Skocz do zawartości

Newgens / Regens i trening juniorów


skarpy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam dwa pytania.

 

 

1. Gdzieś znalazłem info o datach "narodzin" regensów i newgensów :) No i spoko, mam te daty... ale co dalej..? Powiedzmy, że 18 marca rodzą się starzy/nowi piłkarze. I jak mam ich znaleźć? Mam tego dnia wysłąć scouta w ten rejon i on mi podpowie? Proszę mi napisać jak mogę na nich natrafic.

 

 

2. Chodzi o trening juniorów. Kto w moim składzie trenerów trenuje juniorów? Czy trener bramkarzy, który ma 18 w juniorach będzie ich trenował? Czy muszę zatrudnić typka, który ma napisane, że jest trenerem juniorów? Czy jeżeli nie mam w ogóle trenera juniorów to oni są w ogóle nie trenowani?

 

Dziękuję. Sprawa dotyczy FM 12 :)

Odnośnik do komentarza

1. Regeni powstają, ale nigdzie nie jest powiedziane, że twój scout takiego znajdzie. W początkowych latach gry, gdzie istnieje masa prawdziwych piłkarzy, a newgeni są zjawiskiem nowym, szansa na znalezienie dobrze rokującego newgena jest nikła. Z biegiem lat, kiedy prawdziwi piłkarze będą kończyć kariery, twoi scouci będą odnajdywać tylko i wyłącznie newgenów.

 

2. Wejdź w trening i przełącz sobie zakładkę na trenerzy. Potem wejdź w drużynę juniorów i ponownie przełącz się na trening i trenerów. Tam możesz przydzielać gwiazdki, kto i za co jest odpowiedzialny. O ile się nie mylę, trener bramkarzy jest dla obu drużyn. Trener juniorów jak sama nazwa wskazuje zajmuje się tylko młodymi, trener 1-szej drużyny seniorami, a sam trener jest odpowiedzialny za obie grupy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...