestety jego gol na 3-2 nie wystarczył. W końcówce znów tracimy bramkę i mecz kończy się wynikiem 3-3.

19min-Porras 1-0

41min-Barrios 1-1

45min-Barrios 1-2

60min-Nazir 2-2

81min-Zambri 2-3

89min-Nazir 3-3

 

1 luty 2014

 

Superliga 6/22

 

Atm(3) - Kedah(2)

 

Skład:Marlias, Jasuli, Taib, Veenod, Roslan, Asmawi, Ghani, Mohamad, Barrientos, Barrios, Zambri

 

Nowy miesiąc zaczynam od spotkania na szczycie z Atm. Do meczu przystępowaliśmy bez zaiweszonych za kartki Omara oraz Hesbullaha. 25 minuta i tracimy bramkę, na krótki słupku nasi obrońcy nie upilnowali Sourundena a ten dał swojej drużynie prowadzenie. Nie udawało się nam wyrównać z gry, to spróbowaliśmy z stałego fragmentu gry. 66 minuta i Ghani strzela z karnego na 1-1. 10 minut później udało nam się wyjść na prowadzenie. Bramkę zdobył Muhammad. W drugiej połowie w ogóle graliśmy zdecydowanie lepiej, w 82 minucie na już 3-1 po kapitalnym prostopadłym podaniu Barrientosa podwyższył Barrios. Gospodarzom brakowało powoli sił, co potwierdziła bramka samobójcza ustalająca wynik spotkania na 4-1.

 

Atm – Kedah 1-4

 

25min-Surenden 1-0

67min-Ghani 1-1

77min-Muhamad 1-2

83min-Zambri 1-3

92min-Kali 1-4

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...