Skocz do zawartości

Pytanie do...


lad

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Seju napisał:

22. Gdybys mogl zamieszkac gdziekolwiek chcesz - gdzie osiedlilbys sie na stale?

23. Do konca zycia musisz jesc tylko trzy potrawy - co wybierasz?

24. Trzy popularne osoby niezwiazane z polityka, ktore bys unicestwil (gdybys musial wybrac)?

25. Masz mozliwosc jednej podrozy w przyszlosc - wybierasz date i miejsce. Kiedy, gdzie i dokad lecisz?

 

22. Nie wiem. Miejsca mają dla mnie niewielkie znaczenie. Chciałbym żyć z ludźmi których kocham i wieść spokojne stateczne życie bez zmartwień. Jak miałbym wskazać jedno konkretnie miejsce to bardzo mi odpowiada Skandynawia.

 

23. Bolognese, pierogi ruskie i krewetki z cytryną, czosnkiem i pietruszką.

 

24. R. Kelly, Graeme Souness i ta typiara z Instagrama, która ciągle mówi "dziubki".

 

25. Liverpool 2178, żeby sprawdzić czy Evertonowi w ciągu 300 lat udało się wygrać Puchar Ligi.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mauro napisał:

26. Czy następnym razem kupując jagody tez wybierzesz babę, która wyglada najpoczciwiej, czy nauczony doświadczeniem zatrzymasz się raczej koło tej z wrednym pyskiem?

27. Co zrobisz jak pod Lidlem zobaczysz tego bezdomnego, któremu dałeś zakaz stania pod tym Lidlem?

28. Czy zatrudnisz jeszcze kiedyś bezdomnego?

29. Mamy rok, powiedzmy...2035. Everton wygrywa Premier League. Co robisz, jak reagujesz? 

26. Nauczony doświadczeniem poproszę o przesypanie do reklamówki :D

27. Wiadomo, że to było w formie żartu i nic mu nie zrobię. Wkurwił mnie strasznie, ale biorąc sprawę poważnie to rozumiem, że jego problemy sięgają dużo głębiej i jest w takiej sytuacji niekoniecznie z własnego świadomego wyboru. 

Dla tych co nie wiedzą: dałem kiedyś zlecenie bezdomnemu, który chciał ode mnie 2 albo 3 zł "na bułkę" (i nie chciał żebym mu kupił), żeby rozniósł mi ulotki po osiedlu obok biura i Lidla. Już nie pamiętam, ale chyba umówiłem się z nim że mu zapłacę 50 zł. Po jakiejś godzinie przyszedł, pierdolnął ulotki, powiedział że to ciężko, ludzie nie chcą wpuszczać i żebym mu zapłacił 10 zł i on ma w dupie. Zjebałem go od naciągaczy i że mógłby mieć u mnie stały zarobek to interesuje go tylko, żeby się zachlać i zapomnieć i wkleiłem bana na zebranie pod Lidlem.

 

Od tamtego momentu moja lewacka wrażliwość jednak wzrosła i już bym tak raczej nie zrobił, ale wtedy poniosły mnie emocje :D

 

28. No pewnie. Nie pozwolę, żeby jeden przypadek spalił w moich oczach całą grupę społeczną ;)

 

29. Nie wiem, bo z reguły ja i Everton to spontaniczność (zapytajcie Marty ile razy mówiłem "nie no dzisiaj się na pewno nie będę denerwował"), ale pewnie bym się poryczał.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, jmk napisał:

 

30. Uważasz, że jego praca nie zasługuje nawet na pensję minimalną?

Oczywiście, że zasługuje. Nie wiem jakie poczyniłeś obliczenia, ale on u mnie pracuje 1-3 godziny dziennie i stawka godzinowa waha mu się od 25 do 50 zł, także raczej trochę powyżej minimalnej ;)

 

W zasadzie to on mi pomaga i sobie dorabia. Nie jest przeze mnie zatrudniony, bo ja nie jestem przedsiębiorcą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...